bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  (bkz: endüstri mühendisi) adayı olan bir fikir endüstrisi..endüstrisinde (bkz: ağır sanayi ayarları) olabildiği gibi (bkz: balzac iltifatları) da olan kıdemsiz sozluk yazarı..hoşgelmiş..bol bol entry getirmiş..
  5 -1 ... rasko
 2. 2.
  ing. sivrisinek.
  5 -1 ... child
 3. 3.
  kuzey yıldızı..yönümü bulmamı sağlayan yazar...öğretgeç...hadbildirgen ilah..
  4 ... panapa
 4. 4.
  hızlı şöfördür..sarışın er kişidir..sosyolojik tespitleriyle nefsimde ayrı insan oluşuyla gönlümde ayrı bir yeri olan yeni yetme azimli yazardır.. (bkz: sozluğun pertevniyal liselileri) grubunun gecikmeli üyelerinden biridir..ama allahın sadece ona bahşettiği nebevi ve ibnevi bazı özellikleri sebebiyle bu açığı (bkz: her yazarın nefsinde ve gönlünde tek tek) çabuk kapatacaktır..tezcanlıdır..bir iki gün içinde hadi istanbul zirvesi düzenleyelim demesinden korktuğum ve adım gibi emin olduğum bir yazardır..
  1 ... rasko
 5. 5.
  kadıköy'de bir cafe.
  4 ... logos
 6. 6.
  (bkz: her genc kizin ruyasi)
  4 -2 ... mosquito
 7. 7.
  teveccühünüz efeem diyerek hoşgeldini borç bildiğim yazar.
  1 ... selmagezinir
 8. 8.
  esprileriyle yaran makara sofralarının vazgeçilmez elemanı..mübalağa ustası ve aynı zamanda hakiki dost..sözlüğe şeref vermiş hoş gelmiş..
  1 ... baudelaire
 9. 9.
  her an çok yüksek sesle kahkaha atma potansiyeline sahip olan ve birisi onu güldürdüğünde refleks olarak sevinme amaçlı karşısındakini kovalayan ve yakalarsa sırtına , omuzuna vuran bir yazar arkadaşımız...arkadaş seçiminde en büyük krateri vahyi iyi anlamış olmaktır...
  2 ... mirza
 10. 10.
  yazarımtrak insan ,olucak galiba çalışırsa
  2 ... çilek