1. 11.
    çene ishali.
    3 -1 ... teoyirttikabicimyirttik
  2. 12.
    evladın olsa 1 kat corona için 2 katta kendisi için eldiven giyerek seveceğin yarışmacıdır. bu kadar fettan bu kadar ortalık karıştırıcı bu kadar kendi yaptığını sanki başkası yapıyormuş gibi anlatıp iftira atan nasıl olabilir lan bir insan.

şu karantina mevzusunda okuyacak bir şeyde kalmayınca sardık bu yarışmaya. ulan zaten ülkeye dair insana dair umutlarımızın yarısı kırılmıştı yıllardır. bir bu bir de evrim, yasin + ünlüler takımındaki yunus emre ( cemal in deyimi ile sarı papatya ) + aycan ve mert karakterleri yüzünden hepten bırkalandık, örselendik insana dair ne varsa..
    2 -1 ... mel mel bakan gibson
  3. 13.
    insanı kadından evlilikten soğutan cinsten. ben kendisi yerine utanmaktan yoruldum.
    5 ... acilmayan eti puff paketi
  4. 14.
    insanın gözüne nisa kadar çekici gelmeyen kadın. Kendisi hakkında bir fikrim yok ama ne zaman survivor izlesem nisa için izlemiş oluyorum. Bi daha survivor izlediğimde nisa elenmiş olur zaten.
    -1 ... do re mi yav
  5. 15.
    Giydiği beyaz tişörtün yaka ve koltuk altları sapsarı.

Edit: ne çok evrim fanı varmış.
    4 -5 ... cay tozu
  6. 16.
    Hiçbir zaman hakettiği değeri göremeyen kadın yarışmacı. Nisa denen kıza verilen değerin birazını verselerdi şuan şampiyonluğa oynuyor olacak kişi.
    2 -4 ... falcon5252
  7. 17.
    Kendine bağırtmayı normal gören biridir. kendi istedikleri hariç başkaları ses yükseltince Deli oluyor çelişkilerle dolu.
    1 ... desifreleyici
  8. 18.
    dominik çingenesi.
    2 -1 ... kedicorn
  9. 18.
    Yunus emreden daha karaktersiz biri varsa o da budur.
    1 ... serdarsl06
  10. 19.
    sanırım mert'e karşı yoğun duygular besleyen kişi. Ayrıca çok sinsi ve fena biri. o kadar uyuz oldum ki Sana karşı yasin manyağını destekliyorum. bum.
    1 ... dertler derya olmus