bugün

bir sözlük yazari*
nickinin anlamını en kısa zamanda sözlük yazarlarının nicklerinin hikayesibölümünde görmek istediğim yazar. "peynir markası gibim" demeden de geçemeyeceğimdir.
sözlükteki nadir trabzonsporlu taraftarlardan biri, hoşgelmiştir.
kendisi dün gece yapılan zirveye katilamayanlar zirvesi'nin 13 neferinden biridir. eğlendirmiştir. çok konuşmuştur, ama bundan hiç kimse şikayetçi olmamıştır * ayrıca üniversiteye hazırlanmakta olan haznedaroğlu'nu uludağ üniversitesine beklemekteyiz. * * *
karizmatik bir nicke sahip olan yazar.
kızlarla tanışma replikleri entrysiyle yerlere yatıran şahıs, zirveye katılamayanlar zirvesi ' nde ortamı eğlendiren kişilik, öss'ye hazırlanan yazarımız. * * * * *
-eğlenceli
-mizahsen,
-sempatik,
-bana durmadan "asit" diyen,
-beni durmadan şakasına kızdırmaya çalışan,
-ama kendisine asla kızmadığım,
-sözlüğün olmazsa olmaz yazarlarından.
kızlarla tanışma replikleri ndeki yazının yaşanmış olduğunu öğrenmemle birlikte aklıma geldikçe katıldığım bir durumdur.* * * yazılarını merakla beklemekteyiz.
dünkü zirvede maçla ilgili gelişmeleri zirveye taşıyan,öss yi sorun etmeyen,iyi bir yazar
zirvelerin ne kadar onemli olduğunu anlamamızı sağlamış yazardır. zirveden önce nickini bile bilmiyodum ama zirvedeki muhabbetten sonra takip edilecekler listesine alınmıştır.
az önce arabayla ölüm tehlikesi atlattığımız yazar, dost.
çok önemli üç adet ortak özelliğimiz olan yazardır.

1. trabzonsporludur
2.hemşehri sayılırız
3. ikimizin arasında
ankara eryaman 4.etapta bir bloğun adı.
sürekli beraber takıldığımız adam gibi adam denilecek sözlük yazarı
galatasarayın yeni seçilen asbaşkanının soyadı
bayrağımızı kaptığı gibi road runner misali koşuşu ve sipere o karizmatik ve vakur bir tavırla atlayışı ile gönüllere taht kuran, fakat yine de takımını yenilgiden kurtaramayan, mavi geminin güçlü ama çaresiz kaptanı. **
bir dahaki paintball zirvesinde * takımıma alacağım ilk adam..hatta başkalarıyla oynarsam da çağırırım * şarjörü değiştirip, el bombamın pimini çekerken tankımın yanından * * * bir geçişi vardı ki kırmızı(rakip takım, düşman*) diye ödüm koptu valla..
paint ball oynarkene bayrağı kapmış,sevimli,sempatik,yakışıklı,kibar,seviyeli yazar.kimseye de bu kadar iyi şeyi bir arada yazmadım kıymetimi bilsin...
"arkadaş ben bu heriften bıktım ya..ilk başlarda iyi güzel hadi neyse dedik de sonra artık cıvıttı yahu * yaaaav bi bırak peşimi ya..bu herifin pis bir zone alarmı var arkadaş, sürekli benimkine asılıyor terbiyesiz herif ya..yav bi bırak peşimi artık..her dakka her dakka olmaz ki"

dediğim yazar..*

(bkz: tuvalet kağıdından entry yapma teknikleri)
butun gun "tema yapmak oyle kolay is degil genc" tarzında takılan ardından uludag sozluk t shirtlerinin dizaynı istendiginde kem kum yapan* hossohbet sahsiyet

edit : tema konusunda basarısını ayakta alkıslıyor, sozlugun vazgecilmezlerin oldugunu vurgulayıp, zirvede urkek ceylan tavrından kolay cıkmama neden olan saygıyla onunde egilinecek kisi
bowlingteki performansını göremedik o konuda bir yorum yapamayacağım ancak hava hokeyi* konusunda başarısını tebrik ettiğim yazar.*
istemeden de olsa ayar verdiğim için binlerce kez * pişman olduğum yazar kardesim.
carlsberg sohbeti hoş, cs'de ekibimizi yenebileceğini * düşünen yazarımız.
dün gece bowling zirvesini anlatarak beni kıskandırmaya çalışmış ama başarılı olamamış ve sinir kat sayısı artmış olan uuser * sonradan ağzındaki baklayı çıkarıp beni uludag istanbul piknik yapiyoruz zirvesi'ne davet etmiştir fakat bilmemektedir ki aynı gün uludag sozluk ankara kaynasalim zirvesi bulunmaktadır. eğer istanbul'a gidersem redwinemania tarafından çeşitli çin işkencelerine maruz kalırım *

ayrıca haznedaroğlu ile görüşeceğim ilk gün ona terliklerimin ve tırnaklarımın 10 beygir gücünde olduğunu kanıtlayacağım *
hava hokeyinde yendiğim yazardır. berabere kaldık desede, tarafımdan averajla kupaya uzanılmıştır.
ZORUNLU EKLEME: KARDEŞiM YENDiM EQIN DE SAHIDIMDIR.HATTA BAŞKALARIDA VARDI.GÖNÜLLÜ OLANLAR PARMAK KALDIRSIN...AYRICA BEN BÜYÜKÜM BENiM DEDiĞiM OLUR...
Tavla oynamayı pek bilmeyen, fakat bünyesinde bulundurduğu acemi şansıyla beni yenebilen yazar. Zirvede sıcak kanlılığı ve sempatikliğiyle dikkat çeken, aynı zamanda eğlenceye düşkün ve eğlenceli olduğunu düşlündürten, delikanlı olduğunu varsaydığım yazar.