bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    türk hafif müzik sanatçısı
    o nedemekse .. ama o zaman öyle deniyordu.
    5 ... aabi
  2. 2.
    "ben imkansız aşklar için yaratılmışım" gibi harika bir şarkının yorumcusudur. erol evgin denince aklıma sadece bu şarkı gelir.
    6 ... denizci cakabey
  3. 3.
    sürekli gülümseyen ve yaklasık 30 yıldır aynı sac modelini hiç değiştirmeyen kaliteli bir isim.
    5 ... karpuzkabugu
  4. 4.
    işte öyle birşey adlı şarkısının yıllar sonra bile eskimeyeceğini düşündüğüm ayriyetten aynı adı taşıyan şarkının beşiktaş tribunlerine tezahürat olarak görmemizi sağladığı için teşekkür etmem gereken şahıs
    ... otuzyedibucukekrantv
  5. 5.
    saç modelini değiştirmemesinin nedeni, peruk olan sanatçı.

edit: bir üstte "saç modelini değiştirmemesinin nedenini anlamadığım sanatçı" gibin bir entry vardı.
    5 ... redwinemania
  6. 6.
    Bir dönemin bütün kızlarının aşık olduğu dönemin romantik prensi
    ... senil
  7. 7.
    Çocukluğumda aşık olduğum adamdır.
    Hatte kel olduğunu öğrendiğimde oturup ağlamıştım.
    1 ... mavi
  8. 8.
    "bir taanem söyle canim ne istersen iste benden" die sarkisi olan, renkli gözlü, insan canlisi, sacinin peruk mu yoksa gercek mi die ikilemde kaldiim,orta yasi biraz gecmis sahsiyet.
    ... seagull
  9. 9.
    türk müziğinin gizli starı. ajda pekkan kişisi süper star falan değildir, bu herkesin malumu; beyefendi kişiliğinden kayınpederini bir trafik magandasına kurban verdiklerinde dahi vazgeçmeyen erol evgin'in türk hafif müziğinin gerçek yıldızı olduğu da...
    1 -1 ... cryptic
  10. 10.
    dertlendiğimde "Bir de bana sor" adlı şarkısını dinlediğim türkiye'nin unutulmaz yıldızı.

"Gel sen ne çektiğimi bir de bana sor
    nerde nasıl yaşarım gel de bana sor
    evlerin ışıkları bir bir yanarken
    bendeki karanlığı gel de bana sor"
    1 ... cirkinordekyavrusu