bugün

Fenerbahçeli olarak 8 senedir şampiyonlar ligi görmemiştir.
bundan bey değil olsa olsa satış olur denen zat bu kamil bunu yazmış (#45347687) her alevi gibi konuyu çarpıtıp reise aklınca diktatör demiş cahil. lan sedef kabataş diktatör dediği için değil ahırda hayvan dediği için tutuklandı bilerek mi algı yapıyorsun yoksa salağa mı yatıyorsun..
abartılı fenerbahçe fanatikliğini pek sevmesem de sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim, donuz listemde bulunan yazar.
Aklı başında türküm diyebilen gerçek bir alevidir kendisi.

Öyle kripto ermeniler gibi Kürtçülük yapmaz seviyorum kendisini.

Karışan olursa yumruğu koyup dişlerinizi dökerim.
iyi bir Fenerbahçeli dost yazar. Bugünkü yazdıklarında ciddi olmadığını tahmin ediyorum. Zira kendisi akıllı biridir. Saçma sapan bir şey yapmaz.
Günler önce de benzer içerikli entryler girmiş yazar.

umalım da boşlukta bulunup dediğini yapmış olmasın.
Kendisinin adına kötü hissettiğim bir yazar.

Bazen insanların hayatında kötü şeyler olabilir. Geleceğini düzeltmek isterken önüne geçmişi geçiyor olabilir. Canı yanıyordur, insanlar anlamıyordur, tahammülü kalmamıştır. Birçok şey. Birçok durum. Birçok his. Her şey üstüne gelir.

Kalbi kırıktır, hiç kimsesi yoktur. Yapabileceği bir şeyin kalmış olduğunu düşünmez. Oysa böyle basit şeyler için koskoca şeyler bırakılmamalı. Kim bilir ileride neler olacaktır. Eğer ahirete inanıyorsa demek istediğim bir şey var, bu dünyada yeterince yandığını düşünüyorsan neden diğer tarafta da yanıyorsun? Eğer bunu kabullenmişsen bu dünyada yeterince yanmamışsın demektir. Çünkü diğer taraf alev ve kül dolu.

Hem olur da bir şey yaparsan sakat kalma ihtimalin var, felç kalabilirsin, bu intiharın sonucu kurtulmak da olabilir. işte her şey daha da sarpa sarar.
Yine de kendisinin bileceği iştir.
Pişmanlıklarının bitmesi ve pişman olmaması dileğiyle.
Son durum ne kendisinden bilgi alabilen var mı ?
Bunalımlı bir yazar.

Öncelikle herkese iyi geceler. Aylardır psikolojik olarak çöküntüde olan bir insanım. Aylardır gülmüyorum, o kadar ki gülmeyi unuttum diyebilirim. Yalnız bırakıldım, yalnız kaldım ve ayağa kalkamıyorum. Her gün ölmektense bir gün ölmeyi tercih ediyorum. O yüzden dolayı bu kararı aldım. Ben öldükten sonra ailem dışında kimsenin benim ölüm haberimi siklemeyeceğini biliyorum, sonuçta acı tek bir çatı altında yaşanıyor. Yine de merak edenler için ki bundan önceki entryde belirttiğim gibi en yakın arkadaşımla vedalaşmadan kendime fiziksel olarak bir zararda bulunmayacağım. Önce arkadaşlarımla, sonra ailemle son olarak da istanbul'la vedalaşıp aranızdan ayrılacağım. Bu süreç maksimum 1 ayımı alacak. Dünya tersine dönmediği müddetçe de bu karardan geri adım atmayacağım.
Az önce balkonda sigara içerken yıldızlara baktım, hava olabildiğince açık, yıldızlar olabildiğince parlaktı, "umarım bu yıldızlar kadar parlak bir hayatım olur" dedim kendi kendime, ama o parlak hayatı görüp yaşayamayacak kadar yoruldum.
öncelikle geçmiş olsun diyelim. bu bir ay zarfında güzel şeyler olur ve kararından vazgeçersin umarım.
Kız meselesi gibi ekten püften sebepse kafaya takmaya değmez.iki gün üzülürsün sonra hayat devam ediyor zaten.Aylardır gülmüyorum diyorsun inan ülkede kimse doğru düzgün gülmeyi unuttu unutturdular mevcut iktidar sağ olsun her şeyimizi çaldığı gibi gülüşümüzü de çaldı.Ama biz ne yapıyoruz her şeye rağmen zalim iktidara rağmen inadına gülümseyelim.Unutma ölümden başka her şeyin bir çaresi var o yüzden ölümü aklından çıkar.Bak burada sana manevi destek olacak insanlar (ben de dahilim) var.Git birileri ile buluş değişik insanlarla tanış.Bir fikir yol söyleriz.Damdan düşenin halinden damdan düşen anlar misali.O yüzden irtibatı kesme bizimle.
Aklım sende cano.

iyisin umarım.
Geri dönen sözlük yazarı.
Arkadaşlar öncelikle aşağı yukarı 1 aydır yoktum, bu 1 aylık süreçte arkadaşlarımla görüştüm, alkol aldım, dinledim, anlattım, kafamı yeterince toparladım. Alışamadığım konular vardı, bu konularla yüzleşince benim hayatımdan daha değerli olmadığına zor olsa da ikna oldum. Ne oldu, nasıl oldu bu konulara değinmeyeceğim ancak 1 ay öncesine göre psikolojik olarak daha sağlıklı olduğumu görüyorum. Bundan sonra kendime vereceğim en büyük tavsiye, kimseye haddinden fazla değer vermeyeceğim. Sivasli bey sahalara geri dönüyor.
intihar edeceğim yaygarası yapıp geri dönen zevat. ben o akşam geç bunları adamsan intihar ederdin buraya yazxmazdın dedim dediğim gibi oldu. sana tavsiyem namaza başla sorunların çözülür haa sen alevisin namaza başlarsan sağdan soldan laf gelir dikkat et..
Gece gece aklıma geldi. En son intihar ediyordun ne oldu o iş?
Hep böyle gereksiz alakasız konular aklıma geliyor ya neyse
Yazar demeye üşendim.