bugün

sana laflar hazırladım ama söylemeyeceğim.

2. defa ayağı kayarak liverpool gibi takımın hayallerini yarıda bırakan loser olur kendisi.
adam ne yapsın ? city'nin kadrosunda ilk 11 de yıldız yedek de yıldız. adam x diyor x' i alıyor, y diyor y'yi alıyor. böyle zengin bir takıma karşı yenilmek neden başarısızlık olsun ki ? araplar, ruslar sağolsun rekabet kalmadı futbolda.
başarılı bir teknik direktördür.

edit: daha haaland'ı saymadım. 75 milyon euro'yu bastırıp aldılar ya lan ! biz öyle bir transfer görmedik 30 senedir türkiye'de. daha önce de görülmemiştir eminim.
oysa herkes öldürür sevdiğini...
bugün göt olan bir başka liverpool lu.

senin haddine mi lan city i son maçta yenip şampiyonluktan etmek dürrük? adama öyle arefeyi gösterip bayramı göstermezler işte.
Steven Gerrard, Liverpool'da değilken bile Liverpool'a şampiyonluk kaybettirebiliyor.
9 yıllık Celtic saltanatını yıktı bu birrrr.

Rangers ı yeniden Avrupa da saygın bir konuma getirdi bu ikiii.

Aston villa ya adeta seferberlik görev emri ile getirilmesine rağmen bugün itibariyle 2. Maçında 6 puanı cebe koydu bu üççç.

Artık bir sonraki durak premier lig kupasını teknik adam olarak Liverpool da kaldırmak bu da dörttt.
https://www.youtube.com/watch?v=R3WpjZX-A1E

2005'deki efsane golü.
https://twitter.com/erdin.../1360197292737855489?s=21

Sinyor terim’e verdiği ayarla bilinir. Evet.
UEFA kupasını kaldıracak olan teknik direktördur.
Galatasaraylıyım vallahi hocamızdan utandım.

Keşke Gerrard bizim başımızda olsaydı. Ama sabretmezler ki a.qodumun taraftarları.

Cocu'ya neler yaptıklarını hatırlayalım.

Türk futbolunda er geç devrim yapılacak...
Kaçinılmaz son.
kibirli terime haddini bildirmiştir. net.
futbolculuğunu çok severdim kendisinin. efsanedir ve bu tartışmaya açık bir konu değildir. tek hareketle terim'e verdiği ayarla da ayrıca takdirimi kazanmıştır.
Dut yemiş Bulgar götü gibi ötüyosun demek istemiş de olabilir..
çakma kabadayı ya tek bir el hareketi ile ağzının payını vermiştir.
Loser ibnenin tekidir. Allah'tan emekli oldu da liverpool premier ligde şampiyonluk gördü.
kebapçı mağdurunu bir de kendisi mağdur etmiştir.
terimi rezil etti bu gece.
Taylan Antalyalı'nın Steven Gerrard'ı örnek aldığının dile getirilmesi üzerine Steven Gerrard: "Taylan Antalyalı bunu söylediği için çok mutluyum. Galatasaray camiasına çok büyük saygı duyuyorum. Çok tecrübeli bir takım, bu tip maçları da çok oynamış bir takım."
Şampiyonluk görememiş futbolcu. Evet.
başıma bir iş gelmeyecekse balon olduğunu düşündüğüm futbolcu. şampiyonluk haftasında sahada kayıp düşerek takımını şampiyonluktan etmiş biri açık ve net.
görsel
Rangers ile başlayan teknik direktörlük görevinde başarılar dilediğimiz efsane eski futbolcu...
Abartılan futbolcu. Başarısı bile yok. Evet.
liverpool'un alt yapı takımının teknik direktörlüğünü yapan efsane.
imzali kitabina an itibarıyla sahip oldugum futbolcu.

görsel
güncel Önemli Başlıklar