1. 1.
  fm 2006 ve fm 2007'de oldukç başarılı olan genk'ın turk uyruklu kalecisi..
  1 ... fatal
 2. 2.
  fm 2008' de alinabilecek en yetenekli genc, turk kalecidir. kendisini henuz kesfedemedigim donemlerde besiktasi calistirirken yabanci kontenjani ve icine dustugum kaleci krizi yuzunden* 30 milyon euro para verip transfer etmisligim vardir. hala icimde yaradir.
  2 ... oneydilan
 3. 3.
  racing genk takımından geçen sezonun belçika şampiyonu standart liege'e transfer olan türk kaleci. 4,5 yıllık bir sözleşmeye imza atmıştır. milli takımda denenmesi gerekir.
  ayrıca (bkz: fm diyorsa doğrudur)
  2 ... xargn
 4. 4.
  standard liege'i şampiyon yapan türk. ligin 34. haftasında dakika 90da penaltı kurtarmış, ardından play-off sonrası şampiyonluk yaşatmıştır.
  2 ... oovxvoo
 5. 5.
  fm 2008 için en iyi genç türk kaleci. hakaret gibi olmasın ama milli takımı çalıştıranların böyle bir zattan haberleri olduğunu sanmıyorum. ama gene de helal olsun 250 bin TL!!!
  1 ... onish
 6. 6.
  fatih terim tarafından azerbaycan ve fransa ile yapılacak olan hazırlık maçı aday kadrosuna çağrılmış olan kaleci. başarılı bir sezonun ardından milli formaylada tanışmış oldu.
  2 ... joel barish
 7. 7.
  milli takıma seçilmesiyle beni sevindirmiş kaleci. gelecek vaadediyor. daha 20 yaşında.
  ... haydar dumensiz
 8. 8.
  acilen galatasaray veya beşiktaş'ın alması gereken kaleci. ayrıca fatih terim ve ekibinin, mesut özil vakasındaki gibi sallanmayarak elini çabuk tutması sebebiyle milli takım için çok büyük bir kazanç olmuştur. önümüzdeki 15 sene (sinan bolat + volkan babacan + ufuk ceylan) türk milli takımının kaleci sorunu çekmeyeceği kesin gibi...
  1 -3 ... otep shamaya
 9. 9.
  fm'de gencecikken kadroya katarak 10 yıldan fazla süre kaleyi emanet edebileceğiniz yetenek.
  kaleci arayan galatasaray bir göz atsa ya bu arkadaşa.
  1 -1 ... regulus
 10. 10.
  eğer koskoca milliyet de fotomaç gibi sıkmıyorsa 2 milyon euro bonservisine ve yıllık 900 bin euro kendisine ödenerek ocak ayında standart liege'den fenerbahçe'ye transferi konusunda anlaşılmış kaleci.
  3 -1 ... saylon muzaffer