1. 1.
  gelecekte juan carlos navarro nun görevini hakkıyla yerine getireceğine inandığım genç ispanyol; özellikle ceza atışları ve diğer oyuncularla uyumuyla dikkat çekiyor; ispanya nın şu ana kadar en dikkat çeken basketbolcusu eurobasket 2007 de.
  1 -1 ... disco inferno
 2. 2.
  portland trail blazers in sergio rodriguez den sonra transfer ettiği ispanyol forvet. 2007 avrupa basketbol şampiyonası nda az süre alan sergio nun nba de rudy den daha fazla süre alacağı * kesindir. *
  1 ... serander
 3. 3.
  tam adı rodolfo fernández farrés olan, 4 nisan 1985 doğumlu ispanyol basketbolcu. 1.96 m boyunda olan ve geçtiğimiz sene dkv joventut badalona forması altında 2 numara (şutör guard) pozisyonunda oynayan genç oyuncu, 2006'da fiba "yılın genç oyuncusu" ödülünü, 2007'de euroleague'in "yılın çıkış yapan oyuncusu" ödülünü ve 2008'de uleb cup 2008 final karşılaşmasında "en değerli oyuncu" ödülünü alarak kendini ispatlamıştır. ispanya basketbolunun son dönemlerde dünya basketboluna sunduğu en önemli isimlerden biridir.

  kendisi geçen yaz yapılan draftlara katılmış phoenix suns tarafından 24. sıradan seçilmiş, portland trail blazers'a takas edilmiştir. nba takımları amerika dışından (avrupa,asya hangi kıtaysa işte) transfer ettikleri oyuncular için maksimum 500 bin dolar bonservis ödeyebildiğinden rudy'nin de 2.2 milyon dolarlık bonservisi olduğundan geçen sene nba'e gidememiş, bir sene daha eski takımının formasını giymiştir ve dün de portland ile sözleşme imzalamıştır.
  1 ... bionic
 4. 4.
  dwight howard24 agustos 2008 abd ispanya basketbol karsilasmasinda potaya yapıştıran cengaver.
  3 -1 ... anything is possible
 5. 5.
  nba'de ki ilk maçında lakers potasına 16 sayı bırakmış euroleague'de usta nbade ilk sezonu olması itibarı ile çaylak olan basketbolcu.
  2 ... sopartacus
 6. 6.
  bu sene çaylaklar karmasına seçilip gelecek sene ise büyük bir çıkış yapabilecek kapasiteye sahip basketbolu çok iyi bilen altyapısı sağlam basketbolcu.
  1 ... serander
 7. 7.
  görüp görebileciğiniz en atletik beyazdır bu adam. 2009 all star smaç yarışmasına katılıyor. bence kazanabilir.
  1 ... juelz
 8. 8.
  Portland Blazers'ın sahibi diğer bir deyişle dünyanın yedinci zengini olan bir adamın transferi için evine gittiği şahıstır. Bir beyazdan beklenmeyecek nitelikteki atletik yapısı son derece dikkat çekicidir. Fiziksel gücünü geliştirdiği takdirde NBA'in yeni bir avrupalı süperstara sahip olacağı aşikardır.
  2 ... alfabe
 9. 9.
  nba tarihinde smaç yarışmasına katılan ilk avrupalı oyuncu olacaktır kendisi.
  1 ... sopartacus
 10. 10.
  slam dunk contest 2009'da ketenpereye gelmiş yıldız. yaptığı iki smaçta yarışma tarihine geçecek kalitede idi.
  2 ... enes