bugün

iki cinsin de kullandığı tek cinsin konuştuğu giysi.
Şöyle özetleyeyim:
- Bu mu rahat allahsızlar?
kimi içine kimi dışına giyer
kimi gösterir kimi göstermez
kimine orospu kimine kaşar derler
ama kimse niye giydiğini bilmez.
ülke olarak en büyük sorunumuz haline gelmiş olan kıyafet. birisi giyenin namusunu sorguluyor, diğeri ise giymeyeni neden giymediği konusunda yargılıyor. o kadar büyük bir sorun haline geldi ki, savcı öldürülmüş, gemi yan yatmış kimsenin umurunda değil.

bu sorunu bir çözebilsek ertesi gün teknolojinin dibine vurur, yerli otomobilimizi, uçağımızı yaparız o derece.

bırakın kime ne giymek istiyorsa onu giysin, kimseyi eleştirmeyin olum.

yazımı annemin güzide lafı ile bitirmek istiyorum ;

millet çıkmış aya, bizimki kalmış yaya.
Cok rahat oluyor.
görsel
görsel
görsel
güzel bir kıyafettir.
yakışana yakışan giysi. herkese yakışmaz.
öyle bir kıyafettir ki dedeme giydirsem 5 dakikada harcarım.
Bunu giyen kız yollu değil duble yolludur.
Yüzyılın Abaza icadı yani bu kadar her şeyi gösterip bu kadar da nizami olan bir tekstil ürünü helal olsundur.
Başlığa tıklamam ile birlikte telefonumun ekranında upuzun bacaklar ve afedersin ama baya bildiğin popo belirdi. Tanıma gerek bıraktırmaz, Yeterli sanırım ne anlam ifade ettiği.
devletin yetkililerinden beklentimiz, kadınlara tayt ile külotlu çorap arasındaki farkı öğretmeleri.
tayt diye külotlu çorap inceliğinde şeyleri giyip çıkılıyor ve teşhircilik yapılıyor bunu yapan kişinin vucüdündaki en geniş alan basenleri olunca çevreyi rahatsız edici görüntü çıkıyor ortaya.
hatta bölge zabıtaları bu gibi durumlarda kişileri çevirip ceza kesmeli.
Fiziği düzgün olanlarda şık, şiko olanlarda ete sarılan naylona benzeyen giysi.
Genelde Tombik bayanları giydiği şey.özellikle botla kombin ederler ki evlere şenliktir.çarşıda gördüğünüz neredeyse 10 kişiden 9 U böyle giyinir.abartmamak Lazım.çorabı geçtim uzun kazağı elbise niyetine giyenler de var.suyunu çıkarmak bu olsa gerek.
ince kızlarda güzel duruyor. birden indirince külotun da birlikte gelmesine bayılıyorum.
görsel
tayt insanın kendine yapışanı giymesidir.
Kızların neden giydiklerini anlamadım kıyafet turu. Sanırım onların istedigide popolarına bakmamız ve bunu başarıyorlar beyler tuzağa düşmeyin.
Sanılanın aksine kilolu kadınları on kilo zayıf gösteren. Itina ile giyiniz.
kadına eyvallh çekebilirken, erkeğin giymesine katlanamadığım giysidir.
Laiklik ve çağdaşlık itemidir.
görsel
Bir iç giyim ürünü.
Artık nasıl bir hayasizlik hakimse topluma, dış giyim haline geldi bildiğimiz Tayt.
geyikli dayt içimi ürpertiyor.