1. 1.
  ingilizce kelime... türkçesi taş.
  1 ... infantes
 2. 2.
  (bkz: sharon stone)
  1 ... manson
 3. 3.
  (bkz: fred çakmaktaş)
  2 -1 ... maksat muhabbet
 4. 4.
  (bkz: joss stone)
  1 ... picasso
 5. 5.
  (bkz: stone sour)*
  1 ... oylumunelumune
 6. 6.
  Robert De Niro, Edward Norton ve edward'ın karısını ise Milla Jovovich canlandırıyor.
  8 ekimde amerikada vizyona girecek.
  --spoiler--
  Film bir kundakçının ve onun eşi ile ilişkiye giren Bir şartlı tahliye memurunun hikayesini anlatıyor. Filmde memuru 2 Oscar ödüllü usta oyuncu Robert De Niro, kundakçıyı ise Edward Norton canlandırıyor. Mütevazı filmlere imza atan yönetmen John Curan yönetmen koltuğunda otururken, filmin senaryosu ise Angus MacLachlan'a ait.
  --spoiler--
  1 ... cahil profesor
 7. 7.
  koca dünyada sadece 4 ülkede vizyona girip *, türkiyede vizyona girmezse çılgın attıracak olan film.
  (bkz: komşuya film izlemeye gitmek)
  (bkz: yünanistan)
  (bkz: etmeyin ağalar günah)
  3 ... unknownn
 8. 8.
  alabildiğince psikolojik gerilim filmidir. ne bir aksiyon, ne bir sürpriz son... eminim ki filme çok fazla sallayan seyirci çıkacaktır. hatta hayatımda izlediğim en kötü filmlerden biriydi diyen bile olabilir, ki oldu sinema çıkışında.

  benim fikrimse; beklenen etkiyi yaratmadı evet. edward norton ve robert de niro ikilisini görünce yaşanan kalp çarpıntısı senaryo ile çok fazla desteklenememiş. çok bilmiş sinema eleştirmenleri veya yönetmenler psikolojik açıdan bakıp teknik açıklamalar yapabilirler lakin sinema bağımlısı bir izleyici gözüyle tam olmamış filmdir.

  peki pişman mıyım gittiğime? bir daha gitmez miyim peki? 3 kere daha gider izlerim emin ol. neden dersen; ccc edward reis ccc... sana yemin ederim alt yazıları kaçırdım herifi izleyeceğim diye. pür yetenek yine namussuz. saf karizma. kız arkadaşınla aynı yatakta bas, boynunu büküp ''a'' demenden döner gidersin; demeye dilin varmaz; o derece yine. film boyunca şöyle bir adama bakıyorsun birader http://alturl.com/pjv4i; o filmden keyif alınmaz mı?

  son olarak ekleyeceğim şudur; milla jovovich taştır, seksapeldir vs... tatavalarına girmeyeceğim. lakin filmde çok net sevişme sahneleri var; ben uzun dönemdir sevgilim olan bir kızla izlerken bile gerildim; hatta hatun elini elimden çeker gibi oldu falan. yeni sevgilisiyle izleyecek hemcins kardeşlerime tavsiyemdir; tetikte olun.
  4 -1 ... keyif ehli
 9. 9.
  kadrosuna bakıldığında yürek hoplatan ancak senaryo nedeniyle hayal kırıklığına uğranılan filmdir. oyunculuk son derece kaliteli olduğu halde filmi kurtarmaya yetmemiştir.
  3 -1 ... onthemove
 10. 10.
  altın tezek ödüllerinin bir numaralı favorisidir bu film. tamam oyunculuklara diyecek lafımız yok ama konu da biraz bişeye benzesin arkadaş.
  2 -2 ... sosyalalkolik