bugün

entry'ler (125)

geceliği 10 tl olan otel

(bkz: buzlu küvet otel)

1400 yıldır allah tan haber alınamaması

Haber alamıyorum diye trip atan yazar serzenişi.

"nyse mşglsn glb Bn yatyrm ii geceler pff"

birisi eşinize laf atarsa ne yaparsınız

Görmezden gelmek ve eşini hızla uzaklaştırmak en doğrusu. Sonra polise şikayet dilekçesi verirsiniz.
Kahramanlığa gerek yok.
Herkesin bir bıçaklık işi var. Ölmeye değecek bir durum yok. O bıçak girince çok acıtıyor bilin

berkin elvan ın allah a küfür etmesi

Bence bunu Allah'ın düşünmesi lazım. Siz kasmayın bu kadar aranızda Allah yoksa.

kadın dövmek için geçerli sebepler

Trollerin de bir şerefi olmalı bence.

Sahte bir nick arkasına saklandım diye şerefini onurunu kaybetmemen gerekir.

Yarın bir evladın olur ya da kız kardeşindir elin adamı gelir kendine göre geçerli sebeple öldüresiye döver, onlara anlatırsın bunları.

Hatta sırtını da sıvazlarsın o potansiyeli gördüm ben sizde.

safiye ayla atatürk ve ismet

Doğruysa iğrenç yalansa daha iğrenç Arabistan'a yobaz şehirlerde bacak kadar kız çocuklarının koynuna girmesini isteyen tipler mutludur belki bilmiyorum.

safiye ayla atatürk ve ismet

Doğruysa iğrenç yalansa daha iğrenç Arabistan'a yobaz şehirlerde bacak kadar kız çocuklarının koynuna girmesini isteyen tipler mutludur belki bilmiyorum.

hayalinizdeki insanı bulamazsanız evlenir misiniz

Hayalinizdeki adriana lima türevi ise boşu boşuna yalnız ölmeye sebep olacak sorunsal

Özellikle çok gençken kadınlar Justin Bieber gelecek ve her trip attığında alt dudağına minik bir buse konduracak sanarken erkekler de adriana lima gelip ayağının suyunu içecek sanıyor.

Sorarlar adama sen kimsin de bunları bekliyorsun diye.

kadınlar kendini pışpışlayan erkeklere bayılır

Buradaki erkeklerin hepsi kazak erkeğiyle starbucksta "cınım cınım" diye dolaşan erkekler kim amk.

bebeğine aşı istemeyen babanın yazdığı dilekçe

"kendi araştırmalarım sonucunda"
Günün en kısa fıkrası.

ilk buluşmada din evrim ve bilim konuşan kız

Bana biraz şov gibi geliyor.
ilk buluşma lan zaten anlaşırsanız ömür boyu konuşacak zamanınız olacak. ilk buluşmada genelde karşı tarafı tanımaya yönelik muhabbetler olur elektrik alınıyor mu ona bakılır eğer ileri gitme şansı varsa ileri gidilir yoksa kızın konuşurken hal ve hareketlerine bakılır falan.

Ben ilk buluşmada ya da ilk yılda bir insanla uzun uzun böyle konular konuşuyorsam karşındakinden hoşlanmamışımdır aslında karşımdaki bir dayıdan farksızdır. Korkarım ilgili kız için de aynıdır. Ya da siz çok zekiyim ayağına konuyu açmışsınızdır kız içinden ne diyo bu salak diyordur bilgi paylaşırken.

ilk yılınız olm tavşan modunda değilseniz sıkıntı büyük

evlenip kokmuş çorap ve boklu külot yıkamak

Çamaşır makinesi yıkıyor demeyin haklı kız.
Ülkede herkes götünü yıkıyor sanki misafir olduğun evde eskaza kirli sepetinin yanından geçsen baygınlık geçiriyorsun

Birinin bunu çıplak elle tutup tek tek makineye atması gerekiyor. Benim çoraplar mesela bir gün değişmezse içinde organizma türemeye başlıyor.

Çamaşır günü yapmak lazım kadınlara haksızlık olmasın

8 ağustos 2020 uludağ sözlük yazarları manifestosu

Ben sizinle değilim moderatör olacağım.

sözlükten 20 kızla yatmak için izlenecek adımlar

Sözlüğe göre değişir. Ekşi sözlükten kız kaldırmakla mesele o başlıkta %100 çalışacak bir entrym var espri falan değil.
Burasıysa karışık. Herkes aşırı maskülen yazıyor. Hangisi kadın anlaşılmıyor. Nasıl abandıysanız artık kızlara.

sözlüğü düzeltiyoruz kampanyası

Moderatörlüğe adayım
Büyüyünceye kadar sözlük cüzi fiyata çalışırım büyüyünce payımı isterim.

ilk nokta koymadın uyarısını kaldıracağım teşekkürler.

8 ağustos 2020 sözlüğün tenhalaşması

Ben de kalabalık sanıyordum şahsen. Onca entry boşa gitti neyse değerlenir buralar arsayı yüksek fiyattan satarız

orta asya dan gelip anadolu bizim demek

Hayırdır geri mi alacaksın?

Göt ister.

baba tarafı akrabaları sevmemek

Çok dayak yemişliğim var. Eziyet görmüşlüğüm var.

Anne tarafı bir fiske bile vurmadı ne kadar şımarırsam şımarayım.

Baba tarafında paran olduğu kadar adamsın

biranın yanına en çok yakışan çerez

Tuzlu fıstık
Soslu kaju
Patlamış mısır da günümdeysem sevebiliyorum

Ve hatta cips.

yazarların 1 den 10 a kadar misafir sevgisi

Eksi sonsuz.