bugün

entry'ler (1989)

çocuk izlem merkezi

Gelen vakaları duyduktan sonra çalışmak istemeyecegim merkez. Cocuk istismarlari, fiziksel ve ruhsal şiddet, akla gelinmeyecek bir ton kötü vaka dolu.

anın görüntüsü

görsel

oğluna terlik attı diye 5 yıl hapsi istenen anne

Bizim zamanimiz da yoktu böyle şeyler bunlar da yeni çıktı allah allah. Ben annemden şikayetçi olmuş olsaydim cocukken annemin 20 yıl kefaletsiz hapsi,5 bin tl avukatima ve mahkeme masraflarina ödeneği 50 bin tl de bana manevi tazminat odemesi gerekirdi.
YAni bu ne ya ilginç, tamam anneler dövmesin çocukları hiç tavsiye ettiğimiz davranışlar değil ama dava edecek hadde geldiysek bu ülkede hukuk bayagi aşmiş depatlr attiyor demektir. roma hukugunu bile sollar bu ülke bu hizla. Avrupa da aliskiniz bunlari duymaya da turkiye olunca garipsiyoruz.

pompeii

Napoliye bagli vezuv yanar dagina yakinligi ile bilinen bir yer.zamaninda dag lav ve zehirli gaz atmaya baslamis bu 5 gun surmus.O aşamada ilk 2 gün 300 santigrat dereceye varan sıcak hava akımı şehre hızla gelmiş ve çoğu canli ne varsa yanarak ölmüş son günlere dogru sönen aktif yanar dagdan bu sefer zehirli gazlar aciga cikmis ve cogu sag kalanlar bu sefer zehirlenerek olmeye baslamis.kavmin cinselligi ahlaksiz ve ulu orta yaşadığı enses ilişkilerin cok fazla olduğu ve bu halkin da lut kavmi gibi cezqlandirildigi düşünülmekte. Fakat simdi söyle birsey ben geçen aylarda bu şehri gördüm Kaldığım hafta boyunca italyada kimsenin pompeii de vuku bulan bu duruma ahlaksizliklari neticesinde cezalandirildilarda allah baslarina böyle bir bela verdi gibi öngörüleri yok. Tamamen dogal afete bagliyorlar. zaten vezuv o donemde ara ara aktiflesen bir yanardağ adamlar halk bunu zaten biliyor önceden. sonra şu da var özelikle s.q.r roma imparatorluğu antik roma dönemince adamlar enses iliskiler yasamis octavia sindan neronuna hepsi şimdiye göre ahlaksiz bir hayat standirda devam etmiş roma da hiç görülmemiş ama asit yagmurlari ya da gökten taş yağması vs. CEzalandirilmislar mi bilemem ama cesetler hala kül altinda cok net şekilde belli. gidilip gorulesi.

sezaryen

(bkz: sectio) bu arada sezaryen ne be.

anın görüntüsü

görsel konya meram.

anne sözleri

Off yeter çekip gidicem ne haliniz varsa görün.

kediyle uyumak

Küçükken korkardim. gece çıkmalar mı yüzü mü gözü mü oyar mi diye ama kendi halinde bir köşeye pusmus uyuyor masumcuklar. canlarim benim.

çözüm sürecine destek verenler şimdi ne düşünüyor

Hangi çözüm süreci anlayamadim aydınlatin lutfen. o kadar çok süreçten geçtik ki en son nerede kaldik bilemiyorum. SURiYE ye ronesans tadinda sunulan sunulacak olan hizmetler mi? Kürt açılı mı yoksa son 15 temmuz olayi ile ulkenin temizlenme aşaması mi ya da simdi hdp nin kapatilmasi mi? Hepsini vaktinde indirmek gerekti ne kürt halkinin savunucusu olduğunu idda eden hdpkk meclise alinacakti nede biliyorsunuz digerlerinjni iste. simdi bir ds suriye çıktı adam sinavsz tipta okuma hakkina sahip ücretsiz saglik hizmetinden yararlanmkta ben anlamadim zaten bu ulke de kim Türk kim halk kim vatan haini kim terörist kim dindar kim ateist kim elinin körü yani.

kalıcı parfüm

Eau de Perfume. etil alkolu basıp piyasaya sürülen dandik parfümler yerine paraya yıkıp bir zahmet en az 200 tl (30ml) chole marka için konusursak değer parfüm.

maksimum 4 heceli yaratıcı bir isim

Yarmagulcan.

atv kahvaltı haberleri

Larckalaşti iyice sabah kahvaltisi yapip günlük komşu muhabbeti mi dinliyoruz memleket sorunları mi belli değil. Bana ne bahardan yazdan...

stajyerin kurumda ezilmesi

Meslekten nefret ettiysem şuan bilinsin ki stajyerken kendi sorumluluklarini üzerime yıkıp ezdikleri içindir.

lanlı lunlu konuşan kız

Benim için sokak kızıdır en samimi olduğun arkadaşınla konuştuğunu zaman bile itici.

doğunun en vatansever ili

Erzuruuum! BAyburt Gümüşhane kars ardahan ama agirlikli terekeme ya da ahiska türkü olan ilceleri Iğdır bir bölümü bitlisinde azami oranda Türk kalan yerleri.

çocukken yapılan saçmalıklar

Cocukken pimapen yok denecek kadar yoktu. pencere kenarlarinda cami saglam tutsun diye macunlar vardı onlari koparıp atardim sonra aralardan soğuk gelmesin diye insanlar oralara bez vs koyardı.

görsel numarası sallamak

görsel

görsel numarası sallamak

görsel
Sana ne be salak.

evde kalmış adamların çok kültürlü olması

Evet net doğru tespittir. 30 yaş üzeri evlenmemiş arkadaşlarıma bakiyorumda bu arada bayam erkek farketmez yüzde 60 i dünyanin icselliginde bogulmuş atarsiz ruh halleri unu elemis elegi asmis bir psikoloji ile sakin ve curretkar hirslarini boş işlere degilde insanlara faydalı olmakta arayan ve bunu etrafa da yayan insanlar bunlar. kibir, kiskanclik gibi içi boş duygulari lugatlarindan çıkarmış hayati ve yaşamayı yaşamak ama gerçekten yaşamak için yaşayan.cogunun meslek dışı ekstra mutlaka başka bir uğraşı daha olan insanlar grubu benimde dahil olduğum grup olmakta bu başta can sikmaya başladı ama sanırım ben bu gruba cup diye uydum, oyle bir hissiyat mevcut

yazarların merak ettiği şeyler

Tez savunmasini gorecek miyim?Akademisyen olabilecek miyim?