bugün

Küçük bir kız çocuğu gibi "ya acıyoo" diyerek cırtlak bir sesle ağlayan yarışmacı.
Evet, yine ağlıyor. Bildiğiniz gibi..
saplı sultanlardan oy toplayan yumoş.
Yarışmaya başlamak için Arının "başından" gitmesini bekledik.
halka atarken tık tık atıverip güç oyunlarında ay tamam tamam dur diyen survivor adayı.

inşallah şampiyon olamayacaksın.
ağlıyor, kız gibi çığlık atıyor falan ama herif harbiden oynuyor, mücadele ediyor aga. dilinden de allah kelimesi hiç düşmüyor, hep dua ediyor. helal olsun. hiç sevmezdim bunu yumuşak diye ama sevmeye başladım. berkan'a 4-2 yenilirken 5-4 yaptı o zor parkurda.
Berkan'ı yenmiştir ve ağlamıştır.
Görünüşte yumusak olsa da oldukça mert, karakter olarak götü başı ayri oynamayan düzgün birisi.
yine ağlıyor yumoş. proğram başından beri bütün yumoşların oylarını aldı.
Tanımıyorum iyi olqn kazansın.
Der gecerim
(bkz: nonoş kazandı)
lgbt lobisi ergen kız lobisini yendi. cemal can smsvivor şampiyonu oldu.

survivor şampiyonu ise sercan yıldırım'dır. biz ondan sonra bıraktık zaten.
Barış denen dallamadan daha delikanlı biri.en azından dallama gibi sinsi değil.
boş adamın boş proğramında şampiyon olmuş yumoş.
sanki atomu parçaladı görürsen nasıl övgüler methiyeler. yahu kendinize gelin allah rızası için şu ülkeye faydalı işler yapan adamların peşinde koşun.
Tanımam etmem, Hakkında 88 entry girilmiş. Bu kadar boş insanlar mısınız amına koyayım?
Cemal can umrumda değil de bunun fanı olup SMS atanlar adli vaka amk.
Yasin gotune kına yak aq lopopo şampuan oldu. Herif gidecekmis bu herif cemal cana her gece terapi seansı yapmış. Sanane amk . Çok ta tın bu arada benim favorilerim mert-sercan-ersindi.
Yahu ne terbiyesiz insanlarsınız! Yok nonoşmuş, yok gaymiş, nerden biliyorsunuz, adamın yatağına mı girdiniz! ayrıca sizi ne ilgilendiriyor, ne pislik, kıskanç yaratıklarsınız! Gücünüz yetiyorsa Kerimcan gibi çoluk çoçuğa pipisini gösterenlere zehirinizi akıtın. Cemal can gibi güzel bakan, güzel yürekli insanlara değil!
feminen heterolar da var. yani feminense illa gaydir hem pasif gay. saçma bir algı.
Hiç yakışmadı şampiyonluğa, şöyle bir bakıyorum eski şampiyonlara da; avatar atakanlar, ademler, turabiler.. bir de cemal var * feno arkadaşlarına teşekkür etmeli, barışa yazık oldu. Üstüne çok gelinmiş, dışlanmış bir yarışmacıydı. Çok hak etti ama maalesef ünlüler/fenolar cemalin yanındaydı. Barış gönlümün şampiyonudur, cemal ağlamaya devam zaten başka bir şey de yaptığın yok.
sorun bu yarışmayı izlemekte değil,zira bu sene virüsten dolayı çoğu insanın izlediği gibi ben de izledim.fakat yarışmadaki elemanların fanlığını yapmak ve twitterda devlet meselesiymiş gibi kavgalara girmek bir sorun.ayrıca bugün atılan sms sayısının 1 milyonu geçmesi ise çok daha büyük bir sorun.allah akıl fikir versin.
tanım:survivor 2020 şampiyonu olmuş eleman.
Amk böyle tiplerde Survivor oluyor ya ülkede vay halimize.

Lan nerede turabiler
Nerede avatar Atakanlar
Nerede 20 saniyede koca parkuru uçarak geçen Hilmicemler..

Bir onlara bak birde cemalcana..

Helal sana acunn usta yine yaniltmadin bizi
Böyle tiplere oy atanlara ayrı uyuz oluyorum
Bu adam kerimcanla makyaj videosu atsın paraları beraber ezsinler sizde sms attım diye böbürlenin..

Seneye lgbtcilerden biri gelir şampiyon olursa şaşırmayin

Hatta acuna tavsiyem direkt kerimcan Durmazi alsın 2021 all stara...
Ne yapmış smsle ülkeyi mi kurtarmış? Uzay mekiği mi fırlattı? Atomu mu parçaladı? Korona aşısını mı buldu?
Dünya birşeyler üretme derdinde biz ne derdindeyiz?
Bunlar özenle seçilip ünlendirilen tipler.
Bunlar yükselmiyor
Yükseltiliyor.
Aradaki farkı anladığınız zaman sizi kimse yönetemez
Ama anlamadığınız için önünüze koyulan insanların rüzgarına kapılıp peşlerinde sürükleniyorsunuz.
Peşindeki ergen embesilleri kullanarak para kazanmış bir arkadaş.bu açıdan tebrik ederim.

Asıl Survivor ise performans rekoru kıran Sercan Yıldırım olup hepsini ipe dizmiş ve iz bırakmıştır.
Tek hatası ise malesef normal hayatta selam bile vermeyeceğimiz nisa dan hoşlanmış olmasıdır.