1. 1.
  1999 draftında phoenix tarafından 1. tur 9. sıradan seçilen 2.01 boyundaki oyuncu, lakabı da matrix. all around tabir edilen, elinden her iş gelen bir insandır. facia bir şut stiline sahip olmasına rağmen yüzdeli atar. her takımın isteyeceği türden bir adamdır.
  2 ... stockton to malone
 2. 2.
  18 şubat 2007 nba all star maçı nda sahne alacak 3 phoenix suns oyuncusundan biri. *
  1 -1 ... serander
 3. 3.
  enteresan bir şekilde her maçta 10 üzerinde ribaund alır allah vergisi yeteneğiyle, mesela dün geceki maçta gene double dounle, hatta 12-12 yapmış, ben bu adam o kadar uzun arasından deliler gibi nasıl ribaund topluyor çözemedim. çözen varsa beri gelsin.
  3 ... jaxx guenhwyvar
 4. 4.
  hep aynı şekilde şut atan, hep aynı smaçları vuran garip tipli bu forvet istatistiklerinin tamamına yakınını steve nash e borçludur.
  1 -1 ... disco inferno
 5. 5.
  nba de 2, 3 ve 4 numaralarda oynayabilen ender insanlardandır. üçlük atar, ribaunt alır, gayet güzel smaçları vardır, herşeyi yapabilir. all-star dır. hak etmektedir.
  1 ... cuthbert
 6. 6.
  her daim aynı performansı gösteren power forward.
  (bkz: steve nash ten önce)
  (bkz: steve nash ten sonra)
  (bkz: fark göremiyorum)
  3 ... shyer
 7. 7.
  yüksek tempolu oynamayı seven, atletik ve istikrtarlı sayılabilecek bir oyuncu olmasına rağmen all star lık bir oyuncu kesinlikle değildir, tam bir rotasyon oyuncusudur, bir süperyıldız gibi maçı alıp tek başına götüremez...

  hepsinin yanında iğrenç bir atış tekniği vardır.
  -2 ... disco inferno
 8. 8.
  sadece 2.01lik boyuyla 4 numara oynayan oyuncu. aka matrix.
  2 ... comedia
 9. 9.
  en güzel atış stiline sahip basketbolcu.
  2 -2 ... rosenrot
 10. 10.
  miami heat'in gözden çıkardığı oyuncu. miami heat, monta ellis,andre miller veya kirk hinrich üçlüsünden birini kadroya katabilmek için takasta kullanacakmış bu adamı. haber gerçi biraz kolpa gibi duruyor zira ben miami heat gm'si olsam gider bir pivot döşerim, beasley-marion-wade üçlüsüyle de ofansın a..na korum yüzükleri toplarım.
  1 ... anything is possible