bugün

kronik bronşit ve akut bakteriyel alevlenmesinde, toplumdan kazanılmış pnömonilerde, farenjit, sinüzit gibi hastalıklarda kullanılan bir ilaçtır. ayrıca doktor veya eczacı olduğunu düşündüğüm bir yazardır.
hamilelerde güvenle kullanılabilecek olan antibiyotik.

http://www.ilacprospektus...ectracef-200-mg-20-tablet
nam ı diğer che kitabını sözlükte okuyan iki kişiden biridir.**
saşe formunun muadili olmadığından eczacı kafasına göre film oynatamaz.
çocuklar için olan pediyatrik şase formu yeni piyasaya sürülmüş olan ilaç.
Üsküdar sahilinde takılan tam bir ezik. Evinin penceresinden boğaz görüyormuş... O boğazın üzerideki iki köprü + inşa aşamasındaki tüp geçit size girsin bi zahmet.
sevgililer gününde büte gelmiş muhterem yavrum.
bi içim su, suya götürüp susuz getirilesi yazar.
abdi ibirahim firmasının çıkardığı sefalosporin tipi antibiyotik ilacıdır... kulak, burun, boğaz hastalıklarında kullanılır...
Sözlüğün birinci yılını kutadığımız bu şanlı günlerde kimsenin ziklemediği yazar olmuştur, depresyona girmiştir, hatta an itibariyle omzumda ağlıyordur. Buna dayanamayan ben, kendisini bu entiri ile teselli etmekteyimdir. *
dedesi caponyanın ünlü nincalarından "yoşimitsu ağa" olan, gönlünü bir türk hanımı "meryem ana"ya kaptırmış kişidir.
az sonra counter da eline vereceğim yazar.
aylardır sözlük yazarı olmasına rağmen hala 531 entrysi olan yazar, utan lan utan!
moderatöre not : bak vallahi gercek, inanmazsan yazar hakkında bilgiye bak.
moderasyonun daha önceden tanıştığımı hatırlatmasına çok sevindiğim yazar, ben bunu önceden de tanıyormuşum ama hain herif bana daha yeni tanışıyormuşuz gibi davrandı, alacağın olsun!!

(bkz: moderasyon sen de olmasan)
(bkz: öyle mesudum ki)
sözlüğe nedensiz 532 beyân kazandırmış şaşılası yazar. seviyor heralde kim bilir.
sırtında olan dövmenin bir benzerinden kolunda da olan insan.
sırtında kocaman bir dövme olan yazar. ansızın "hey eqin gel sana bir şey göstericem.." diyerekten beni tuvalete çağırmış ve "napıyon aabi??" dememe kalmadan o kaslı vücudundan giydiği kazağı sıyırmış yazar. böyle kocaman bir bereket tanrısı var. gerildimi dövme genişliyor. kadıköy'de bulunan dg'hughes'ta yaptırmış, renkli olduğundan mütevellit sağlam para ödemiş. dövmeci kanka, haberiniz ola sevgili yazarlar.. isterseniz ayarlarız bereket falan. her türlü..
gözümüz yollarda kalmıştı ki.. artık döndü, nerelerdesin yahu?
sade bir oda'ya sahip eşsiz insan. sadece yatak. *
bogaza nazır vıllasında cok sevdıgım bır arkadasımla beraber ıckı ıcen, canımı cektıren yazar kişisidir.
Karizması kendinde önce giden yazar kardeşimiz. **Hoş sohbetli,etrafına neşe saçan ve de olağandışı bi öğrenci evinde kalan * yazar kişisi.Ayda bir geliyomuş zaten düzenlen zirvelerde görüşürz artık.
ankara zirvesinde tanıdığım kardeşim, evet o da bir karadeniz insanı... uzun süre karşılıklı oturup sohbet imkanı bulduğum ve keyifle zaman geçirdiğim yazardır... antalya antalya sesleri ile inletmişizdir heryeri... *
ankara zirvesi ile tanışma fırsatını yakaladığım güzel yazardır, özellikle entry girme mantığını çok beğendiğim yazardır, örnek alınasıdır, alınmalıdır. * *

edit: an itibariyle kötülenmiş entrymdir, kim neden yapmıştır bilinmemektedir.
anlattığı birçok şeyle kendimizi yakın hissettiğimiz, kalitesini belli eden, güzel yazar. yıllardır tanıyormuş hissine kapılmak olasıdır zira pek bir muhabbetçidir kendisi, böyle ortamlara akayım, konuşayım, çoğalayım insanıdır.*
ankara bu sefer kaynaşıyoruz zirvesi'nin hakkaten sürpriz konuğu olmayı başaran, muhabebti inanılmaz keyifli ve her ay ankara'ya geleceği için adına zirve düzenleyeceğim yazar.
hocaya verdiği ayarla beni koltuktan yuvarlayan, pardon kova mısın sorusunun baş kahramanı. bu ne tatil diye sormak isiyorum kendisine. artık dönsün de birlikte eğlenelim dediğim insan olmuştur spectracef.