1. 1.
  uçan canlılar arasında , buna kargada dahildir , en iğrenç sesli olanıdır . gel istediğin kadar em , ısır , somur ama bir sus kardeşim ya bir sussss...
  73 -3 ... mavici
 2. 2.
  sivrisinek hayvan aleminin en güçsüz yaratığı olmakla beraber kureyş kabilesinin ağzına edebilecek kapasiteye sahiptir.Aslında sessiz uçan ve iyi saklanan bir mahlukat olmakla beraber emdiği kanı taşıyabilmek için kıpraşan kanatlar içtikçe ses çıkarır helikopter sesini aratmaz.bunların erkekleri bitki özleri ile beslenip kimseye yamuk yapmazken dişilerine kısaca *denir. Maksat üremek gibi kutsal bir görev iken bunu yapmak için gereken insan kanı bu hayvana saygı duymak yerine hayvandan iğrenmeyi kaçınılmaz kılar.
  laf aramızda lezzetlidir. *.*...*
  11 -2 ... karga
 3. 3.
  Dipterler (sinek, sivrisinek gibi çifte kanatlı böcekler) gerçek birer hava akrobatıdırlar. Olağanüstü hızlı çarpan iki küçük kanatlarıyla (küçük sineklerde saniyede 1000 çırpma) her türlü hareketi yapabilirler. Örneğin havada hareketsiz bir şekilde dengede durabilirler ya da bir daire çizecek şekilde hava hareketi yapabilirler, havada taklalar atarlar ya da bir şeyi havada yakalayabilirler. Bu böceklerdeki en ufak bir dış etkiye ve hız artışına karşı çok hassas olan orijinal dış kanatlar, böceğe, uçuşunun tüm aşamalarında kesintisiz olarak ayarlamalar yapma imkanı sağlamaktadır.
  8 ... nirvana
 4. 4.
  kulak fetişisti uçan memesiz hayvan grubundandır.aynı zamanda aslan,kaplan,kurt gibi yırtıcı hayvanlarında önün gelen bir insan avcısıdır.
  7 ... lumbe
 5. 5.
  yazın rahat vermeyen, bir dadandımı saatlerce ısırmaktan vazgeçmeyen ekositemi bozma tehlikesine karşın neslinin tükenmesini istediğim tek canlı.
  6 ... kekistanlihobbit
 6. 6.
  nihat sirdar'in yaninda ucan ve sokan bir hayvan. alem fm'deler simdi.
  3 ... aftermath
 7. 7.
  vızzz vızzz gibi insanı çileden çıkaran sesiyle insanı çileden çıkaran canlı.
  2 -1 ... the kene
 8. 8.
  (bkz: anofel)
  2 ... manson
 9. 9.
  bir ss gizli silahı.SS ler savası kaybedeceklerini anlayınca s-ivri s-inek isimli(ki bas harfleri kelime içinde gizlidir)yeni bir biyolojik silah olarak yaptılar.Üstün alman teknolojisi ile yapılan canlı deneyleri ilk önce afrikada daha sonra sulak bölgelerde denendi.
  savaş sırasında deney labaratuarları ingilizler tarafından bombalanınca bütün sivrisinekler kaçtı.küçük oldukları ve çabuk üredikleri için yakalanamadılar ve dünyaya musallat oldular.
  daha sonra alman baygon firması ilacını yaparak milyar marklar kazandı.
  3 -1 ... sex pistols
 10. 10.
  insan kanıyla beslenen ve uykunun en güzel yerinde ıvııız ıvıızzz diye kulağın dibinde eceline susayan bir çeşit küçük baş vampir
  5 ... enterezan