bugün

entry'ler (1653)

hakkari

girişi olan çıkışı olmayan şehir. (şaka değil aynı yoldan geri dönmeniz gerekiyor şehirden çıkmak için.)

ilçe merkezi yüksekovaya taşınsa muhtemelen kimsenin yaşamayacağı bir yer. koca koca dağlar o kadar güzel çevrelemişki hakkariyi, durup etrafınıza baktığınızda dünyada sanki buradan başka hiçbir yer yok gibi geliyor insana.

adnan oktar ın 1000 yıl hapis cezası yemesi

kesin bir yerlerde mesihin özellikleri arasında 1000 yıl ceza yiyeceği yazıyordur.

müritleri ortaya çıkarır yakında.

galatasaray a kesilen usülsüzluk cezası

öncelikle türkiye liglerinde bosman kuralının geçerli olmadığını belirterek başlayalım konuya. yani adamın sözleşmesi bitene kadar kulübünün bilgisi olmadan oyuncuyla resmi bir anlaşma sağlayamazsın.

oğulcanın durumuna gelirsek; oğulcan ödemelerini zamanında alamadığı için tek taraflı olarak sözleşmesini feshediyor. sonra da özgür bir oyuncu olarak gs ile anlaşıyor. gs herşeyi kitabına uygun yapıyor, o tarafta sorun yok. şimdilik tff fesih işleminin usulsüz olarak yapıldığını düşünüyor. ancak olay uluslararası mahkemeye taşındığında oğulcanın haklı bulunacağına eminim. çünkü uluslarası mahkemeler oyuncu alacaklarına büyük önem veriyor.

oğulcan parayı ödemez ancak 6 maç kaçıracak gibi duruyor. daha sonra haklı çıktığında tff ye de bir tazminat davası açar, cukkasını alır.

tff biliyorsunuz bu tazminatı bizim vergilerimizden ödüyor. çok skinde olacağını düşünmüyorum. öder geçer.

o degil de naber agali

yine sarmış buralara. agali sen sararsan ben de sararım.

sarıyo muyuz?

uludağ sözlük dokuzuncu kelimelik turnuvası

bu sefer kaçırmak istemediğim turnuva.

guesey olarak ekle benide.

kelimelik

her ne kadar yeni görüntüsü iğrenç olsada durmak yok oynamaya devam. guesey nickimle hepinize vurucam kırbacı.

bide turnuva falan yapıyomuşsunuz hiç haberimiz olmuyo. ayıp valla (ağlama smileyi)

upuzun saçı sinirlenip kısacık kestirmek

upuzun değildi ama kısacık kestirdikten sonra evdekiler bi saat sonra okuldakiler iki gün sonra farketmişlerdi.

genç yaşta unutkanlık başlangıcı

bende de var ve çok memnunum. ne dert var ne tasa. yatıp kalkıyorum tertemiz bir sayfa.

carpe diem

rus kadınlarının ingilizce bilmemesi

türk erkeklerinin rusça bilmesindendir.

sevdiği çocuğa çıplak foto atan kız

sevdiği çocuk liseyi bitirmişse sıkıntı olmaz.

hahaha lan hepiniz liselisiniz ne abarttınız olayı.

erkekler sevdiği kız hakkında konuşulmasını bile istemez, fotoğraflarımı paylaşacak. ha sevmediği kızsa, kız sevildiğinden emin diilse foto atan kızda var bir sorun.

bebekken ölenlerin direk cennete gitmesi

cehenneme gitse daha saçma olurdu. arafta mı kalsın el kadar bebe takılsın işte cennette.

eksi sözlük vs uludag sözlük

ekşi sözlük yazarlarının çoğunun uludağ sözlük yazarlığı da vardır.

uludağ sözlük yazarlarının azının ekşi sözlük yazarlığı da vardır.

15 kasım 2015 cemaat kanallarının kapanması

avrupa teröre yıllarca maddi manevi destekte bulundu, terör güçlendikçe kendi başlarına geldi.

cemaat akpnin hukuksuz davranışlarına ses etmedi, hükümetin ahlaksız uygulamalarını yıllarca kendi lehine kullandı. şimdide kendi başına geldi. bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın olmuyor işte. o yılan geliyor sokuyor seni.

akp yandaşları bu olayları görürde kendilerine ders çıkarırlar umarım. koynunda yılan beslemek zor iş dikkat edin.

internet üzerinden devam edecekmiş yayınlar. dizileri buradan takip edecez artık.

http://www.samanyoluhaber.../samanyolu-tv-canli-izle/

fransa ya oh olsun diyen insan

oh olsun değil ama en azından artık empati yapabileceklerini düşünüyorum.

terör her yerde. bize göre terör örgütü size görede terör örgütü. iyisi kötüsü yok bunun.

13 kasım 2015 paris te patlama

saldırıyı ışid düzenlemiş.

11 eylül sonrası abd nin ırak a girmesi gibi şimdi de avrupa suriyeye girecek anlaşılan. tabi avrupa girecek dediğime bakmayın. avrupa verir gazı sokar türkiyeyi mehmetçiği oraya. bizde zaten teröre karşı bir devletiz. hiç zaman kaybetmeden başlarız terörle mücadeleye. ankara suruç neki önemli olan paris londra. tanrı avrupa halkını korusun.

13 kasım 2015 katar türkiye maçı

tribünlerde ya allah bismillah allahu ekber sesleri yükselmedikçe gol atamayacağımız maç. üç beş konyalı yok mu şu tribünlerde.

istanbul un trafik sorununu çözecek formül

araç kiralama şirketlerini kapatmak.

allah ın dünyayı sınav yeri yapmasının amacı

bu durum için allaha şükretmemiz gerekir. ya ösym gibi evine en uzak en saçma okulu seçip al burada gireceksin sınava deseydi. düşünsene dünyada yaşıyorsun sınav yerin uranüs.

ben böyle ne mülakatlara gitmedim uzak diye.

çok şükür allahıma.

football manager 2016

her an kontrolü kaybedip alacağım oyun.

bu oyuna 100 lira verdikten sonra transfer bütçesinde üçün beşin lafını yapan başkan olursa skerim onun o ağzını.

daha iyisini bulunca terk etmeyen kız

üşengeç kızdır.