bugün

Efemine tavırları beni iğrendiriyor. Rtük e şikayet ettim bunu tv de görmek istemiyorum.
efendi çocuksun, iyisin ama bu kadar sulugöz olma be birader.
konuşma tarzından falan hiç hazetmiyorum. bir de her boka ağlıyor ama kalbi temiz allah var. iyi niyetli olduğu çok belli. desteklemiyorum ama kişilik olarak da laf ettirmem. konuşma tarzını değiştirse yeter.
hisli dedik, duygusal dedik, tolerans göstermeye çalıştık ama yeter be amk. ota boka duygulanır, kolyesi kopsa ağlar, oyuna çıkar yarıda bırakır, takım kurar anaokulundaki arkadaşlarını alır, kankası zaten ayrı bir ergen. kardeşim ben survivor izlemek istiyorum, senin ve kankanın yumoş tavırlarını izlemek istemiyorum. umarım birisi çıkar bunu ve nisa'yı kafa kafaya vurup gönderir.
Çok sempatiktir. Dün akşam duygusal davranıp kankalarini topladı, oyun falan umurunda değil. Sıfır hırs. Onun bu umursamaz halleri hoşuma gidiyor.
Lolipop bence.
nisa yı niso diye kısaltan ağlak yarışmacı. eleneceği günü iple çekiyorum bu zırtonun.
Hep ağlıyor. Bir erkek böyle her şeye ağlamamalı.
dünkü konseyde kankası nisa tarafından haklı gerekçelerle satılmış olan süslü şirin. kafa kafaya vurulacaksınız yakındır.
Nonoş gibi konuştuğu için ve ben de nonoş sesine tahammül edemedigim için bu sene survivor izlememe kararı almıştım.

Bi de bu herife aşık olan kızlar var galiba. Çok tuhaf.
Bazı Kızlar ölüp bitiyor.

Kızlar kız gibi erkeklerden mi hoşlanmaya başladı, arkadaş bize ne oldu vallahi nereden nereye geldi ülke.

Taşfırın erkek sevdaları hikaye olmuş. Devir ürkek kuş cemalcanların devri.
survivor'a gitmeyip türkiye'de kalsaydı virüs korkusundan dolayı evden hiç çıkmayan tiplerden olurdu.
Totişko olsanız bile türk kızlarinın hoşlanmasına mani olunamayacağının ıspatı niteliğinde delikanlı bir yarışmaci.

Kendisinin totisko olduğunun kanıtlayamam belki, ama destekleyecek argumanlar geliştirebilirim.

Ayrıca bizim kezolar cinsiyet değistirerek erkek olan bir kiza bile yürüyebilme potansiyeline sahipken cemal can reisin lafı bile olmaz ya neyse.

Kızlardan bile daha kırılgan bir yarışmacidır.
Bu sene Normalde survivir pek bakmazdim bi kaç gündür öyle karşima çıkıyor. eski survivorlar bu kadar amacindan cikmazdi bunun kanisina bugün vardim. Nisa denilen kizin hadi yanaklarini öptün anlarim ama kameralara karssisinda boynunu öpmek ne kadar barzo bir hareket. Survivor amacindan cikmis bu sene.
Rtük e kaçıncı şikayetim oldu bu sayamadım. Çocuklar için kötü bir örnek. Tv de olması doğru değil. Ben böyle insanları görmek istemiyorum tvde.
danla kıskanıyo mu acaba neredeyse ağızdan öbüşeceklerdi. şapur şupur sesler falan tövbeler olsun.
Her şeyin fazlası zarar. Ağlamanın da öyle.
oyun kazandığında ağzımdan otomatik olarak bir küfür çıkıyor. sevimsiz nonoş.
Ağlıyor canım yaa kıyamam.
Sercan Yıldırım çok doğru söyledi . Hep mağdur hep mağdur... Ağlaya ağlaya şampiyon olacak neredeyse ..
habire ota boka ağlıyor bıktık bundan, buna oyy çok içten çok tatlı diyenin de aklı yoktur artık en saçma şeye bile ağlıyor. bir de kızlar ağlar derler, adadaki hiçbir kız bile ağlamadı bunun kadar.

Edit. Cinsiyetçi bir söyleme gönderme yaptığım bu entrymi cinsiyetçi sanmayın bir zahmet.
Bu lolipop Sercan a kafayı takmış bı vaziyette . Sercanin dokunulmazliklarda full çekmesi lazim.

*** Şampiyon Sercan Yıldırım***
Nisanın köpeğidir.
Bence danla bununlayken sıra ben de diyodur. Danla maskulen bu tam tersi. " Eğil cemal can sıra bende" gibi

Yeni nesil veletler böyle tiplerden hoslaniyo demek ki kerimcan bu... Kuskunç...
50 tane sözlük erkeğini donunda sallar.