bugün

Hasarlı eve girmek nekadar cahillik ise, sigarada içmek Bi okadar cehalettir. Biri anında öldürür diğeri yıllarca süründürdükten sonra öldürür ayrıca sigara içenler etrafındaki insanların hakkına girer, doğaya çevreye zarar saçar.
Bu ülke de yaşamak başlı başına zararlıyken, kafayı sigaranın zararlarina takmak, bilemedim. dur bir sigara daha yakayım, çay da varken.
alkol alırken iyi gidiyor, ama diğer durumlarda içilmesine pek anlam veremiyorum.
Yeşilay bilgilendiriyor;
Bırakma hayallerini bırakalı çok oldu. Gerçekçi olmak lazım. Sevdiğin müddetçe içersin.
keşke bırabilsek.
Bugün bir arkadaşın uzatmasıyla içme gafletinde bulundum. Az önce eve gelirken yokuşta nefesim tıkandı. Tek seferde böyle oldum bir daha tövbe
Sigara adamın amına koyar. Bıraktım, içmiyorum. 5-6 ay oldu. Birgün buraya 5-6 sene yazacağım.
Sigara güzel bir sevgili idi, bizim hikayemiz benim istediğim yerde bitti.
Huyum kurusun soğuduysam sikseler dönmem.
Soğudum mu emin değilim. O yüzden bu kadar alttan alan bir entry yazıyorum.
Çok şükür bir şeylere bağımlı olamıyorum.
On gün kadar bir sürede aşırı bir şekilde tükettim şimdi göğsüm sıkışıyor, kolum uyuşuyor. Bu da böyle bir on gün sürer.
böyle neşeli insanlara sigara zarar vermez. duvarı nem insanı gam çökertir.
Doktorlara kalsa nefes almak da sağlığa zararlı amk. Geçin efendim geçin aklı olan neden keyif alıyorsa öyle yaşar.
görsel
sigaradan daha zararlı şeyler var. bırakın içsin insanlar.
inanın bu kadar vergisi olmasa sağlıma daha iyi gelebilirdi.
Anlamadığım şey..

30 senedir içiyorum günde iki paket..

Bırakalı 6 ay oldu..

Sağlığım dağa kötüye gidiyor..

10 kilo aldım..
Çarpıntım başladı ..

Ağzımın içi berbat durumda bu benim son şansım olduğu için başlamıyorum ama bırakmak yerine azaltın derim..
görsel
champix kullanın, belki bırakmanıza faydası olur.
(bkz: )champix
Yalan.

şuan sevmediğim bir iş için yoldayım ve 12 saat çalışmak zorundayım. yol çok uzak ben icmeyim de kim içsin.
Allah aşkına şunu içtikten sonra toplu taşımaya binmeyin.
bi sigara daha yakıyım yarına kadar içmiycem söz.
Bir sağlık uyarısı.

Bence dünya üzerinde en çok kullanılan ve yüksek bağımlılık yapan devlet eliyle satılan bir uyuşturucudur.
Direk damardan aldığım için beni ilgilendirmeyen zarardır.
O yüzden içmiyorum.