bugün

tıp fakültesi 4. ve 5. sınıf öğrencileri.
temel tıptan artık klinik tıbba geçme aşamasıdır. temel tıbbın sıkıcı biyokimya, biyofizik, anatomi, fizyoloji, patoloji, farmakoloji, mikrobiyoloji, parazitoloji, histoloji derslerinden kurtulma dönemidir.
Amelelik is started by masters...
(bkz: intern)
buyrun benim.
Bazıları hem vahşi hem de Uludağ da yazardır.
internler kadar olmasa da arada kalmış bir nesildir. yeri gelir siz daha öğrencisiniz şeklinde azar işitir yeri gelir siz doktorsunuz diye azar işitir. yine de öğreticiliği ve verdiği tatmin bakımından ilk 3 sınıftan çok daha iyidir. yorucudur. pek yakında mezun olacağını iliklerine kadar hissettirir insana ve korkutur içten içe, tusu var mecburisi var, öğrencilik iyiydi sanki dedirtir. ama güzeldir.
Maaş almamaktadırlar. Her türlü stajyer az da olsa maaş alırken biz niye almıyoruz mk.
hastasını muayene ederken elleri titreyen doktordur. kesinlikle olayı farkedip, başka doktora gitmek gerekmektedir.
kalan tek bütü de verdikten sonra olacağımdır. * *
An itibariyle olduğumdur.
müslümanım diye övünen ve atatürkü sevmek zorunda olmadığını dile getiren yobaz tabir ettiğimiz kişilik. umarım doktor değildir. bizi öldürür bu.
günlerdir sabır gösterip sonunda sekülerizm dinsizliktir başlığı üzerine donuz listeme dahil ettiğim yazar. bu tarz kişiler sayesinde avrupa ülkelerinde yaşama şartlarını daha çok araştırmaya başladım, vize istemeyenler de dahil !
kaliteli ve özgür düşünceli yazar.

ebır'ın kendisini sevmemesiyle kendisine olan sempatim artmıştır.
hatalı olduğu konularda da yanıt vermesi ve desteklenmesinin hoş olmadığını düşündüğüm yazar. mutlu ama uzak olsun.
covid ve sonrasında yurtdışına yerleşen uzman doktorlardan sonra hastanelerde bolca gördüğümüz statüsü stajyer olan doktorlardır.
çomar bir yazarımsı.
Yandaş trol yazarımsı. Itibar etmeyiniz.
Güzel kardeşim. Dm yi açarsan mesajımı göndereyim tekrar kaparsın. Tam gönderirken kapadın.
Korkuyorsun gerçeğe tanık olmaktan. Hepsi bu. Hadi dinle bakalım kafanı.
Bir süre önce sekülerizm hakkında yaptığı üzücü yorum yüzünden donuza eklediğim troll yazardı. Donuz listemde olduğu için hala aynı yanlışı yapıp yapmadığını bilmesem de yapmamasını rica ediyorum. Gerek yok böyle şeylere. Mutlu ama uzak olsun.
severiz hastasıyız. doktoru kızdırma yoksa yürek ciğer böbrek dalak yarak gibi sakatatlarını çıkarır köpeklere atar.
Şşş desene hele, müslüman olmayan herkes kafir sayılmıyor mu? Kafir bir insanın islamda en aşağı formu değil mi? Demekki müslümanlar kendilerinden olmayan herkesi aşağı görüyor ve sonra inanmıyorsan da saygı duy yeeaaa diye ağlayarak iki yüzlülük ediyor. Senin anlattığın boş şeyleri ciddiye alanlarda kabahat var, sen de bir şey anlattın sanıyorsun böyle olunca.
--spoiler--
samimiyetten ve nezaketten nasibini alamamış gençtir. bana ilk mesajı kendisi attığı ve daha sonra entrylerinde bana gönderme yaptığı halde kendisine yazdığım mesaja cevap verme nezaketini göstermemiştir. bu anlaşılabilir bir durumdur ama o zaman kendisinin de diğer insanlara mesaj atmaması gerekir. velhasıl sinsi, samimiyetten uzak ve suçlayıcı tavırlala bir yere varılamaz. iyi niyet göremediğim için bundan sonra kendisi ile iletişim kurmamayı tercih edeceğim.

--spoiler--
kendisine gönderme yapmadığımı ve entrylerd kendisine gönderm yapmadığım halde bana ifyira atan samimiyetten ve nezaketten nasibini alamamış bir yazar ve mesajına cevap vermiştim.
edit: o entryi dün atmış. biz dün bir yere gittiğimiz için hemen mesaj atamadım ve hemen mesaj atmak zorunda da değilim.