bugün

hafif community çakması olan dizidir. hafif ama.

--spoiler--

ne demek lise

--spoiler--
izzet ünver lisesi ne mezunlar vermiş dedirten dizi. bizde oradan mezun olduk ama daha bi cacık olmadı.
dizisi filmi kitabı şarkısı vardır. boku çıkan bir deyimdir.
Dizi. Görmedim ama lütfen Gani müjde değil deyin bana. Artık yazlıkta kimlerle komşu ezberledik.

Umarım yayından kalkar.
13. bölümü göremeyecek dizi.
mersin'de bir kokoreççinin ismi.
kipa mağazasının karşısında olup tadi berbattır.
mekanını yanıp sönen ışıklarla disko yapmış. ilgi çekiyor ama kötü arkadaş.
uğur ışılak'ın, 2006 yılında piyasaya sunduğu 7'nci albümüdür.
Ali Ağaoğlu na selam çıkmış dizi. Sergen de fena oynamıyor aslında.
Gerçek dışı dizi. Erkek kızı arkadaşı olarak görür mü lan?
Yine boktan bir gani müjde dizisi.
Kanımca en çok bilinen şebnem ferah şarkısı.
Konserlerde en çok bu şarkı sırasında hep bir ağızdan ses çıkar.
üniversite dönemlerimi hatırlatır. bahar şenliklerinde bağıra bağıra arkadaşım dediklerinle eşlik etmek. galiba o zaman mutluluğun tanımı oydu bizim için. mezun olunca "sil baştan" başlayınca gördük tabi gerçek anlamını.
Yeşil renkli gözlü sarışın kızın pek güzel olduğu dizi.
murat dalkılıç icin izleyenler taniyorum.

ben degil bi arkadaş. ben emre kinay hayraniyim ahh bi de o umutsuz ev kadinlarindaki zeliş in kocasi icin izliyorum.
sadece müteahhit ve milli eğitim bakanının olduğu sahneler güzel olan, bir de o murat dalkılıç hastası şükela kız, haricinde izlenmeyecek dizi. hele şu memoli'deki erkan'ın milli eğitim müdürüne ikide bir "gel lan gel" "hüoop nolacakmış?" "sıkıysa gel" şeklindeki çıkışlarından tiksindim arkadaş. bi sus ya.
murat dalkılıç ında oynadığı, star tvde yayınlanan bir dizidir.
Yabanci kitabi vardi. Guzeldi.
bir anne-marie david şarkısı. "lui" isimli şarkısının türkçe sözlüsüdür.
sil baştan

sözleri de şöyle;

"sil
unutulsun eski günler
sil
bir son bulsun acı günler
sil
bir daha hiç dönülmesin, o soğuk gecelere

sil
aklımızda ne kaldıysa
sil
kalbimizde her ne varsa
sil
sil baştan, sil, gene sil...
eski anlar yok olsunlar..

bir hayat kurulsun yeni baştan, şimdi
ama bizim sevgimizin güneşi olsun

bir hayat yaşansın yeni baştan, şimdi
ama yalnız her ikimizin aşkı olsun.

sil
unutulsun eski günler
sil
bir son bulsun acı günler
sil
sil baştan, sil, gene sil...
eski anlar yok olsunlar..

bir hayat kurulsun yeni baştan, şimdi
ama bizim sevgimizin güneşi olsun

bir hayat yaşansın yeni baştan, şimdi
ama yalnız her ikimizin aşkı olsun.

sil baştan..."
sergen yalçının oynayamadığı, onun yerine spor programı sunar gibi davrandığı dizi. adamda resmen kronik mimik yetmezliği var amk, bir insan kendini bile oynayamaz mı? oraya odun koy daha iyi rol yapar, rol yapar derken odunluğun hakkını verir ama sergende tık yok.

önder açıkbaşı sevmememe rağmen, canlandırdığı taşıkadri karakterini sevdim. faaakirler, durumsuzlar, aç köpekler deyişi pek güzel.
kibariye tarafından da yorumlanmış.*
amenna, şarkının özgünü çooook güzel. arabeskleşmesi de hoş değil ama kibariye'nin yorumu da 10 üzerinden 9'luk. bir tek nakaratta gırtlak nağmesi yapacağına coşmalıymış. aha da size yorum;

http://www.youtube.com/watch?v=zl8ZgXwUZgg
dünyanın en eğlenceli dizisi.
sergen yalcin ve mutehahit rolundeki onder acikbas in guldurdugu lise dizisi. geri kalan oyuncular ise bildik askmesk, birbirlerine cikma teklifi gibi bilindik lise talebesi havasinda takiliyorlar. ilgi cekici gelen ise sergen in normal yasantisini dizide oynamaya calismasi. senaryo ask konusu, disinda ozgunlesebilirse tutacak gibi gozukuyor.
başlamak gerek bazen..
bizim orda bir kokoreççinin ismi.
hiç güzel yapmıyor. kokoreççinin böyle entel adı olur mu.
pala'nın yeri olsa daha güvenilir sanki.
oyuncu kadrosunda sergen yalçın, emre kınay, önder açıkbaş, belma canciğer müjde, dilara gönder ve murat dalkılıç gibi isimler olmasına rağmen reytinglerde istediği başarıyı bir türlü yakalayamayan ve en sonunda da yayından kaldırılan dizi.

http://medyanoz.org/haber.../Sil-Bastan-Final-Yapiyor
güncel Önemli Başlıklar