bugün

Şüphesiz bilinenin aksine adanalıdır.
adanalı yakın arkadaşımdır. destekçisiyiz.
Hani şu çocuğun yürüyüşüyle dalga geçerken kendi kaşı gözü ayrı oynayan tip mi?
Ardahan'ı Dominik'e iteledik. Geriye Yozgat kaldı.
Yasin
Cemal
Ardahan birde şu salak nisayi alacaksın ıslak sopayla doveceksin

Agbi iticilikte bir yere kadar..
Az önce nisaya “ıron gril”diye bağırdı. Söyleyeceklerim bu kadar. Dkkslslsls
yalancı ve hırsız barış ağanın fanları bu adama saldırıyor. şampiyon inşallah yasin obuz bum be!
Buda batıdan biraz nasiplenmişbir kürd. ismi bile ben kürdüm diye bagiriyor aek barzosu.
ben bu kadar boş yapan bir insan görmedim. azınlıkta kalan kim varsa ezmeye çalışıp öne çıkmaya çalışan köylü kurnazı. bugün barış bir hata yaptı ve ardahan bunu fark edenler arasında değilken, barış'ı dikkatli olması için üst perdeden uyardı. ulan kamil sen kenarda otururken bile fark edemiyorsun ki bunları neyin havasını yapıyorsun? yasin yapbozda hata yaptı evrim onu uyardı. ardahan yine kendi keşfetmiş havalarında. kendi oynadığı oyunlarda yapbozu çakamadığı bariz bir şekilde anlaşılıyor. oyuna giderken boş boş yapboza bakmasından belli zaten yapbozdan çakmadığı. yaptıkları o kadar acınası ki umarım yarışmanın sonuna kadar kalır, kendini rezil etmeye devam eder. fakat mert'in saçma stratejisi sonucu ilk ikiye girdiği için belki de bu hafta elenecek. kompleksli ezik.
ikide bir baboş baboş diye dolaşan ha bire boş yapan tiptir.
hareketleri ve konuşma şekli bana çok saçma geliyor.
adanalı babuş reyiz. fragmandan gördüğümüz kadarıyla bu akşam ameliyatlı yunus emre'nin dikişlerini sökecek.
her şeye babuş diyen tip. yunus emre ile kavga edecek sanırım.
o ergen irisi kamili tokatlar ve istanbula gelirse hava alanından taksiye kadar sırtımda taşıyacağım adanalı babuştur. kır lan şunun ağzını burnunu hepimizin yüreğini soğut.
Keşke Yunus Emre'nin amel defterini kapatsa tek yumrukla.

Yunus emre nefretim sana ben böyle yalaka bı insan görmedim.
Kıyamam sakin duruyor hâlâ ben olsam kafa atardım o yasin denen çomara.
Ortalık karışacak vaziyet alın. Ulan acun dedi ki yasin ile ardahan'ın hiç kavga ettiğini görmedim. Sonunda bunlar da kavga etti.
Sampiyon olma ihtimali 0 olduğu hale all-stara çağırmışlar bu kekoyu.
2020 survivor u;

acun ılıcalı konseyde pandemi olayını yarışmacılara ilk kez açıklıyor;
acun: çin’den yayılan virüs tüm dünyayı..
ardahan: adana da var mı?
bir survivor ığdır değildir.

(bkz: şakalar komiklikler)
güncel Önemli Başlıklar