entry'ler (32)

jose maria gutierrez hernandez

büyük oyuncu (galatasaraylıyım).

trt spikerlerinin isim sıçması

onveyu *

16 haziran 2010 ispanya isviçre maçı

günümüz futbolunda artık ofansın değil defansın moda olduğunu gösteren maç olmuştur. artık peleler, messiler, maradonalar değil ferdinandlar,terryler, puyollar şöhret olacaktır.

allah beni o formayı giymeye muhtaç etmesin

hala daha profesyonellik dışı gibi abidik gubidik laflar ettikleri sözdür.

fenerlilerin sinirden ağldaıkları sözdür. başkasıyla evli bir adamı boşanmaya ikna edip kendisiyle evlendirmek gibi bir istektir bu.

herkesin "nedense" soruya değilde cevaba tepki verdiği sözdür. bana da böyle bir soru sorsalar ben de öyle bir cevap verirdim. ayrıca nedir bu arda turan'ı kınamalar falan noluyoruz yau?? bir futbolcu istediğini düşünemez mi? herkes emre belözoğlu olmak mı zorunda? ya da sergen yalçın? neredeyse arda fenerbahçe'ye gitsin diye kampanyalar başlatacaksınız. artık bu laftan sonra susarsınız. arda galatasaray kaptanlığının yanında fanatik bir galatasaray taraftarıdır. tıpkı romalı totti gibi, tıpkı milanlı maldini gibi. artık bunu hazmedin.

balkondaki masum kadını öldüren pkk

hergün parça parça, acı çektire çektire öldürmek istediğim insan müsvettelerinin müsvetteleri.

mesut özil

şu ana kadar izlediğim maçlar içinde en çok göze çarpan futbolcu.

miroslav klose

ayakla gol atamayan golcü.

ricardo quaresma beşiktaş ta

bir galatasaraylı olarak sevindiğim transferdir. beşiktaşın kadrosu biraz gölgede kalıyordu ama böylece güçler dengelenecek. o değilde bizim turkcell super lig noldu öyle ya? kewell, baros, stoch, alex, neill, quaresma...

inci denilen saçmalık

(bkz: çocuk yuvası)

inci sözlük

lise çağındaki kalitesiz, seviyesiz ergenlerin oraya buraya sataştığı kötü bir oluşumdur. Bunlar ekşi sözlük itü sözlük ve uludağ sözlüğe de sızmış olup kendi sözlüklerini övmektedirler. sürekli öptüklerini koyduklarını iddia ederler. bu nasıl bir boşluktur, nasıl bir idealizmdir anlamak çok güçtür. bırakın eğlensin yavrucaklardır.

okan bayülgen

kendini anarşist yada "cool" zanneden hırboların nasıl laf sokarız diye bütün gün düşündüğü kaliteli şovmen, seslendirmen, fotoğrafçı, oyuncu... (bkz: fog the gençlik)

ekşi sözlük

inci sözlük yalakası. gözümden fena halde düşen sözlük. (bkz: hiçbirşey eskisi gibi olmayacak)

28 mart 2010 galatasaray fenerbahçe maçı

galatasarayımızın 1.5 ay askerlik yaptıktan sonra abazalığın dibine vurması edasıyla beklediği maçtır.

21 mart 2010 trabzonspor galatasaray maçı

fenerbahçeli bazı ibnelerin heyecan yaptığı maçtır. şampiyonluk gitmiş 1puan kalmış ahahahymış koycaklarmış. dönünde bi aynaya bakın a ibneler. daha 8maç var lan. ve 1puan öndeyiz. hayırdır yani??

petek dinçöz

beyaz showda köpekleriyle beraber çileden çıkarmıştır şahsımı.

beyaz: - ısırdı ısırdı ağhh!
petek: - ısırmadı bee atmaa!
beyaz: -ısırdı yav vallahi ısırdı bak pantolona
petek: -hmm ısırmış hıhıhıhı

ezel

Türkiye'deki gelmiş geçmiş en iyi dizidir. atv ye geçmesinin tek kötü yanı görüntüdeki renklerin daha bi silik olmasıdır. Fragmanından da anlaşışacağı gibi ezel yine aynı ezeldir. Korkulacak bişey yoktur.

18 aralık 2009 uefa avrupa ligi kura çekimi

fb tvdeki spiker: copenhag deyince aklımıza danimarka geliyor randers'i elediğimiz maçlar geliyor.
yorumcu kadın : hehehe

benim aklıma başka başka şeler geliyor nedense copenhag deyince * * * *
(bkz: rüyalarda buluşalım)

sevgiliye atılan mesajları kitap haline getirmek

toplasan o mesajları burdan köye yol olur.