1. 1.
  Darwin rahmetli görseydi kanıt olarak kullanırdı dediğim şahıs. Bi de haline bakmadan bir programda hayranı bir kız için "ben onunla birlikte olurmuyum be şunun sıfata bakın" gibi bir laf etmişti. Şarkılarına değinmiyorum bile, kamyoncunun türküsü diye bir şarkısı vardı nakaratı daraddaddaridaridaridoddiri şeklindeydi.
  19 -53 ... ratata
 2. 2.
  90'lı yılların bir numaralı, en önemli Türk rock şarkıcılarından biri. Şarkılarında genellikle anadolu insanını ve onların yaşamlarını konu eden şahıs.
  13 ... thoth
 3. 3.
  malum pkk konseri olayından sonra bakış açımın değiştiği rakçı.
  10 -2 ... komandost
 4. 4.
  abdullah ocalanın resmi altında şarkılarını söylediği anda arşivimde bulunan bütün mp3, cd, kitap vb onla ilgili bütün herşeyi uçurduğum tvde çıktığı an zap yaptığım bir daha yuzunu bile gormek istemedigim hede
  11 -5 ... siberr
 5. 5.
  pkk lı olmayan sanatçıdır:

  PKK konserinde sahne almanızın nedeni nedir?
  O PKK konseri değildi. O 11.Kürt Kültür Festivali idi. Her yıl kutlanır. Ben kürt değilim ama kürtleri çok severim. Böyle bir festivale ben ve Musa Eroğlu(Devlet sanatçısı) tereddütsüz katıldık. Benden önceki yıllarda da bir çok sanatçı çıkmış. Fakat geçen yıl bu festivali PKK sahiplenmiş. Dışarıdan biletle girilen bu stadyum konserinde biletlerin çoğunu alan örgüt o konseri kendi bünyesine çekmiş. Sahneye çıktım dayanamadım 5 şarkı sonra indim. Tüm stad şoktaydı ama yapabileceğim bir şey yoktu. Musa Eroğlu da öyle. O günden sonra başlarda medya kötüledi beni, sonra DGM gözaltına aldı. Sonra DGM benim bir suçum olmadığına masum olduğuma karar verdi. Ama ağzı olan hala beni PKK lı olmakla suçluyor. Oysa Sezen Aksu'nun Diyarbakır konserinde de PKK bayrakları vardı. Bırakın Almanya'yı; Türkiye de birçok şehirde konserlerde PKK bayrağı açılıyordur. Ayrıca medyanın faşistliği bırakıp masum olduğuma inandığı zamanları aştığımız halde hala bazılarının bana PKK lı yakıştırması yapması, sanatçı kişiliğime uygulanan faşist bir yaptırımdır.

  kaynak: türkrock.com
  36 -1 ... electronica
 6. 6.
  konser rekoru kıran sürekli konser veren pek haz edilmeyen sanatcı
  5 -4 ... city walk
 7. 7.
  yardim konserlerine doymayan ve parcalarinda la sol fa mi akorları eksik olmayan muzisyendir.
  5 ... balbassar
 8. 8.
  Son albümü annemin türküleri albumüyle gönlümde taht kurmuş sanatçıdır. Dert olur türküsünde tavan yapmıştır.
  4 ... rvani_cantona
 9. 9.
  yıllarca bu ülkeye rockçı diye yutturulmuş böğürerek şarkı-türkü arası şeyler okuyan ve anadolu rock diye bir şeyler zırvalayan insan yavrusu..
  1 -16 ... rasko
 10. 10.
  tahtını ismail yk'ya kaptıran türk rocker.
  1 -9 ... wolfshade
 11. haluk levent Başlığındaki Önemli Entry'ler