bugün

2012'de kıyamet kopmazsa 2014 veya 2015'de beklediğim oyun konsolu.

(bkz: başlık parsellemek)
serinin 4. üyesi bugün tanıtıldığına göre bir adım daha yaklaştığımız über konsol.
Para biriktirmeye başlasak ancak buna yetiştirebiliriz.
playstation her geçen dönemde kendini akranları olan neo geo , snk , nintendo gibi isimlere göre bir adım öne atlamayı başarmış olan sony'nin en güçlü yanıdır kendisi. Playstation 5 ile de bu devrim devam edecek gibi görünüyor.

Neo geo ve snk iflas etti bu da dip not olsun.
çıkması ile 4'ü ucuzlatacak konsol. çıktıktan sonra 4'ü alabilriz.

(bkz: işte bunlar hep ekonomi)
bu konsolda sony den beklentilerin tavan olacağından çok ciddi değişimler ve teknolojilerin denenmesini dilediğim konsol.
muhtemelen çıkmayacak konsoldur. Çünkü teknoloji o kadar hızlı ilerliyor ki konsolların donanımı daha konsol çıkmadan eskimeye başlıyor.
6-7 yıl sonra hayatımıza dahil olacaktır.
2017 yılında çıkacak konsoldur. * *
şimdiden para biriktirmeye başladığım, tahminen 2020'de çıkacak konsoldur.
(bkz: evet fakirim)
yakın zamanda çıkacak olandır. Tahminen bir iki sene.
eğer 2020'den önce çıkarsa -affedersiniz- alıp götüme sokacağım, sonra da capsini sözlük yazarlarıyla paylaşmaktan kıvanç duyacağım konsoldur.
ulan mal mısınız, daha ps4 yeni çıktı. bir iki yıla çıkarmış, peh...
Sony playstation 4 ün sonraki neslidir. 2020 lerde görebileceğiz.
2014 te çıkacakmış peh peh. ilk entry nin desteksiz atılması.
Şimdiden rezerv alalım.
(bkz: back to the future)
yuksek ihtimalle 27 ekim 2020 de cikacak oyun konsoludur .
7000 lira mi burda adamlar 7000 dolara ne arabalar aliyor amk.
çok yakışıklı aq. ps4'ü satar alırım. net.
Ps2 almak için ps5 çıkış tarihini bekleyen adamlar var. 7000 tl diyorsunuz.

Adama red radeption diyorum biliyorum o filmi diyor. Oyundan falan haberi yok.

Yani bizim ülke ps5 e hazır değil.
Çıkmasıyla birlikte Sony playstation 4 e sonunda param yetecektir. Bekle beni fifa 21.
şubata kadar bekleyip, yurt dışından alınacak üründür. ama aklımda xbox s var, rekabetçi bir oyuncu değilim kafa dağıtmak için oynuyorum, gamepass ve xbox s fiyatları kafa karıştırıyor.
vatan bilgisayar görselinde 8.299 tl olan cd li versiyonu, digital versiyonunun abd ve avrupada 5 de 1 birim daha düşük olduğu hesap edilirse, digital versiyonu tr de yaklaşık 6650 tl olması gerekiyor gibi.

ben şahsen 400 eur fiyata digital edition alıp en yakın zamanda gelecek olan arkadaş aracılığıyla getirtmeyi düşünüyorum. istanbul'a gelene kadar da kendisi oynar işte win/win.
kolunu merak ettiğim gerçekten farklı mı hissettirecek diye düşündüğüm oyun oynatma cihazı.
"aşkım bak sana o çok istediğin oyun konsolunu aldım" diyecek bir sevgilim olmadığı için, mecburen kendi imkanlarımla edindiğim oyuncak.

doksanlar çocuğu olarak sony markasının üzerimde inanılmaz bir etkisi var. artık hiçbir konuda çok iyi bir marka olmadıklarını bildiğim halde, amblemi görünce aklım gidiyor. hele ki, her yeni playstation sürümü çıktığında çocuk gibi seviniyorum. playstation exclusivelerinin oyun dünyasındaki gerçekten bambaşka.

konsol piyasasının önemini yitirdiği şu dönemde böyle bir cihaz edinmek tabii ki mantıklı değil; ama insan yapmak istiyor bazen bu tarz şımarıklıklar. kaldı ki, yurtdışından* gelmeyecek olsa almazdım.

ilk versiyonundan beri bütün sürümlerini bir şekilde edindim.
evet. itiraf ediyorum.
ben bir bağımlıyım.
izmirli ispanyol arkadaşımızı alkışlıyoruz.

tanım : japon malı ateri.
güncel Önemli Başlıklar