bugün

yaklaşık 3 yıldır sahip olduğum şaheser. almakla hayatımın en güzel kararlarından birini vermişimdir. yaklaşık 50 ye yakın oyunum var. 1000 küsür tropyh açmışım.

hepsinin yeri özel ben de. sırf bu yüzden ps4 e bile karamsar bakıyorum. napıcam ben bu 50 oyunu. atamam, satamam hepsi benim bebeklerim.
Bugün bir orospu çocuğu hırsızın tekinin evime girip çaldığı süper konsoldur. Umarım bir an önce geri alırım.amin. Tabi alamassam hani zaten hırsıZ bulunur ama bulunamassa gidip yenisini alcam. Kaç tane oyunum var bunları ekecek değilim orospu evladı hırsız. Seni seviyorum ps3
bugün 1.katta oturmasına rağmen camında demir olmayan bir değişikten yürüttüğüm konsoldur.
kankilerle pes keyfi yapıyoruz.
2 kilo toz vardı içinde mına koymuş aletin olsundur ama.

sony ps 2 nin bir üstü.
yabancı icadıdır, uzak durulması gerekilir.
Artik çöp olmuş oyun konsolu. Ayrica Xbox360 gibi bir rakibi varken nasil bu kadar cok satilmis turkiye'de inanması güç.
xbox dan kat kat daha iyi bir konsoldur.
Almayı dusundugum konsoldur.iyi bir oyun pc si için 1500 lira gerekmektedir şuan 650 lira civarına 0 bulunmakta PlayStation 3. Ayrıca satmayı düşünenler mesaj kutumu kizartabilirler.
beraber oynanacak arkadaş olmadıktan sonra dünyanın en amaçsız aletlerinden birisidir.
ps4 varken az düşük fiyata bunu alanları gördükçe güldüren cihazdır. olm bu ne lan iphone 6 çıksın 5 alayım der gibi amk.
Çok az kullandığım yanında 2 kol ve 4 oyun ile satacağım kutulu oyun konsoludur. ilgilenenler mesaj yolu ile ulaşabilirler. istanbul içi iyi olur.

Not: orijinaldir. Kırılmamış ya da çip vs.. Yapılmamıştır.
Oyun konsolu.

ikinci el almayı düşünmekteyim, kullanan varsa şey diyecem, 12 gb hafıza felan ne farkeder ki sonuçta tak oyna değil mi bu makineler?
Bir konsol devrimidir.
Henüz satmamış olduğum hediye gelen nba2k16 orijinal oyunla birlikte 6 adet oyun ile satabileceğim konsoldur. Herhangi bir arızası bulunmamaktadır.
halen daha modası geçmemiş alettir . fifada istediğiniz her zaman rakip bulabiliyorsunuz . fifa 15 de kapışmak isteyenler bildirsin kıpss
Modası 3 sene daha geçmeyecektir.
playstation 5 çıkana kadar piyasada olmaya devam edecektir.
3 yıl önce sıkılmamdan mütevellit 320 gb slim versiyonunu move bundle ve uncharted 3, killzone 4, gta iv, gran turismo 5 oyunlarıyla birlikte 750 tl'ye sattığım konsol.

pişman mıyım?
-evet.
candır can.. strese birebir.. modası geçmez çünkü ps3 için çok fazla oyun çıktı. hepsini bitimeye kalksan düşün yani..

call of duty
uncharted
last of us
2k15
thief
beyond
alınan her oyun konsolu ile birlikte iyi bir konsol tamircisi ile arkadaş olmanıza vesile olan sony üretimi 3. nesil bir cihazdır. son dönemde 4'ü de piyasaya çıkmıştır. akseksuarları ve oyunları pahallı olmasına rağmen grafikleri ve oyun kalitesi yüksektir.
yeni alınanı bile 1 sene içinde bozulan sikik konsol. güzel günlerimiz geçti o ayrı. şimdi ps4 var. bunda da oyun yok.
Eski ahbabımdı, ne yazık ki şimdi kullanılamaz halde.

4'e geçeceğim artık, geç kaldım biraz ama olsun.
Elimde 8 adet ultraslim, 2 adet slim kasası olan oyun konsolu.
Teknolojiyi sonradan takip eden biri olarak beğendiğim alet.

Yalnız sormak istediğim bir kaç konu var bununla ilgili. Bilgisi olanlar mesaj atarsa sevinirim, özellikle istanbul avrupa yakasından olursa iyi olur zira oyun atma falan gibi durumlar nerede yapılır öğrenmem gerek..

--spoiler--
Evet evet iyice donanım haber tarzında oldu
--spoiler--
Büyük hevesle almıştım.o kadar çok akraba gezdi ki hevesim kırıldı.
hali hazırda ps4 sahibi olmama rağmen eski oyunlarla zaman öldürdüğüm alet. özellikle gta4 ve red dead redemption için bile bi kenarda kalmalı. baya baya ucuzlamışken kapın bir tane.