bugün

genco dizisinde özge karakterini oynayan, güzel gözlü hoş bayan. diziyi izleme nedenlerindendir.
genco disizinin gothic kızı özge karakterini canlandıran güzel bağyan. diziyi izletenlerdendir.
izleyen insanı hipnotize eden, bakışlarıyla dünya yı unutturan, gözlerine günlerce bıkmadan bakılabilecek, yanında olsa dokunmaya kıyılamayacak, üstüne çiğ düşmüş siyah bir gül yaprağı.
acemi cadı adlı dizinin bir bölümünde oynamış olan güzel bayan.
hakkinda gulmekten aglatacak entryler girilen 90 dogumlu italyan liseli kucuk hanim.
eminim o da okusa o da guler.
90 doğumlu olduğuna inanmak istemediğim en az 20 yaşında gösteren yaşına rağmen rolunun altından yeterince iyi kalkan insan.

edit:yanılmışım kızın her repliğinde suratında aynı ifade var...
genco da ki o haliyle haluk levent söylemiş kişi.
bünyesinde siyah saç,beyaz ten,mavi göz üçlemesini barındıran hatun..

entryleri okuyup oha demeyen yoktur sanırım..on yedi yaşında daha mini mini bir kız çocugu..başarılı sayılır..
(bkz: siyah sac beyaz ten mavi goz)
sanem celik'e benzettigim oyuncu. eski haline ama, kara melekteki.
tam bi taxim insanı.
boyu biraz uzun olsa 4-5 sene sonra "efsane hatunlar" arasına girebilirmiş. ama yine de çok şeker, çok bıcırık bi' hatun. genco'dan ziyade adam gibi projelerde de görmek isteriz kendisini.
ayça'lı* tofita joy reklamında da boy göstermiştir kendisi zamanında.
90 doğumlu, koca popolu, güzel kız.
şimdi aşk-ı memnu'da abla rolü oynuyor. Başarılarının devamını dileriz.
koca popolu falan değildir, gayet minyatür bi insandır kendisi.
poposu da, güzelliği de kişiye göre değişiklik gösteren kişi. bu kıza deli gibi aşık olanı da gördüm, ne ki lan bu kırik bir şey diyeni de.

genco dizisindeki gotik haline hasta idim.
aşk-ı memnu'daki halini hiç beğenmedim. (rolüne laf yok, güzel rol yapıyor. giyim kuşam ve ruhaniyet meselesi)
velettir. bi' de nasıl diyor siz türkler götü kalkık mı? ezdi lan beni hatun. resmen taşak geçti üç hafta odamdan çıkamadım.
popopusunu bilmem ama gogusleri kocaman olan oyuncudur. ahada bu kadar.*

edit : hahahahha popopu ne lan?
mavi gözlü karamık güzel.
allah'ın boş vaktine denk gelmiş şahıs.
beyaz show'a katılıp serdar ortaç abisiyle aynı kaderi paylaşıp bir kelime dahi konuşamayan hanım kızımız. e serdar'ı hayat yordu, sana ne oldi rengin mi soldi.
Askı memnuda nihal karakterini canlandıran kızdır. Pek şirin pek güzeldir.
iki sefer istiklal'de rastladığım*etkileyici, taş ve son olarak çok kısa boylu baayan. şimdi size iki seferde durup bakıştık desem inanmazsınız belki ama öyle. hemide göz göze, dakikalarca. üçüncüsünde affetmem, gidip açılırım, açılmayan şerefsiz.*
nette hazal ismini tarattırınca görsellerin komple ilk sayfasında yer alan kız. güzeldir ayrıca.