bugün

kendini iyiden iyiye gosteren ilkbahar'la birlikte duzenlemeyi dusundugum zirvedir. bowling ve ilkbahar'in birbiriyle ne alakasi var, ben de bilmiyorum. ayrica boyle olasi bir zirvenin de genc yazar karga kardesin icinde yer alan buyuk uktelerden biri oldugu da kendisi tarafindan israrla belirtilmistir. katilim ne kadar olur tahmin etmek zor ancak yirmi iki kisilik bir katilim olursa, bowling diye cikip hali sahaya gideriz ona gore.

resmi açıklama için bkz. (#176114)
istanbul dışındakilerin "yeter hüleyyyn" diye böğürdükleri zirvedir. (bkz: ben). kıskanıyoruzdur, msn kesmiyodur. muhtemelen zirvenin olduğu saatlerde yine biz bahtsızlar olaraktan "uludagsozluk bowling zirvesi'ne katılamayanlar zirvesi" adı altında online bir bowling sitesinde turnuva yapacağızdır.
(bkz: sozlukteki zirve cilginligi)
korukent te yapılmazı farz olan zirvedir...
bir ikinci husus olarak halı saha içinse çiroz önerilebilir *
can kardeşimle birlikte aklımıza getirdiğimiz,yapsa yapsa büyük insan uluönder lazpacino yapar dediğimiz zirvedir. katılmak mecburi değil, zorunludur...
sözlüğün kemikleşmiş zirve kadrosunun yine eksik katılacagı zirvedir ve kendime her zamanki tek rakip arnoldu görmekteyim sadece ikinciliği tattırmak istedigim olaydır.
mekan olarak kadikoy'de akmar pasaji'in arkasinda beybaba mi beyamca mi beyoglu mu oyle bir pasajda bulunan cok guzel bir bowling salonunu dusundugum zirvedir. gun olarak ise pazar gunu. fiyatlar kisi basi 7 ytl. ama mudurle gorusup grup indirimi isteyecem, vermezse "sen ne pis adammisin" diyecem. ancak bunun icin elimde yine her zamanki gibi kesin bir sayi olmasi gerekir.
allah aşkına şu vizeler bi bitsin, sonra hergün zirve olsun dedirten uludağ sözlük kaynaştırıcısı*
neden zirveler cakısıyor dedıgım zırvedir.boyle seymı olur klonlanmak istiyorum dediğim baslık.
paitnball zirvesinden sonra yapılmasını isteidigm zirvedir bu kadar zirveye everest olsak dayanmayız dediğim zirvedir.
neden olmasın.
23 nisan pazar gunu kadikoy'de akmar pasajinin arkasinda kalan yerde, yani sahil tarafina bakan yuzundeki bowlingcide yapilacak zirvedir. tabi resmi adi bu degil ama herkesin eliyle koymus gibi bulacagi aciklamayi ileriki gunlerde yapacagim. kisi basi 7 ytl.
cocuk bandosu esliginde yapilacak, katilmak isteyenlerin ozel mesajlarini laz pacino'dan esirgememeleri gereken zirvedir.
bu laz pacino'nun baska isi gücü yok mu ya? dedirten zirve organizasyonu.*
akmar pasajının ordaki salonun biraz dandik ve de uzak olması sebebiyle (ikitelli de oturan yazarları da düşünmek gerek)beşiktaş sinanpaşa çarşısındaki bowllhouse u tavsiye ettiğim zirvedir.

http://www.bowllhouse.com/
tum zirveler karsıda*yapılıyor artık birazda siz misafir olun* denilecek zirvedir.
kadıkoy konusunda hosgorunuze sıgınarak cok guzel bir tespit olmus dusuncesindeyim ayrıca 23 nisan'da dersanelerin tatil olacak ihtimalini göz onune alırsak katılacagım zırve olarak kayıtlara gecmesını istiyorum...
istanbul'umuzun güzel semtlerinden kadıköy'de yapılacağını öğrendiğimde sevindiğim, ve bando eşliğinde yapılacağından kaçırılmaması gerektiğini düşündüğüm zirve. *
"gelmeden önce biraz antrenman yapın" dediğim zirvedir.*
kırmızı takım olarak yine herkesi labut misali devireceğimiz zirvedir*
ankara tayfası bos mu duracak dedirten zirvedir.
ankara tayfası kesinlikle boş durmamalıdır dedirten zirvedir.
"sizin gibi gençleri bursa da görmek lazım" dediğim başlık.
tutunamayanlardan pasifagresifwunschkacak kelebek arnold civardanegezer'in iştirak edeceği ve eğlencenin patlayacağı zirve olması bakımından sözlük tarihine geçecek zirvedir.* * *
arnold ı yenme zevkine ulaşacağıma emin olduğum zirvedir. ilk iki zirve gibi olacaksa yine büyük eğlence yolda demektir.
kırmızı takım olarak karşı tarafı yine denize dökeceğimiz zirve olacaktır. **