ice age cizgi filmindeki miskin'in adı.
ben. *

http://users.telenet.be/s...no.famosi/Zenwalk/sid.gif

edit: kendi gonluyle silinmeyen, haksiz yere silinip hakli yere tekrar uludag sozluk e gelen yazardir.
durustlugun her zaman her yerde prim yapan tek duygu oldugunu yasayarak gorendir.
ice age adlı çizgifilmdeki sakar, tembel yaratık. john leguizamonun sesiyle hayat verdiği, türkçe dublajını yekta kopanın yaptığı kahramandır.
ünlü punk grubu sex pistols ın vicious soyadlı üyesi.
(bkz: sid vicious)
yekta kopan seslendirmektedir kendisini ve bence süper bir bileşim olmaktadır. (bkz: ice age)
(bkz: cid)
(bkz: le cid)
"ne güzel gözlerin var" , "heeey manda kasa" , "seen olmasan maaamuut aaah bu hayat çekilmez" * replikleri ile kalplerde taht kurmuş animasyon kahraman.
her actıgı baslıkta kı anladıgım kadarıyla herkezde oluyo bu tuhaf durum;
-kesın sıd acmıstır
-tanrım muneccimimmm.
dedıgım yazar.
Eski bir WCW güreşçisi tam adı Sid Vicious idi.Bir maçta bacağı feci şekilde kırılmıştı,Youtube'da falan vardır.
ıce age'de peLtek konuşmasıyLa,önde giden göbeğiyLe,yanakLarını sıkasımın geLdiği animasyon kahramanı.
(bkz: sid sings)
aklını pipi, sevişme gibi abuk şeylerle bozarak sol frame in içine sıçmaya yardım eden yazar arkadaşım, burdan tebrik ediyorum kendisini, ayrıca ben de düşünemedim diye kahrediyorum kendi kendime.. neden acaba?..
sözlükte başlık açma yarışı olduğunu zanneden yazar. hayır olan başlıklara entry gir! değil mi efendim? yok 200 metreden tanınan yazar vs. yok erkek bebeklerin en bilmemne şeyi de şey!!!

ayrıca yazar hakkında yazılan entryler o kadar gaz vermiş ki şahsa başlık açmanın çok mühim bir şey olduğuna inandırılmış sözlükçüdür.
(bkz: sidik yarıştırmak) * *
(bkz: üçüncü nesil çaylak)*
jessica alba'nın sokağa tuvaletini yapıp hacetini gideren köpeğinin adı .
hakkımda yazdığı girdileri okuyunca kahkaha atmama sebep olan sevimli sözlük kişisi.
"husrev: mansur! âlemde gizli tek bir sırrım kaldı. içimdeki kıyamet! kimse bir şey bilmiyor. bakma kıvranışlarıma! bakma ağzımın dikişlerinden sızan hırıltılara! bakma beni çıldırıyor sanmalarına! bilmiyorlar. söyleyemiyorum. istesem de söyleyemem. söylesem de bir şey anlaşılmaz. mansur! o benim meğer kurbanımmış. gafletimin değil, en ahmak tarafımın, sanatımın kurbanı! eserimi niçin yazdım! onu öldürmek için mi? onu niçin öldürdüm? eserimi yazdığım için mi?

mansur: düşünme husrev bu şeyleri.

husrev: ben sanatı hayattan başka bir şey sanıyordum. hürriyetlerin sonu. âciz bahtımın ulaşamadığı bir yer. orası irademin bahçesiydi. orada, oyuncaklarıyla oynayan bir çocuk gibi başı-boştum. orada kulluktan çıkıyor gibiydim.

mansur: ah, husrev!

husrev: ben ne yaptım? bir hududu zorladım. kendimin dışına çıkmak isterken, kendime rast geldim. meğer kul olduğumu anlamak için allah'lık taslamalıymışım! meğer nasıl yaratıldığımı anlamak için bir adam yaratmaya kalkmalıymışım! ben ne yaptım? en sağlam basamağı ayağımdan kaydırdım. körlüğü zedeledim. şimdi görünen şeye nasıl bakayım? insan kaderini bir rüya gibi uykuda bulur. bu rüyayı uyanık nasıl seyredeyim? allah'la kalabalık arasında kaldım. boşlukta nasıl durayım?

mansur: husrevciğim!

husrev: anlayın bu azabı! bir azap ki, kul olduğum için çekiyorum, çekmemek için allah olmak lâzım. insana göre değil bu; yok bunu çekecek âza insanda! yetişir! gelsin artık her şey yerli yerine! verin bana artık dünyamı! salıverin beni kalabalıklara!

mansur: husrev! seni böyle gördükçe parça parça oluyorum. ne yapabilirim senin için?

husrev: elinden gelirse beni bu insanlardan kurtar. "
session id kısaltması olarak kullanır zaman zaman.
bu isim bir şarkının içinde defalarca geçiyorsa emin olun şarkıda backmasking tekniği kullanılmıştır.

gereksiz gibi duruyor ama ben birtane böyle şarkı yazdım gerçekten zor oldu.şarkının düzü açlık sefalet bir de sid diye birine platonik aşık olan kızı anlatıyor.tersten ise ben platonik aşkıma bir sürü şey söyledikten sonra küfretmeye falan başlıyorum.
(bkz: sid meier)
(#1792536) bu ve bunun gibi enteresan ve komik başlıklar açan yazar arkadaş.ayrıca en sevdiğim buz devri * karakteri.
3. nesil silik oluşuyla beni dumura uğratmış hemşerim yazar kişisidir.
fLash tv de yayınLanan amerikan güreşin de "sid" isimLi bir dövüşçü vardır.. bu adamın bir dövüşü sırasında her daim geyik muhabbeti yapan sunucuLar "kaLktı sid'im hey heey" demişLer, ev haLkını gece gece yarmışLardır..