bugün

Bi tanesi de çıkıp bu kadına bok atmaya çalışmıyo. işiyle gündeme gelmek sanırım bu olsa gerek.
muhteşem şarkı sözleriyle gönüllere taht kurmuş, geniş omuzlu hanım. mesela;

''sırtımda uzun hırka gibi gece,
yarenlik etmez kaytarır hece.''

yani ne demek şimdi bu. anlayan beri gelsin. yıllarca serdar ortaç ile dalga geçen dimağlar bu kadını neden görmezden geliyor anlamış değilim.
Sesi harika olan şarkıcı. Canlı performansı da gerçekten çok iyi. Şarkılarını severek dinliyorum iyi ki varsın sıla.
https://www.youtube.com/watch?v=85bL3VUQaK0
Oluruna bırak , her neyse geçer.
tasavvufun büyüklerinden olan imam i rabbani'nin lakabıdır.

islamiyet'in kuralları ile tasavvufu birleştirdiği için bu lakabı almıştır.

Sıla birleştiren anlamına gelir.
beni sıla konserine goturen beyle evlenmek istiyorum derdim sonra beni sıla konserine goturen bir bey cikmadi. bende kendim gittim. simdi 14 subatta ankaraya geliyor. ve beni sıla konserine o zamana kadar goturecek bir bey yine olmaz. sıla yuzunden evlenemiyorum. ( kendimi avutma seklim)
Mucize gibi hatun; "yıkılmışım ben" demiş.
Hem de nasıl söylemiş bilseniz..

Yıkılır mısın sen yahu? "Sen söyle, biz yakalım" tadında yaşıyoruz resmeen.** *** Sıla'yı sevin, dinleyin.
bu ne güzel bir yorumdur maşallah https://www.youtube.com/watch?v=cVL7Gvlm59A
vur kadehi ustam şarkısı ile orta sınıf burjuva eğlence anlayışını az çok tasvir eden, hafif nevşin mengü edâsı gösteren kronik hoşnutsuz görünümlü kadın. dinlemem. vaziyetleri biraz iyiydi. ama gerisi tıraş.
son zamanlarda ahmet kural'ın aşkla baktığı kadın olarak anılan sanatçı kişilik.
ahmet gibi çomara çok bile dayandın.

görsel
'duygu benim hasretimdi. Yanındayken bile çektiğim sılamdı. Bu yüzden 'sıla, sıla olsun kızımızın adı' dedim.' *
Bazı kadınlara çok yakışıyor sıla. Yan yanayken bile hasreti çekilen kadınlara...
bu kadın bana oldukça itici geliyor. görüntü olarak da ses olarak da pek beğenmediğim bir ses.
hani şöyle al karşına otur konuş sabahlara kadar şarkı söylesin arada ama yorulmadan. ufak ufak birlikte demlenebileceğin bir kadın bu kadın mutlu ediyor insanı iyiki varsın geniş omuzlu kadın.
Şarkılarında Sürekli "geberiyorum" gibi basit sozler bulunan kendini sanatçı, sair sanan, kendini olduğundan farklı yerlerde gören dinlenmesi zor, kötü şarkılar yapan şarkıcı.

Nerde bir sila duysam kapatirım.
Ozlenen yer, vatan. ayni zamanda bir kiz ismi.
Şarkı söylerken neden ağzını o kadar açtığını merak ettiğim sanatçıdır.

Erol evgin ile yaptıkları düette neredeyse zavallı erol'u bir lokmada yutacak gibi şarkı söylüyor.
şimdi açar açar kendi sesinden 2 satırlık adamları musallat ettik ömrümüze diye içer. ağağağa
öncelikle kadına şiddete kesinlikle karşı olduğumu belirtmek istiyorum. şimdi ahmet kural diyor ki " keşke anlattıklarını itidalli bir şekilde karşılasaydım ve o ev benim evim dahi olsa oarayı terk etseydim." şimdi arkadaş bu kadın muhtemelen bir erkeğin en zayıf olduğu noktaya yani erkeklik onuruna saldırmış olacak ki bu adam bu tepkiyi vermiş. yani "sen yokken ben dibimi başkalarına dövdürdüm, ne sanıyordun yalnız mı kalacaktım? birileri ile illaki görüştüm sevişmeden uyumadım" falan diye anlattı muhtemelen. bizim esas oğlanda tabi bu duruma çileden çıkmak suretiyle asla ve asla tasvip etmediğim şekilde tepki verdi. keşke ne bok yiyorsan ye deyip o evi terk etseydi de o kadın edepsizliği ile kalsaydı zira siz sadece şarkılarını dinlersiniz ama ben söz konusu kadının nasıl bir edep haya yoksunu olduğunu çok iyi bilirim. neyse olmasaydı gündemi bu kadar meşgul etmeseydi iyiydi ama yapacak bir şey yok. eminim millet bu safsata ile uyutulurken gözümüzden kaçırdığımız en az 5 tane kadın cinayeti hasıl olmuştur. iki ünlünün kavgası ile ilgilenmekten asıl ilgilenmemiz gereken şeyleri unutmayalım.
ikizler burcu hayın. güvenmeyiniz
Eskiden severdim ama artık bir sevimsiz geliyor.

Eski partneri de sevimsizdi.
yeni biriyle görüntülenen şahıs.
Bütün olan bitenden aklımda kalan tek bir cümle oldu. Aslında sıla dinleyen ve duruşunu seven de bir insanım veya insandım.

(bkz: seni bitireceğim ahmet kural)
Sesi güzel şarkılarıda ama kendisi çok soğuk sevmiyorum.
güncel Önemli Başlıklar