1. 1.
    Danla bilicin kankası.
    Yumuşak değildi bildiğim kadarı ile kız sevgilisi vardı ama neden böyle ılık gibi davranıyor anlamadım.

Her türlü gülüyorum aptiye.
    1 ... winxperisi
  2. 2.
    sevgilisi olduğu doğrudur ama kız değildir fanları hala ısrarla gay değil ya deseler bile acı gerçek değişmez.
    ... mervesimay
  3. 3.
    Ulan kızlar böyle erkeklerden (!) Mi hoşlanıyorsunuz

Allah belanizi versin sizin...
    -1 ... diablo1987
  4. 4.
    kimin kankası bilmem yumuşak olması falan'da beni ilgilendirmez ersin korkut uğur pektaş birde cemal can'ı sevdim.
    ... schmelzer
  5. 5.
    (bkz: nonoş).
    1 -1 ... be happy yine yine yeniden
  6. 6.
    Tam bir paranoyak ve kendini beğenmiş bir insan. Adadaki takım arkadaşları onu gazlıyor göklere çıkarıyor ama kendisi takım arkadaşlarını hep bir değersiz görüyor, küçümsüyor. Dediğine göre tekmiş, yalnızmış ve bir hapiste hissediyormuş kendini. Kusura bakmada cemal gözümde sıfırdan bile daha düşüksün. Yazık sana değer veren o takım arkadaşlarına.Bu arada kendisinin fanları 10-13 yaş aralığında ve son derece gerizekalı bir kitlesi var. inşallah yakında kendin pes edip gidersin adadan da o danla bilic ine kavuşursun bizde senden kurtuluruz.
    -1 ... mervesimay
  7. 7.
    biraz şey galiba. bugün bir iki dakika konuşmasına denk geldim mimikleri, ses tonu ve konuşması olsun biraz bir erkeğe göre fazla yumuşak sanki. yanlış kişiden mi bahsediyorum bilmiyorum. survivor izlemiyorum çünkü.
    1 ... dertler derya olmus