1. ?.
  rudy gay, rudy fernandez, dwight howard ve nate robinson'un boy göstereceği smaç yarışması. bir avrupalıyı izlemek heyecan verici olacağa benziyor.
  1 ... the unforgiven
 2. ?.
  ilk turda dwight howard ın kendi boyundaki bir öküzün dahi yapabileceği smacına 50 puan verilmiş yarışma; ispanyol çocuğa ayıp oldu sanki.
  -1 ... saylon muzaffer
 3. 1.
  rudy fernandez in çok fazla hakkının yendiği yarışmadır.
  2 ... alirim yok
 4. 2.
  rudy fernandezin gasol dan yardım alarak yaptığı muhteşem ve çok zor smaca jüri yine büyük haksızlık yaptı. manyak mısınız lan siz, herif daha ne yapsın?
  1 -1 ... saylon muzaffer
 5. 3.
  rudy fernanez'e çok büyük haksızlıklar yapıldı. ocuk hakkaten süper 2 tane smaç yaptı - bence birincisi daha güzeldi- ama jüri üyeleri sağolsun ikisinden de 42 puan aldı. ulan nasıl bir jüri zaten, dan majerle'nin ne işi var, cedric ceballos denilen üçkağıtçı niye orda. ah ulan sir charles ceza almasaydı en azından jüride biraz birşeyler değişirdi.

  edit: imla.
  1 -1 ... anything is possible
 6. 4.
  eyvah eyvah, yıldız takımları yaptığı işi nate robinson yaptı ve sonuç 41 puan, ama rudy'nin smacı 42 puan. benm için phoenix bitmiştir, daha da phoenix'e gelmem...

  modaretçrlerin isteği üzerine tanım: adil olmayan organizasyon...
  2 ... anything is possible
 7. 5.
  jüri ayağına ırkçı zibidi zencileri oraya koymuşlar, avrupalı biri orta sahadan smaç vursa da 10 puan vermez bu ipneler.
  yazık oldu valla rudy'ye, üzüldüm. mutlaka youtube'da favorilerime eklicem smaçlarını. iki smacı da çok zor ve harikaydı.
  -1 ... vanilla sky
 8. 6.
  dwight howard gece nin en büyük şovunu yapmış gibi duruyor.
  1 ... alirim yok
 9. 7.
  rudy fernandez'in muhteşem ötesi ikinci smacının künefe olduğu karşılaşma. finale kalmasını istemediğim iki adam finalde...
  ... enes
 10. 8.
  dwight howard ın büyük ihtimalle kazanacağı yarışma.
  ... alirim yok