bugün

Hala saglikli olanini gordugum ucucu mahluk.
sivrisineğe bakıyorsun; vizyon ve misyon sahibi bir hayvan. ne yapacağını biliyor, net hareket ediyor. kara sineğe bakıyorsun; serkeş, avare...
misyonu insanı rahatsız etmek olan miskin hayvan. ısırmaz, sokmaz ama sesiyle kanser etme özelliği vardır.
ek olarak uyuyan insanları uyandırıp deli etme hobileri vardır.
takıntılı olduğum tek hayvandır. bu mahlukat yanımda vız vız uçarken çok rahatsız oluyorum. dışarı da çıkmıyor, öldüremiyorum da, sırf sevmiyorum diye sonuçta ölmesi gerekmiyor. bütün günü sinir halinde geçiriyorum.
ne ısırıyor ne başka bir şey yapıyor gelip musallat oluyor nasıl havyan çözülemedi. evet.
bu ara her sabah kulağıma, yanağıma, boynuma kücük dokunuşlar yaparak beni uyandıran sevimsiz ama iyi niyetli mahlukat.
varlığı gereksiz, sinir bozucu bir amına koduğumun hayvanıdır.
Net biçimde orospu çocuğudur. Bugün sinir etmiştir fazlasıyla. Ulan iki kelam konuşturmadı vız vız etrafımda kovuyorsun gitmiyor.
iki saattir pencere açık çıkamadı. Her yere çarptı ama vazgeçmedi pencereyi arıyor büyük bir hırsla. Heyecanla bekliyorum gitmesini.
Sana vız!
Toplu iğnenin ucuyla içinden geçirip işkence yaptığım hayvan.
Kendisi av hayvanıdır ve protein deposudur. Sineklik ile avlayabilirsiniz.
bir kanadında hastalık diğer kanadında da hastalığın şifasını taşıyan yaratıktır.
eğer çorbanıza düşmüşse diğer kanadını da batırın, yok ben buna katlanamam derseniz çorbayı döküp yenisini isteyin. zira şifanın hangi kanadında olduğu bilinmemektedir.
işkence çektirmek istediğim arsız varlıklardır.
Nereye gidersem gideyim peşimdeler efendim. Üzerime üzerime geldikçe, her dokunuşunda beynimde adeta şok etkisi yaratıyor. Hiçbir hayvandan nefret etmediğim kadar nefret etmeme neden oluyor. Kafasını koparmak istediğim ama yapamadığım her dakika bin bir çeşit işkenceye maruz kalıyorum resmen.
Canlı canlı yakalayıp aynı işkenceleri yaşatmak istiyorum. Yok yok, aynı da değil, daha da kötü acılar yaşatmak istiyorum. Örneğin; toplu iğneyi tam ortasından geçirmeyi, kapalı bir fanusa hapsolup nefessiz kalıp boğulmasını izlemeyi ve ateşler içinde yanmasını izlemeyi çok istiyorum. Ama olayın psikolojik boyutuna bakacak olursak, kaşıntı tozu enjekte etmek, kanatlarını kesince her türlü reflekse maruz kalmalarını da istiyorum.
havada it dalaşı yapıp, öküz gibi elime düşüp, tavşan gibi elimin üstünde sevişen, değişik karma böcek.
evcil hayvan sınıfındadır.
piçtir. ibnedir. ibnenin dik alasıdır. amına kodugumunundur.
pisliğin tekidir yine de öldürmeyin bakın ne kadar mutlular

görsel
bu sabah ve dün sabah uyanmama sebep olan hayvandır, böcektir. ama sivrisinekten iyidir.
Barış elçisi zeytin dalı getiren beyaz güvercin misali minik hayvan.
Uçan hayvan. *
(bkz: sakin olun bu sefer çaylak değil)
yaz mevsimini sevmememe neden olan hayvanlardan biridir. elimle yakalayip bir güzel islatiyorum bu meretleri. sonra camdan aşağıya atıyorum. kurtulan kurtuluyor kurtulamayanı da kediler yiyor. *
şu soğukta hala evin içinde uçuşan yaratık. ulan şu soğukta karasinek mi olur ya. gören olsa evcil hayvan olarak sinek besliyoruz sanacak.
Kara sineği tanırım pırlanta gibi çocuktur.
birazdan dayak yiyecek sinektir.
allahıma ne var ne yok giricem manyağa. la oğlum senin amacın ne?
bu hayattaki maksadın ne?
sessizce kon bir yerde dur.

beni ne sakinleştirebilir ki şu an ne?
ya sabır la havle.
en nefret ettiğim hayvandır.amaçsızdır.
ne deyim ki ne deyim, adam olacağını bilsem sabaha kadar yazardım ama yok.
güncel Önemli Başlıklar