bugün

fm 2006 ve fm 2007'de oldukç başarılı olan genk'ın turk uyruklu kalecisi..
fm 2008' de alinabilecek en yetenekli genc, turk kalecidir. kendisini henuz kesfedemedigim donemlerde besiktasi calistirirken yabanci kontenjani ve icine dustugum kaleci krizi yuzunden* 30 milyon euro para verip transfer etmisligim vardir. hala icimde yaradir.
racing genk takımından geçen sezonun belçika şampiyonu standart liege'e transfer olan türk kaleci. 4,5 yıllık bir sözleşmeye imza atmıştır. milli takımda denenmesi gerekir.
ayrıca (bkz: fm diyorsa doğrudur)
standard liege'i şampiyon yapan türk. ligin 34. haftasında dakika 90da penaltı kurtarmış, ardından play-off sonrası şampiyonluk yaşatmıştır.
fm 2008 için en iyi genç türk kaleci. hakaret gibi olmasın ama milli takımı çalıştıranların böyle bir zattan haberleri olduğunu sanmıyorum. ama gene de helal olsun 250 bin TL!!!
fatih terim tarafından azerbaycan ve fransa ile yapılacak olan hazırlık maçı aday kadrosuna çağrılmış olan kaleci. başarılı bir sezonun ardından milli formaylada tanışmış oldu.
milli takıma seçilmesiyle beni sevindirmiş kaleci. gelecek vaadediyor. daha 20 yaşında.
acilen galatasaray veya beşiktaş'ın alması gereken kaleci. ayrıca fatih terim ve ekibinin, mesut özil vakasındaki gibi sallanmayarak elini çabuk tutması sebebiyle milli takım için çok büyük bir kazanç olmuştur. önümüzdeki 15 sene (sinan bolat + volkan babacan + ufuk ceylan) türk milli takımının kaleci sorunu çekmeyeceği kesin gibi...
fm'de gencecikken kadroya katarak 10 yıldan fazla süre kaleyi emanet edebileceğiniz yetenek.
kaleci arayan galatasaray bir göz atsa ya bu arkadaşa.
eğer koskoca milliyet de fotomaç gibi sıkmıyorsa 2 milyon euro bonservisine ve yıllık 900 bin euro kendisine ödenerek ocak ayında standart liege'den fenerbahçe'ye transferi konusunda anlaşılmış kaleci.
fenerbahçe'ye transfer olması umut edilen kaleci. volkan'dan daha kötü olacak değildir nasılsa.

(bkz: herşey sıfırdan büyüktür)
http://www.youtube.com/watch?v=ZJlde3DvSHM&feature=related
az önce 9 aralık 2009 standard liege az alkmaar maçında son dakikada ileri çıktığı pozisyonda attığı kafa golüyle az alkmaar'ın elenmesine sebep olan ve takımını uefa avrupa ligi'ne taşıyan kaleci. helal olsun diyoruz.
son saniyede attığı gerçekten harika kafa golüyle takımının uefa liginde kalmasını sağlayan türk kaleci. std liege taraftarının göz ağrısıymış; bir de ertem şener'in ilerde göz koyabileceği bir kaleci olduğu şimdiden belli.

(bkz: alnından öpüyorum sinan)
yıldırım demirörenin ne yapıp edip getirmesi gereken kaleci. saçma sapan futbolculara dünyanın parasını veriyor, alırsa bu çocuğu 15 yıllık kaleci ihtiyacını karşılar takım. bu arada attığı gol de mükemmel.
(bkz: gemisini kurtaran kaptan)
(bkz: her yerinden öpüyorum sinan)
38 numaralı formayı giyen kayseri'li bu genç kaleci 9 aralık 2009 standard liege az alkmaar şampiyonlar ligi son grup maçında 90+5. dakikada attığı golle takımını uefa avrupa ligine taşımış, az alkmaar'ı evine yollamıştır.

http://www.youtube.com/watch?v=flXaef_0T7I
son dakikada attığı mükemmel kafa golünden sonraki gol sevinci 'bir insan en fazla bu kadar sevinebilir heralde' dedirtmiştir. helal olsun keltoşum benim.*
euro 2012 elemelerinde milli takımın kalesini volkan demirel'den devralması gereken kaleci. bir de mümkünse türkiye'ye falan uğramaması gereken kaleci. daha üst düzey liglerin daha iyi takımlarına gitsin mümkünse. umuruyorum avrupada isminden daha çok söz ettirir.
sadece kafasından öpmek istediğim milli kalecimiz.

lan... yok olm öle anladığın gibi değil yav üff. bildiğin kafasından, hani şu ağzı, burnu, gözü ve beyninin içinde bulunduğu kafası.

neyse, ya hacı yüz yılda bir olur böyle anlamlı bi kafa golü. hem kalecisin, hem son dakika da gol atıyosun ve hemide takımını avrupa ligine taşı pes artık, tebrik ediyoruz ailecek. böyle bir şansın milli bir oyuncumuza denk gelmesi gerçekten çok güzel.
-ertem şener ne diyosun?

-öpüyorum abi.

-neresinden.

-her türlü abi.

-ertem çık dışarı.
en büyük dezavantajı türk ve kaleci olmasıdır. çünkü o bizim gözümüzde 35 yaşına kadar genç olacaktır. 35'ine geldiğinde de belki oynar. bence garanti şimdiden oynamalı. ama gelde anlat.
mert nobre den daha iyi kafa vurduğu gözlenen kaleci.
göğsümüzü kabartan standard liege kalecisi.