bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    aramıza daha yeni katılmasına rağmen ortama rahatça uyum sağlayabildiğini düşündüğüm,
    niki bende bir ilaç ismi çağrışımı yapmasına rağmen emin olamadığım, *
    yaratcı beşiktaş taraftarı bir uuser. *
    ... trinfr
  2. 2.
    hemşerim. *
    1 ... witch
  3. 3.
    (#160270) iyi bir yazar..
    1 ... yokmuşum
  4. 4.
    uludağ sözlük bowling zirvesi nde ikinciliği paylaştığım, "yahu ben seni bir yerden tanıyorum" dediğim yazar..hoş sohbet insan..ama hala ben de nickini söyleyemiyorum *
    ... atan alir spor
  5. 5.
    uludağ sözlük bowling zirvesi sonucundaki yorumlarımı yazmak için niyetlendiğim, fakat nickini ara kısmına yazma anına geldiğimde kalakaldığım, selçuk ezca deposunu arayarak yardım istediğim, en sonunda başarıya ulaşıp bu satırları yazdığım yazardır. zirvedeki üstün bowling yeteneği ile beni altetmiş, 'yahu ben bu adamı nereden tanıyorum' soru işaretlerimin cevabını bir türlü bulamadığım, sohbeti güzel, iyiki tanışmışız dediğim yazar ayrıca.
    2 ... devedikeni
  6. 6.
    birinin mahlasına yazmasını beklediğim şemsi paşa pasajında sesi büzüşesiceleri mahlasından daha rahat söyleyebildiğim yazar. ayrıcan kolayı bırakan yazar.ayrıcana sigarayı bırakmak için puroya başlayan yazar. * ayrıca arkadaşlarını tanıyamayan yazar
    (bkz: baybars)
    (bkz: alkolü bıraktım)
    1 ... karga
  7. 7.
    nicki dolayısıyla daha zorunu bulamadın mı dememize neden olmuş yazardır kendisi. ayrıca bowlingteki olayı kavramış olup * beni anladığı için teşekkürü borç bilirim.* takımımızın finale kalanlarından olup finalde de aynı başarılı performansı gösteren arkadaşımıza başarılarının devamını dilerim. * ** *
    1 ... kacak kelebek
  8. 8.
    bowling zirvesinde tanıdıgım sozlugu ziyadesi ile benimsemis hossohbet sıcakkanlı yazar kardesimiz.
    1 ... karpuzkabugu
  9. 9.
    3. kusak sefalasporın turevi sentetik antibiyotik.
    ... sex pistols
  10. 10.
    sessiz sakin dostluk nedir bildiğini gördüğüm aklı selim kişi *
    ... saldirici