bugün

ingiliz futbol tanrılarından biridir....
Mls macerasına gol ile başlamış efsane.
https://youtu.be/DYtwS6gEjDA
Sevdiğim futbolcudur hafif beni andırıyo.
idoldür.
Çok genç yaşta liverpool kaptanlığına getirilmiş sert şutları, cross pasları muhteşem olan efsanevi 8 numaradır. şimdi merseyside'dan çok uzakta.. Seni özleyeceğiz reyiz.
Vay anasını lan. Hatırladıkça hüzünlendiren kaptan. Ulan ceza sahası dışının gol kralıydın bi ara. Bugün ronaldo yu messi yi kaleye yakın yerlerde topla buluşturmamak için uğraştıkları gibi seni de kaleye 20-25 metre mesafede şut açısı bulamayacak şekilde sıkı markaj altına alıyorlardı. Buna rağmen nice golcünün rüyasında atamadığı kadar ceza sahası dışından golün var. Her futbol kariyeri sona gelen efsaneye senin gibisi gelmeyecek klişesi yapıştırılır ama bence senin gibisi gelse gelse paul pogba olabilir.
liverpool'dan ayrıldığında sanki beşiktaştan ayrılmış gibi bana koyan efsane.
kimseyi kandırmayın tam bir balon.
Mls tatile girince birkaç ay da olsa liverpool a döneceğini düşünüyorum.
Liverpool'un yaşayan efsanevi orta sahası. takımına o kadar aşık birisi ki performsansının düşeceğini bildiği için sevdiği takımdan ayrılma kararı olarak la galaxy yolunu tutmuştur.
Totti den 4 yaş küçük olmasına rağmen -biraz da yedek kalmak istemediği için olduğunu düşünüyorum- Liverpool dan ayrılarak herkesi garip bir ruh haline sokmuş efsane. Bu devre arası bonservisiyle geri getirilip en az 2 yıllık sözleşme yapılmalı.
Bu aralar melwood ta Liverpool antrenmanlarını katılan efsane. Mls tatildeyken o da henry gibi 3 aylığına bir dönüş yapsa harika olur aslında.
görsel
dünyanın en iyi orta saha oyuncularından biridir.
Nesli tükenmiştir.
Geri dönmesini ve 40 yaşına kadar Liverpool forması giymeye devam etmesini bekliyoruz.
buna efsane diyen sabriye de selçuk şahine de efsane der. 30 yıllık kariyerinde ele alınacak bi başarısı olmayan loser futbolcu. evet.
sabri'nin kaldırdığı şampiyonlar ligi kupalarını hesaba katmamış yazar.

(bkz: milsiz kahin)
ortaokul yıllarımdan hatırladığım müthiş oyuncu. mahalle maçlarında frikik kullanırken onun adını söyleyip çekerdik şutumuzu.

hey gidi günler.
ryan giggs bu herifin hayatı kadar kupa ödül kazandı herifin entry sayısı giggsinkinin kaç katı kim bilir. siz başarıya yeteneğe değil şova bakıyosunuz. bu adam iyi futbolcuysa ben dr maradonayım. evet.
geçen günlerde troll'lüğe alet olmuş efsane. bir yazar bu futbolcuya balon falan diyordu.

burada yaşanan kafa örneklerini hiç bir yerde göremezsiniz.
Aradan aylar geçti hala Alışamadım ne diye gitti ki ABD ye? Yaz transfer döneminde geri dönmesini ve 3-4 sene daha oynamasını umuyorum.
abartılan balon topçu. ryan giggs'in sol taşağı bile olamaz. evet.
iki yönlü orta sahanın tarifiydi bu adam.pas atar,top kapar,şut atar,duran top kullanır,savunmya yardım eder,top tutardı.çok özel bir oyuncuydu.futbol onu özleyecek.
doğum günü bugün olan liverpool efsanesi. iyi ki doğdun steve bebek !