bugün

lisedeyken aldım diye yalan söyleyip, bir sene boyunca yalanımın ucunu kovalamaktan canımın çıkmasına sebep olan teknoloji ürünü. not: sene sonunda itiraf kaçınılmaz oldu.
god of war serisine bir oyun olarak bakmayacaksak; kendisiyle futbol oyunu hariç başka hiç bir oyun türünü oynayamadığım konsol. 6 yıl önce piyasaya çıkıp 550 tl fiyat biçilmesine de yuh diyorum, başka bir şey demiyorum.
özellikle oyunları ülkemizde bir hayli pahalı olan gelişmiş kara kutu.
hala tam olarak performansına yakışan oyunların yapılmadığı harika cihazdır.
salt bir oyun makinesi olmanın ötesinde aynı zamanda bluray oynatıcıdır.
dün bana sarı ışık vermış alettir.
oyun fiyatları konusundaki dezavantajı, bir çip ve bir hdd yardımıyla fix edilebilecek oyun konsolu.
bu konsol ile 3d oyun deneyimini herkesin yaşaması gerekiyor.
facebook sayfalarında "PlayStation3 4.30 sürümü bu gece yayınlanıyor. Yeni güncelleme Türkçe dil desteği ile birlikte geliyor! * " denmiştir.

yani anladığım kadarıyla bu güncellemeyle birlikte, çıkmasından 6 sene sonra türkçe dil desteği gelmiş olacak ps3'e.

geç kalınmış bir şey. açıkçası çok geç kalınmış. gerçi millet "bill gates xbox'ı alsın kıçına soksun, destek dediğin böyle olur" filan yazmış. 6 sene geçti lan, sony yapsın bari bir destek hayrına.

yarın güncellemeyi yapıp buraya fikrimi yazarım beyler. merakla bekliyorum.
şu aralar almayı planladığım konsol şöyle maksimum 600 liraya kapatabilir miyiz merak etmiyor değilim.
japon firmaların birbirini tutması ve dahi sadece japonya için üretilen oyunların fazlalığı sebebiyle, xbox'a yahut pc'ye çıkmayacak oyunlara çokça ev sahipliği yapacak konsoldur. bu hususta nintendonun ardından gelir, fakat batıya nintendodan daha çok hitap edebildiği gibi bir gerçek var.
miadını doldurmaya başlayan alettir. 1-2 seneye abisi gelir.
hayatının sonlarına yaklaşan alettir. 1-2 seneye kardeşi gelir.
vaktini doldurmasına fazla birsey kalmayan alettir. 1-2 seneye dayısı gelir.
Bu aralar kendisine bisey olucak alettir. 1-2 seneye de kendisi gelir.
oyunlarının çok pahalı olmasından dolayı türkiye'de çok fazla tutulmayan konsoldur.
sahip olmayanlar için Edinilmesi çok çok geç kalınmış oyun konsoludur.
Zira,

şu soğuk havaların başlangıcında sıcacık evde akşamları sabah etmek için;
oynanmadıysa, Uncharted 1-2-3 serisi oynanılmalı
Sleeping Dogs edinilip oynanılmalı

bunlar sıradan, bunlar basit, aynı bunlar ben değişik birşeyler istiyorum diyorsanız;

2013 ün ilk çeyreği için sabırsızlanın:

the last of us
watch dogs
GTa V oyunlarını bekleyin.
asla ilk modelinin yerini tutamaz. o hep apayridir bizim icin.
320gb ve 3.55 modeline sahip olduğum konsol, ulan oturuyorum sabaha kadar fps oynuyorum, kalkamıyorum da başından, aşırı derecede kendine bağlar ve gow serisi mutlaka oynanmalıdır iyi bir ses sistemiyle, buradan konsolda fps oynanmaz diyenlere kafam girsin. saygılar.
şöyle 12 taksitle 600 bilemedin maksimum 700 liraya almayı planladığım alet. 0 tabii ki...
gta v'nin cikisiyla yine baya satacaktir 2013'te. yenisi cikacaksa 2014'u bulur kesin.
Almayı çok istiyordum ;ama bir türlü uygun fiyata bulamıyordum derken,arkadaşımın önerisiyle bugün arabulvar'da indirime girdiğini öğrendiğim alet.Ayrıca yanında fifa 2013'ü de veriyor olmaları cabası.
http://bit.ly/Vj75M4
bir atari olmayan oyun konsoludur.
pes'in yeni oyunu.
(bkz: pese playstation oynamaya gitmek)
(bkz: pese gitmek)
''sen git abin gelsin'' dediğim oyun konsolu. şaka bi yana harbi ps4'ün gelişini çok uzattılar ya la...
Bazı mallar vardır ki bu konsolu sadece pes' ten ibaret sanar. Acınası insanlardır bunlar. Hiç yok demeyin çevremde bunlar azımsanmayacak kadar çok. Bir silent hill, bir battlefield, bir resident evil bilmez bu hayvanlar. Bunlara top yeter düşünce mantık oyunlarını sevmezler. Vur vur ilerle oyunları severler bir de maç. He oldu amk. Tüm konsollar maç oynayasınız diye var zaten. Hamuğa godumun malları sizi. FPS nedir , survivor/horror nedir bilmezleri sizi.
hala evimde oynadığım tutkunu olduğum harika oyun konsolu.
Peste fifada koyarım affetmem.