bugün

entry'ler (127)

tır sürmek

Bana göre diğer küçük araçlara göre daha hakimiyet gerektiren sürüştür. Ya da ben ilk defa kullandım diye öyle oldu çünkü yüksektesin ve en ufak bir hata dorseyi sağa sola sürtebilir. Neden sürdüğüne gelecek olursak tamamen meraktı. Yine olsa yine yaparım ihihihi

3 öğün mü 2 öğün mü

Tek öğün. insana hastalıkları getiren başlıca şey mide sorunlarıdır. Çok yemek de buna dahil maalesef.

seninle şöyle olabilirdik

görsel

tom hardy

Her kadının hayalini süsler. Ben de dahil ihihihiihhi

sizi en çok etkileyen film

(bkz: Eternity and a day)

insan hayatındaki o yalnızlığı, pişmanlıkları vs ele aldığından ve artık bir gün sanki hiç var olmamış gibi biteceğini hissettirdiği için, en çok bu filmde etkilenmiştim. Bana, beni anlatıyor gibiydi.

garibanlık anıları

Babama güvenip işten çıktım. Hata etmişim boşuna babana bile güvenmeyeceksin demiyorlarmış.

çocukken alınan tadın şu an alınamadığı şeyler

Hiçbir şeyden alamıyorum desem abartı olmaz.

gecenin şarkısı

https://m.youtube.com/watch?v=yrEkqfY5Onc

görsel

sevgilinin geçmişi

Bugüne ve geleceğe zararı olmayacak bir geçmişi varsa çok da önemli olmayandır.

tripofobi

Sanırım bu fobiye sahip olmayan çok nadir insan var. Psikolojide sebebinin ne olduğunu da bilmiyorlarmış. Gerçekten insanı deli eden cinsten bir şey..

her gece sevişmek isteyen kadın

Bu ne müsriflik?

yazarların en sevdiği film sahnesi

görsel

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Saçlarımı sevdi, hiç kımıldamadım
Bir biçim değildim sanki, bir nesne, bir şey değildim
Biraz utandım
Sokuldu bana iyice, bana sarıldı
Dudaklarımı aldı, dudaklarımı taşırdı
Köpüren sütler gibi taşırdı
Köpükler içinde kaldım...

anın görüntüsü

görsel

bir sabah uyandınız ve dünyada tek siz varsınız

Küçükken bunu annem kuzenlerimle bize sorardı. Biz de tabii çocuğuz yok şunları yerdik, yok istediğimiz yerde yaşardık vs vs derdik. Annem de hep daha sonra daha sonra diye sormaya devam ederdi. Çocukluğumun en yetersiz cevaplı sorusuydu bu.

cicibebe

Gerçek anlamda sadece "cici bebe"lerin yiyeceği hale gelen bisküvi. Ben elendim cicibebelere başarılar.

görsel

sözlük yazarlarının itirafları

Bugün konserdeydim ve deli gibi aşık olduğum kişiyle gidip, birbirimize karşı bütün şarkıları söylemek isterdim. Kısacası benim itirafım aşık olmak istiyorum. Aynen biraz kaşınıyorum gibi...

karın kası mı ayva göbek mi

Birçok erkek ayva göbeği tercih ediyor. Bir ara birisi bana " ben sana sarılınca göbeğine elimi koyup okşamak isterim. Bu ne böyle..." demişti. Baya garipsemiştim
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.