bugün

Dolgun olanlari dehşet saçıyor. loplar, top gibi hareket ediyor bir gün trafikte kaza yaparsam, haklarinda şikayetçi olacağım.
bence bekaret kemerinden daha etken. böyle bir hatun görünce tüm cinsel arzularım yok olluyor !...
Ağır tesettürlü annem beni bununla görse, evlatlıktan reddederdi.

Sorry mom...
modasının artık bitmesini beklediğim şeytan icadı.
Kuşkusuz hiç giymediğim çorap çeşidi.
Hafta sonu klasik giyinmeye üşeneceğim pantolon yerine giyinmek için aldığım şey.

Neyse ki uzun gömlek giyineceğim, absürt görünmez diye düşünüyorum.
Günümüz toplum nezdinde normalleşmiş giysidir.

bu taytın normalleşmesi gerçekten çok garip. sokaktaki kadınların %90'ı tayt yüzünden iç çamaşırı gözükür şekilde geziyor artık. kendilerinin bu durumdan haberdar olmadıklarını sanmıyorum. resmen bir şey giymemeye eş değer bir şey ama rahatlık(yersen) adı altında bir şekilde normalleştirildi. gerçekten zor bir zamandan geçiyoruz.
Çok fazla tahrik edici.

Hele hele balık etli geniş kalçalı bir kız lütfen ama lütfen giymesin şirazem kayıyor bir erkek olarak.
Tayt bacakları sıkı saran bir pantolon türüdür. Sıklıkla likra, naylon, pamuk ve polyester karışımından yapılsa da yün, ipek ve benzeri diğer malzemelerden de yapılabilirler. Kendi başlarına, ya da üzerini örten bir etek, tights ve şortla giyilebilirler.
daha çok ince uzun bacaklara yakışıyor tayt. kilolu kadınların giymesini tercih etmiyorum.
Altindaki donu gostermeyen olan makuldur.
Siyah taytin altina acik don giyen varoslar az otede goz kanatsin aq.
squat yapan dolgun kalçalara yakışan kıyafet.
spora giden kızların üzerinden güzel duran şey.
yüzyılın icadı değil mi ya. 3 kuruşluk bir şey özünde ama kadınlar için de erkekler için de nimet.
Giymekten keyif aldigim sey.

görsel
Tövbe tövbe, cuma gecesi.
bu nasıl galeri olm. abdestimiz sakatlandı bak, harama baktık gece gece.
Goca götlülere yakışmıyor. Evet.
Ciddi ciddi içine iki manken sığıyor. Kaç beden o gerçekten?
Bazı kadınlara çok yakışıyor.
görsel
Giydiğimde erkek arkadaşımı hareketlendiren bir tür kıyafet. (bkz: tayt giyen kıza arkadan sarılmak)
Endamı güzel olan kadınları daha çekici hale getiren kıyafet.

Squad yapan kadınlarda efsane duruşu var. *
başıma bir şey gelmeyecekse kışın evde giydiğim şey. tabi kapı çalarsa diye yedekte beklettiğim eşofman da var.
kilolu kadınlar tayt giyseler bile üstüne uzun bir şey giymeliler. leğen kalçalar fırlayınca ortaya hiç hoş durmuyor.
bazı kadınlara satılmaması gereken item...
as900 kamyon kasası gibi götü olanlar giymesin lütfen...

edit: 23:59:48'de entry'mi girlir...00:00'için güncellendi...
güncel Önemli Başlıklar