bugün

videolarını izledikçe garip bir tatmin hissi oluşuyor bünyemde.
bu sapıklık bende mi var sadece ya!?
siyah nokta sıkılan video izlemeye başladım artık..
Instagram'da her yere reklam vermesi sonucu sonunda kullanmaya başladığım maske. bugüne kadar gördüğüm en dehşet ürün. dove mus Nivea mis hepsi fasa fiso bunun yanında. cidden verdiğim paraya değdi. ne var ne yoksa alıp temizliyor ciltteki sivilce izini siyah noktayı silginin kurşun kalemi sildigi gibi temizliyor. vay amk diyorsun ilk kullandıktan sonra.
Instagram'da her yere reklam vermesi sonucu sonunda kullanmaya başladığım maske. bugüne kadar gördüğüm en dehşet ürün. dove mus Nivea mis hepsi fasa fiso bunun yanında. cidden verdiğim paraya değdi. ne var ne yoksa alıp temizliyor ciltteki sivilce izini siyah noktayı silginin kurşun kalemi sildigi gibi temizliyor. vay amk diyorsun ilk kullandıktan sonra.
Bi boka yaramayan maske. Soyması çok zevkli ama yüzünüzdeki ince ince tüyleri bile yoluyor.
bizim hocanın masasında gördüğüm maske. adam metroseksüel. trendleri yakından takip ediyor.
Hiçbir sikime yaramadığını düşündüğüm malzeme. Kil maskesi yapın. işe yarar mı bilmem ama en azından sıfatınıza ne sürdüğünüzü bilirsiniz.
Kaç dakika sonra soyuluyordu lan bu yüzüm baya gerildi ama hala soyulabilecek katılıkta değil.
(bkz: kimse delikanlılığımızı sorgulayamaz)
Yüzüm 18 saat boyunca güneşe maruz kalmış gibi yandı. Ana skm nivea. Bu yengenizin aldığı beaty bilmem ne olan markanınki güzeldi bu fena yaktı lan. Bir daha siyah maske yapanı siksinler. En iyisi peeling.
varoş maskesidir.
Bu maskeyi takanlar çok afedersiniz pitbull köpeklerine benzemişler.
koruyuculuğu olmamasına rağmen çoğu kişinin kullandığı maske. muhtemelen yıkanabilir oluşundan dolayı tercih ediliyor.
utanctan takamadigim maskedir. ayrica hicbir ise yaradigini dusunmuyorum bir karsilastirmada gormustum. 3 katli beyaz maskeden sasmamak lazim.
Kendi ülkesinde maske dağıtım skandalına imza atanlar parmak şıklatmasıyla bedava amerikana uçaklıyor. Sonra eline yüzüne bulaştırdığı milletine gel sıçtım sıvadım yeniden satın alabilirsin diyor.

Sen de gidip siyah maske alıyorsun, uzman çıkıyor o bi poka yaramıyor diyor. E geberelim amk o zaman.

Kendi milleti açlıktan geberir suriyeli besler, kendi milleti virüsten ölür amerikaya maske yollar. Aman kendi milletine bir iyilik yapma hep başka milleti besle.
Bir anda ülkenin ıq turnusolü olan nesne.
Evet korunmak icin değil ceza yememek için takilan ve bi numarasi olmayan skimsonik maske.
Korsan olmanızı sağlar. *
Normal maske paçalı don, siyah maske boxer gibi duruyor.
bunun bir gercegi bir cakmasi var.
gercegini yuzunuzden sokemiyorsunuz.
bir kez bilincsizce sakal ve kaş disinda suratima surdum.
tanrim sokulmedigi gibi soktugum kisimlarda deri dahil ne var ne yok hepsini kucuk mikro tuyleri benlerimi bile kopardi.
icine zamk falan mi koymuslar yok arkadas sokulmuyor.
yikayinca da gecmiyor daha kotu yapisiyor.
Takanlara pek sağlıklı gözle bakmıyorum hele birde şimdi kulüpler bunların armalısını falan çıkardı tam rezalet. Dün ali koç un suratında bile vardı. Düşün koca ali koç fpp bir maske yerine bez Sikindirik bir maske takıyor.
ananı avradını karizmaya bak.
ağustos ta 6 ay olacak alalı hala çalışıyor pardon hala kullanışlı (bkz: swh)
Erkekler takıyor bu şeyi, böcek adam gibisiniz. insan gibi maske takın arkadaş.

Asansörden indim karşımda siyah maskeli bir böcek adam, neye uğradığımı şaşırdım.
beyaz maskeye göre daha az koruma sağlamaktadır.
Yuvarlak hatlı olanı tuhaf bi şekilde sütyene benzeyen maske.
kaşımdan az önce bir top kopmasına sebep oldu.

kaşımı düşünerek yatacağım.
umarım çabuk çıkar.
kaşınıza bulaştıysa çekmeyin.