bugün

frakansı 89.2 dir.
kaliteli radyo kanallarındandır.
(bkz: nihat sırdar)
(bkz: zeki kayahan coşkun)

nihat sırdarı transfer etmeleri ile dinlemeye başladığım radyo.
(bkz: http://www.zekirdek.com)
her sabah ve akşam nihat sırdar'la daha bir anlam kazanmış radyo istasyonudur.
frenkansı değişmiş radyolardandır. yeni frenkansı 89.2 dir.
radyo bir in kaliteli ve herkese hitap eden maç yayınlarndan bizi mahrum brakacak radyo.
futbol maçları için girilen ihaleyi 3500 *million dolar ile kazanmıştır.
uzun bir süre maçları dinleyeceğimiz kanaldır. radyo d olsaydı daha iyi olurdu çünkü ümit aktan ın anlatımı daha iyidir.
frekansı 89.2 olarak değişen radyo kanalı.
http://www.alemfm.com/
evdeki radyo iyi çekmediğinden bana yeni radyo aldırtmış radyo istasyonu, matrax ve nihatla maximum curcuna ve nihatla sivrisinek gerçekten iyi programlar.
evdeki ve arabamdaki radyoda kayıtlı kanallar arasında 1 numarayı her zaman fazlasıyla hak etmiş radyo istasyonu. bazı programcıların deyimiyle türkiyenin en alem radyosu.
mansur el sabah, nihat sirdar, güçlü mete, çağdaş tolga gibi bünyesinde kaliteli radyocuların bulunduğu radyo istasyonu

(bkz: ailecek dinlememeye özen gösteriyoruz)
son bir haftadır nihat sırdarprogram yapmadığı halde cıngıl çalan vesahtekar olduklarına iyiden iyiye kanaat getirdiğim düzen radyosu.

şiddetle kınanası radyo.
frekansı 89.2 olan radyodur. Ayrıca zeki kayahan coşkunun ve nihat sırdarın programları on numaradır.
zeki kayahan coşkun'u barındıran radyo frekansıdır. güzel programları vardır fakat şarkılarından pek hazzetmem.
an itibariyle konyadaki mısır patlama sesini dinleten radyo.
çarşamba ve perşembe akşamları saat 20 ve 22 arası (bkz: cevdet canel) ile canlı programını takip ettiğim tek radyo kanalı. bu radyo da ilk defa canlı müzik programına rastladım ve oldukça kaliteli buldum.
türkiye'deki en duyarlı radyolardan biridir. nihat sırdar güçlü mete candaş tolga sivrisinek gibi muhteşem radyoculara sahiptir.
müzikten fazla reklam yayınlasa da kayıtlı frekanslar içinde 1 numaradadır.
sırf nihat sırdar için bile dinlenebilir.
bonbon funda gibi nasıl oldu da radyoculukta yıllarca tutunabildiğini sorguladığınız kişileri barındırsa da nihat sırdar, güçlü mete, candaş tolga ışık ve zeki kayahan coşkun ile gayet dinlenesi bir radyodur. zaten en kaliteli müzik-program yayını matrax ve kripto odası arasındaki yaklaşık 10-11 saatlik dilimdir.
nihat sırdar ve zeki kayahan coşkun'dur bu radyo kanalını dinlenilir kılan.
Hafta içi her gece zeki kayahan coşkun'un matrax programı yaptığı radyo istasyonudur, ve radyocu o kadar rahattırki programı istediği saatte bitirebiliyor en erken 02 00 en geç 03 30 bu bakımdan dinlenebilecek bir program.
Beni 2000'li yillarin basina oradan da ayi yogiye goturen radyo kanali.
(bkz: matrax)
antalya merkezde frekansı 89.3 olan özellikle sabahları dinlemeye çalıştığım bir radyo istasyonudur.