bugün

1 75 lik boyuyla bu sene slam dunk (smaç yarismasina) katilacak sahis..basarilar diler..merakla beklemekteyiz..

(bkz: nba 2006 all star)

ayrica new york knicks takiminda oynamaktadir.
çaylaklar maçinda hava atisina çikarak bizi gülümsetmistir..
slam dunk contest tarihinde deneme rekoru kırmış olması muhtemeldir...
süper bir hareketle ıguodala ya karşı 145-144 smaç şampiyonu olan kısa boylu nba oyuncusu...
1.75 boyuyla 1.70 lik spudd webb in üstünden sıçrayıp smaçı vuran new york knics guard ı.
http://www.youtube.com/watch?v=xWcrR7OcRRA
bütün vücudunu potaya sokarsa istediğini yapmış olacak çılgın pire.
http://www.basketbolsever...lSeverler/basketbols.nsf/($$Lookup_BS_WEB_NBA_TumHaberler_Acik_View)/B58E044BC776DD2AC225722D003A451F?OpenDocument
- durarak yerden çift ayak 95 cm sıçrarım.
- tek ayakla 105 cm yaparım.
- kızdırmayın koşarak 150 cm yükselirim.
- yeri gelirse yao ming* bile ayarı veririm.

(bkz: yok artık nate robinson)
pek cogumuzdan kısadır ama pek cogumuzun yapamayacagı seyleri tek tek yapmaktadır.
1,75 lik boyu ile 2,26 lık yao ming 'e bloğu yapıstıran küçük dev adam
(bkz: iDOL)
güreşçiliğe özenen ve new york knicks çaylağı mardy collins a kafakol atıp gazetecilerin üzerine doğru uçan ufaklık. (bkz: 17 aralık 2006 ny knicks denver nuggets maçı)
bu yılki smaç yarışmasında geçen yılki unvanını korumaya çalışacak günümüzün spud webb i. bakalım geçen yıl hangi smaç türlerini denememiş.
(bkz: mrs robinson)
(bkz: david robinson)
slam dunk contest in bokunu çıkarmış smaçör, hadi ikincide dwight howard ile yarışınca ilginç oldu ama her sene katılmak nedir nate?
bu sene slam dunk ı kazanmasını istediğim oyuncu.
kısa boylu ve iyi sıçrıyor tamam; lakin milletin üstüne basa basa yükselip vurduğu smaçlarla tüm zamanaların en haksız ve tartışılacak şampiyonluklarından birini bu sene kazanmıştır.
ilkokulda potaya erişebilmek için yaptığımız numarayı bile zor becererek smaç yarışmasını kazanmış, omzuma gelen sevimsiz yaratık. evet hacı, o smacı daha güzel basardım mesajı veriyorum.
seneye yapılacak olan slam dunk contest sırf bu adam için gideceğim. bütün yıl paramı biriktireceğim ne kadar abd elçiliği varsa götümü onlara siktiricem ve dallas taki yerimi sırf bu dünyanın en kıl cücesi için alacağım.

sonra ne mi yapacağım? bu gene her zaman vurduğu smaçlardan birini vuracak. alacam böyle elime meşe odununu, hani tam bu smaç vurduktan sonra ağzını yüzünü skimtirik şekillere sokarak dans ediyor ya ha işte tam o sırada sahaya dalıp kafasının arkasına bi tane yapıştırıcam. al mnsktiminin new yorklusu, al dünyanın en antipatik yaratığı, takım arkadaşın david lee yi de skiim seni de sikiyim diyerek elimdeki meşe odunuyla onun boyunu daha da kısaltıcam.

delirttin!..

edit: benimle beraber bu onurlu yolda tüm sıkıntılara katlanarak abd yollarına düşmeye karar veren ve nate robinson'a bi dene de biz vuralım diyen yazarlarımızı size takdim etmekten gurur duyarım. (katılımcıları bekliyoruz. malum elçilik fikrini ortaya attık bi kere. bi tek ben çekmiyim tüm sıkıntıyı demi? kaldıramam ulan!)

isimsiz cisimsiz yazar...
saylon muzaffer...
ufkumu açmış adamdır.

seneye zitadam ile mülteci şeklinde katılacağımız dallas 2010 da yaylı ayakkabılarımı giyerek tramplen yardımıyla yapacağım süper smaçlarla yarışmaya renk katmayı düşünüyorum. milletin sırtına basıp yükselmek, howard ın omzuna el koyup uzamak serbestse sanırım bana da bir şans verilecek. böylesine rezil bir yarışmayı izleyip saçmalamamak mümkün mü?

(bkz: ne diyem mahmut mu diyem)
slam dunk contest 2009'ta yeşil giyinmesinin sebebi, superman dwight'a karşı kendisini kriptonit olarak görmesidir muhtemelen.
slam dunk contest 2010 da lebron james in topla beraber potaya sokacağına inandığım sözde smaç yarışması şampiyonu.

yıllar sonra gelen edit: lebron döneklik yapıp beni hayal kırıklığına uğratmıştır.
slam dunk contest kadrolu üyesi; iki senede bir ödülü alır.
o değil de, dwight howard'ın üstünden hakkaten iyi smaç basmış. elini kullandı destek aldı falan demeyin hiç, aynısını vince carter da yaptı, o da kullandı. işte efenime söyliyim, t-dub var the helicopter var var oğlu var, bu smacı eğer howard gibi bir yarmanın üstünden basacaksan, destek almadan basamazsın arkadaşım, yoksa bacağın adamın sırtına takılır, kafa gözü yararsın. ama nate finale çıkmalı mıydı, kesinlikle hayır...