bugün

ho$gelmi$ olan 4. nesil yazar.degi$ik bir nick secimi yapmi$.***
kediye kafa atan mucahit farenin deniz versiyonu olsa gerek. * *
psikopata bağlamış hamsidir. hava türevi için
(bkz: kartalı tokatlayan psikopat serçe)
yalnızca karadeniz civarında görülen hamsi çeşididir.
kendisine çok enteresan bir nik seçmiş kişi. umarım niki kadar entryleri de esprili olur. ayrıca karadenizli olduğunu düşünüyorum.
nba sever bir yazar gibin görünen yazar. *
aslan open kanarya gibi bir sey.
nick altima birseyler yazmaktan zevk aldigini düsündügüm yazar.
100. entrysini kendisine ayırmış yazardır.

ayrıca bi insan neden 100. entrysini kendisine ayırır? "bari bininciyi ayırsaydın da havan olsaydı bre!!" demezler mi adama? *
balinanin gaflet uykusundan uyanmasi durumunda kacacak delik arayacak hamsidir.
nicki cok hosuma gitmis yazar.
mevlana diyarı konya'da eğitimini sürdüren nazik bir yazardır kendisi. takipçisiyiz efendim.
gözümün önüne geldiğinde, yani hamsiyi ve kaçan balinayı, süper komik bir hal oluşturan yazar arkadaş.
kendini aşmış balık türü. boyuna posuna bakmadan balina kovalayacak kadar harbi su hayvanı. balinayı yakalayınca ne yapacağı kara kara düşünülen balık havvanı. matrix'in neo'su hamsinin yanında halt etmiş, neo matrix'den çık da bi bak ne cevherler var dedirten hadise. köpek balıklarının kuyruklarını çekip kaçan balıkadamlar kadar cesur dünyalı.
boyu en fazla 15cm.dir.
(bkz: laz)
sağda solda ve diğer sözlüklerde türevleri türemiş bir insandır.

lan olm ünlü olduk iyi mi, herkes taklit eder oldu beni**
(bkz: o yeah)
(bkz: lazkopat)
uçlarda yüzmeyi seven, gözü kara, balinaya bile meydan okuyabilecek kadar güçlü ama bir o kadar da çelimsiz hamsidir. nicki çok sevimli durmaktadır ayrıca.
dikkat etmesi gereken, benim peşimde dolaşmaması gereken hamsidir. minik diye musallat olmaya kalkışmasın, çiğnemeden yutarım. *
trabzonla özdeşleşmiş olan bir balık türü(pilavıda iyi olur)
aykırı bir nicke sahip olan yazar. kedinin kafasına konan muhabbet kuşu gibidir.

abe eepten aykırı gidiyisin be ya*
ayrıca bu tespiti bir atasözü ile pekiştirmek gerekirse:

(bkz: koyuna rakı içirmişler kurdun inini sormuş)
kacmayin efenim dediğim yazardır.
*
tam manasıyla laz olmalıdır. başka bir açıklama getiremedim.
bizim akvaryumda bu modellerin uzak akarabaları mevcut. adına lepistes deniyor. göt kadar cüssesine bakmadan bütün gün kendinden 10 misli falan büyük japon balıklarını kovalar durur sikmek için. * *
güncel Önemli Başlıklar