bugün

4 var iken.
Önümden geçerse alırım belki ama köşede yatar.
uygun fiyata bulursam alacam bi tane.
16 sene önce çıkan oyun konsolu.
şuan ikinci el fiyatı 3000 tl civarı. evet 3000.
utanmadan arlanmadan 3000 liraya satılmaya çalışılan konsol.
eğer güncel oyun veyahut grafik takıntınız yoksa hala da alınıp kullanılabilecek oyun konsoludur. exclusive oyunlarını deneyimlememiş hikaye sever oyuncular için canavar gibi konsol.

eğer, ikinci el oyun almanızda problem yoksa az buçuk da bütçe varsa bence kırdırmayın. hem kutulu oyun koleksiyonunuz olur. ek olarak multiplayer -ps3 dışında oyun oynayabileceğiniz platform varsa pekde ilginizi çekeceğini düşünmüyorum- oynayabilirsiniz. bf3 1k bf4 2.5k civarı oyuncu vardı. cod ghost 1-2k arası gidip geliyor. multiplayerları fena dolulukta değil yani.

ek olarak;

-slim veya superslim
- alabileceğiniz en yüksek hdd kapasiteli
- kırık kullanacaksanız bile kırılmamış
- içi açılmamış

olanları almanızı tavsiye ederim.
80 GB hafızasi iyi midir mesaj atarsanız sevinirim.
2013 yılında almıştık, ilk lcd televizyonumuzu almamıza da vesile olmuştu. yıllardır durur televizyon sehpasının altında süs diye.
Son gerçek anlamda oyun konsoludur.
bende 14 senelik playstation 3 var hala çatır çatır çalışıyor.
PlayStation ve diğer konsolların tek sorunu geriye dönük olmaması

Şimdi arkadaş iyi güzel ben bunu aldım sonra 4 çıktı şimdi 5 çıkacak ama o da ne benim PS store hesabımda PS3 zamanında aldığım oyunları (condemned 2:bloodshot,god of war saga,rdr vs) bir sonraki makinede çalışmıyor şimdi ben amele gibi evde yarın öbür gün bir daha oynarım diye sik gibi makine mi bekleteceğim aq?

Oysa bilgisayar öyle mi al bir kere oyunu steam'dan origin'den gog'dan bilmem nereden tepe tepe kullan istersen 30 kere makine değiştir 2030 bile olsa aç 2009 oyununu oyna.
Bir zamanlar bende almayı düşünüyordum ama red dead 2 ve pes 2020 yi görünce vazgeçtim. Grafikler müthiş. PS 4 daha cazip geldi bana.
mgs4 gibi başyapıt oyunlara ev sahipliği yapan platformun 3. üyesi. zamanında güzeldi iyiydi fakat konsol, grafik açısından asla çok doyurucu olmadı! ps4-ps5-ps6 ..... dikkatlice seçilmiş parçalardan toplanan bir pc'nin performansını veremeyecek.
Arkadaşlar yanında red 2 gta5 fifa 18 pes 18 olan playstation 3'ü 800 liraya satıyorum hafıza kartıyla birlikte, bir de iki kumanda.
4 çıktığında doğan çocuklar bedelli askerlik yapıyor, sen bir sorunum var diyorsun kardeşim. Ayıp.

Tanım: Bir oyun konsolu
sorun şu ki 5 çıktı.
Bir sorunum var. Bilgili olan birisi yazsın.

Ed: sorun yaklaşık 2 3 yıldır var az önce bi el atayım dedim.
Bir zamanların vazgeçilmezi olan pes 2013ü akıllara getirir.
Kırık olarak kullandığım için mallık yaptığım oyun konsolu. Neyse ki Playstation 4 de telafi ettim ve oyunları orjinal alıyorum.
satış adeti 83.8 olan oyun konsolu.
çıkışını merakla beklediğimiz oyun konsolu.
sattığıma pişman olduğum muhteşem konsol. ps2 gibi eski değildir ps4 gibi de insanın cebini yormaz. candır.
orijinal joystickini teknoloji mağazalarında bir türlü bulamadığım konsol. internette satılanlara da güvenmiyorum.
abi en güzel ev aksesuarı az pizza yememişimdir sayesinde..
bir tane arıyorum var mı satan.
üretimi resmi olarak durdurulmuş. ulen ben daha 2 yi oynuyorum.

http://www.hurriyet.com.t...0475239&utm_term=post