bugün

entry'ler (2689)

götten çikolatası

kime yedin mi diye sorsam yanlış anlaşılmama sebep olan çikolata markası.

twitter

hayatımda gördüğüm en gerizekalı sistemi olan liboş platformu

bir taliban militanı "Biz Afganlar, tarihini hatırlamak için Türkiye'ye bir darbe indirmeliyiz. istanbul'u ateşe vermeliyiz ki Türk halkı kendi hükümetine baskı yapsın, Türkiye bizden uzak değil, oraya kolayca gidip cihada başlayabiliriz." diye yazıyor ben de cevap olarak deneyin ve hepinizi öldürelim dedim diye hesabımı askıya alınıyor amk şaka gibi terör destekçisinin attığı mesaja hiç bakmadan beni direkt nasıl banlayabiliyosun ya

ilgili tweet; https://twitter.com/Yahya...tatus/1414875255601041413

daha önce de şeyh said hakkında vatan haini iyi ki asıldı yazdım diye 15 gün ban yedim inanılmaz bir platform yakın zamanda terör taraftarlarını desteklemesinden dolayı hakkında suç duyurusunda bulunacağım bu platformun bu ülke de yayın yapıp para kazanma hakkı yok.

ilk buluşmaya sütyensiz gelen sözlük kızı

meme ucundan tahrik olacak kadar varoş bir erkeğin yanına gitmeyeceğinden problem çekmeyecek sözlük hanımıdır.

kredisini sevgilisiyle yiyip kocasına ödeten kız

Ödeyen erkek amköpektir hanımın kyk borcu varsa çalışıp eşşek gibi kendi ödesin biz niye ödüyoruz amk.

ekrem imamoğlu nun cumhurbaşkanı olması

kendisi pkklılarla arasına bir set koyamadı ayrıca elinden çok ağzı çalışıyor o tarihi istanbul projelerini hala adam gibi göremedik mansur yavaşın ilk 100 gün icraatinin yanında ekrem beyin 100 gün icraati resmen fıs kaldı ayrıca sürekli abuk subuk şeylerle uğraşıyor temel atmama töreni ne allah aşkına ispark 2,5 milyon zarar etmiş diye çıkıp bizi tav ediyorsun sonra 500 600 bin tl harcayıp 29 ekim kutlaması yaptırıyorsun oldu mu şimdi bu? israfin miktarı olmaz beni kaybettin şahsen ben mansur beyden yanayım artık.

ilk buluşmaya tayt giyip gelen kız

kasa güzel değilse sırtına tekme atılıp hadi köyüne diye geri yollanması gereken kızdır.

otomatik vites arabada sol ayakla frene basmak

yıllarca düz vites süren benim gibi sürücülerin bazen başına gelen hede.

sultanahmet meydanında ki garip turuncu bina

ne o öyle ya klise mi camii mi belli değil yıkılıp avm yapılsa ya.

italya daki yamuk bina

italyanların bina yapmaktan anlamadığını gösteren yamuk ucubedir.

amerika daki karı

ne öyle denizin ortasına dikmişler ateş falan yakıyor elde kitap...

bir sözlük kızına iltifat et

uludağ sözlük kızlarının ortak noktası hepsinin güzel bakımlı ve kültürlü olmalarıdır.

bahçe sulamak

iş görür temiz stres atma yoludur.

sevgiliyi tinder da görmek

telefonu götüne sokardım evet hemde tek hamlede.

gamer kız

lol oynaynı varsa dm atsın oyuna girer feedleriz.

netflix dizilerindeki eşcinsellik

çok boku çıkıyor ben eşcinsel değilim lakin iki erkeğin öpüşmesini görmek istemiyorum arkadaş ne gözümüze sokuyosun zorla.

24 yaşında olup ekmek almaya gitmek

ne olmuş daha bu sabah gittim.

özel mesaj almak isteyen yazarlar

yok mu cici hanımlar konuşup uyku açacak.

sevgiliyle uyumak

edirne gibi bir yerde hep bunun hasretiyle uyuyacağım sanırım.

sözlük erkeklerinin fotoğrafları

sözlük kızı düşürmek için ideal başlıktır.

140journos un türkiye penis haritası

Haritaya bakınca istemsiz gururlandım baba tarafı ardahan ana tarafı karslı benim haritada 18+ gösterilen 4 memleketin 2 si benim memleketim bence dikkatli olun swh.