bugün

smirnoff'un mukemmel icecegi. gerci bacardi breezer'in yanindan gecemez ama yine de super. limonata gibi tadi var, sicak havalarda cok iyi gider, yalniz icinde alkol var mi yok mu tartisilir.
smirnoffun bayanlar için ürettiği bir vodkası.%5 hacman e sahip.
smirnoff'un limonlu gazozu denilebilir.
biranın pahalı alternatifidir. serinleticidir, kafa yapmaz.
su an az once bitirdigim 330 ml lik sisesinde yuzde 7 lik alkol bulunan alkol tadi bile alinmayan 5 taneden sonra saglam kafa yapan 4 lu pakette kanada sinirlari icinde 10 dolara satilan clublarda da ortalama 5 dolara tanesi satilan icki.
superdir, harikadir, icerken bir sey hissetmezsiniz, ama kafasi biradan cok cok daha iyidir, zaten rahat icime sahip oldugundan, hizli icim sonucu da hizli carpar. Tercih sebebi tabi ama, sicak gunlerde biradan daha iyi bir alternatif olarak dusunulebilir.

Ayrica farkli bir tat ve benzer bir deneyim icin ; (bkz: Jack Deniel s Country cocktails)
efendim gecenlerde hizli gece yasami gezilerim sirasinda aralikli zamanlarda su gibi 5 tane devirdigim ickidir. yalniz gecenin sonunda ve de yatakta donerken saga yada sola alkolun de sizin ile beraber dondugunu farkettim ki simdi hatirladim (kafam iyiydi sekil a da gorunuldugu uzere) saka maka derken saglam sarhos eden ickiymis.hickk..
alkollü bir içkiden çok gazoz havası veren yuzde 5 alkol bulunan içimi acayip kolay olan biradan daha pahalı türkiyede bildiğim kadarı ile satılmayan veya bulunabilinirse de çok zor bulunan içkidir.
(bkz: smirnoff black ice)
türkiyede henüz bulunamayan* lakin pek sevgili bir arkadaşın tadımlık niyetine getirmesi üzerine test ettiğimiz üzerinde yazanları kal'e aldığınızda bira daha iyidir dedirten, lakin fondip yapıldığında ise insanı şöyle bi sersemletecek etkiye sahip olduğunu anladığınız, gazoz tadında serinletici etkiye sahip smirnoff'un güzel ürünü.*
bulunduğum ortamda 1.4 euro * ya satılan süper serinletici, ferahlatıcı ve içimi kolay içki. çokça tüketilmektedir. serum şişesi yerine takılıp damardan alınasıdır. bir benzeri için (bkz: bacardi breezer)
yurtdışına her çıkışımda şişelerce içtiğim ve belli bir sayıda şişe tüketene kadar sarhoşluk hissi vermeyen süper ötesi içecek. en büyük rakibi bacardi breezer serisidir.
vodkanın en güzel hali. sabah, öğle, akşam iç gene de kesinlikle hiç baymıyor. kokusu bile çekiyor insanı. bildiğin gazozumsu olsa da içimi mükemmel gerçekten.türkiye'de satılmaması büyük eksiklik. ayrıca 33lük'ten biraz daha küçük* şişelerde satılıyor. freeshoplardan temin edecekler için fiyatı tl hesabından 3 lira civarında şu sıralar.
geçenlerde istanbulda şans eseri bir benzincide rastladığım içkimsi.. ararsın bulunmaz tam aramaktan vazgeçersin benzincide karşına çıkar. olacak iş değil...
kafa yapmayan içkidir.
bildiğin votkalı limonata, %4 alkolü sadece tat verir, serinleticidir, candır.
kocaelide aradığım ve sonunda carrefourda bulduğum muhteşem içecek. sıcak havalarda adeta ilaç gibi geliyor.
yazı beklemeye gerek yok merkezi ısıtmalı evlerde cayır cayır yanıyorkende içilebilir.
marmara forum carrefour'da bulup denediğim hoşumsu içecek. tadı çok güzel sanırsın ki uludağ limonata..
artık türkiye'de de yaygınlaşan hemen hemen her tekelde bulunan limonlu gazoz havasında, içimi kolay, yüzde 7 alkol içeren içki. önceden yalnızda rodos'a gittiğimde tükettiğim, daha sonra bir kere lüleburgaz'da bir barda denk gelip pek sevindiğim ve nihayet artık izmir'de de bulabildiğimdir. yalnız dikkatimi çeken şey şarap bandrolüye şişelemişler lakin içinde bildiğin smirnoff votka var bence. bir katakulli sezmiyor değilim sözlük. *
Sek icilesi güzellik.
içimi güzel içki.

kazıklandım mı bilmiyorum, tekelci 10 lira aldı ücret.
(bkz: kusmuk)

He he he
çarpmaz hafif kadın içkisi falan diyen göt ağızlılar kendilerini kandırmasınlar 40 yıllık serhoşum 4 taneyle göt oğlanına döndük 5 kişi amına koyim.
70liği 3 euro olan güzellik. su gibi lıkır lıkır gidiyor.
güncel Önemli Başlıklar