bugün

son çıktığı maçta formasında gerrard yerine gerrrad yazılmış futbolcu. favori bir tane futbolcumuz vardı, onun da karizmasının içine ettiniz. maşallah dediğimiz ölüyor.
Forma yazısını hazırlayanın büyük ihtimalle eli R tuşunda basılı kalmış.
bu sene liverpool'da olması gereken efsaneler efsanesi. 36 yaşında daha oynamak isterse 3-4 yıl bile oynayabilir. geri dön liverpool'a reyiz.
Müthiş şutlar çıkaran ve bunun karşılığında herkese şapka cikartiran her takıma nasip olmayan ender orta sahalardandir gerrard abimiz.
Steven gerrard sevdiğimiz bir abimizdi. janti adamdı, adabı giyinmeyi çok iyi bilirdi. mesela ben bilmem.
O amerikalarda ne yapıyor ne yiyor ne içiyor bilemediğimiz Liverpool efsanesi. Gelsin Liverpool da ryan Giggs gibi 40 yaşına kadar rotasyon oyuncusu olsun. Ne işin var Los angeles larda?
La galaxy de geçirdiği 2 yılın ardından tekrar Liverpool a dönmek üzere olan efsane kaptan. Hiç gitmemesi gerekirdi bu ayrı bir konu ama bir aksilik olmazsa devre arası yeniden kırmızı formayla görme ihtimalimiz çok yakın.
harika bir oyuncudur.
ülkesine teknik direktör olarak dönmeye hazırlanıyormuş.

http://www.posta.com.tr/s...gistiriyor-haberi-1243017
36 yaşında futbolu bıraktığını açıklamıştır.

görsel

http://www.posta.com.tr/s...lu-birakti-haberi-1244669
Daha Liverpool a gelip 2-3 sene oynamasını beklerken hiç ama hiç beklenmedik bir karar oldu. Klopp un teknik heyetinde görev alıp devamında Liverpool u başında teknik adam olarak şampiyonluklar yaşamasını umalım en azından.
lig şampiyonlukları saymakla bitmez.
Abartılan bir balondur. Totti bir bu iki. Evet.
bir liverpool fc efsanesi. anfield road'daki liverpool fc müzesinde kendisine özel bir bölüm ayrılmıştır.

2005 yılında istanbul'da oynanan şampiyonlar ligi finalinin en unutulmaz anı olduğunu söylemiştir. liverpool bu maçta ac milan karşısında ilk yarı 3-0 yenikken ikinci yarı maçı 3-3'e getirmiş; penaltı atışları sonrasında kupanın sahibi olmuştu.
Kesinlikle yaşayan efsanedir futbol tarihine yön verenlerdendir bir idoldür.
koca bir balondur. evet.
uzaktan şut atmayı bulan adam. ceza sahasının dışını en iyi kullanan topçulardandı. gelişine, gidişine nasıl denk getirirse artık çatırt diye yağlardı kaleyi görüğü heryerden. saygınlık kazanmak çok mühimdir. paranın satın alamayacağı bazı şeyler vardır, gerard'ın kazandığı saygınlık mesela. keşke liverpool'da bırsaksaydı. liverpool deyince sizin aklınıza ne gelir bilmiyorum ama benim aklıma gerard'dan başka bişey cereyan etmiyor.
Everton maçlarında inanılmaz hırçınlaşan ex-futbolcu.

Goodison parkmış anfield roadmış hiç farketmeden her Everton maçında dalardı birilerine.

Futbolundan ziyade sahadaki duruşuna hayrandım. Tam bir kaptan gibi dururdu.

Özledik.
Böyle bir kariyer mls de son bulmamaliydi.
karakteri,liderliği,oyun tarzı ile adam gibi adam futbolcu(idi).
Hala aklıma gelip canımı sıkıyor durduk yere. Ya senin ayağın nasıl kaydı o chelsea maçında. Hadi tamam kaydı kaymasına da bari beraberlik golünü atsaydık yine şampiyonluk gelecekti. Böyle bir efsanenin adı anıldığı zaman aklıma chelsea maçındaki kayışı gelmemeliydi. Artık ne kadar koymuşsa...
çok çok sevdiğim futbolcu. ne bileyim böyle babacan bir futbolcu. Aynı pirlo, totti ya da alex gibi.. ben böyle oturaklı orta saha oyuncularını çok seviyorum nedense.
liverpool'da restaurant açıp, anılarını müşterilerine anlatırken düşündüğüm efsane.
Yaşayan efsanelerden. örnek alınası bir sadakati var aynısı liverpool taraftarlarının ona karşı tutumu için de geçerli.
imzali kitabina an itibarıyla sahip oldugum futbolcu.

görsel