bugün

el ele dolaşırken öpüşmenin, ayakları denize sokup bira içmenin, göz göze gülümsemenin tadını çıkartmayı sağlar. çoktan unuttum nasıl bir şey olduğunu. bazı şeyler bitti artık benim için galiba.
Her sene yaptığımdır.
(bkz: hayalet sevgilim)
Bi biz yapamadık şu yaşa geldik. Vay anasını arkadaş.
hayallerim arasında güzel olur ama malum kütük trabzon.
Yapıyorsanız kendi sevgilinizle yapın. Başkasının sevgilisine sulanmayın. Adamlar kahrından ölüyor aq.
ayrılmak için bahane arıyorsanız yapmanız gereken eylemdir. tatil sonrasında ayrılmak için elinizde çok ciddi imkanlar olacaktır.
şöyle güvenip sarılıp sarmalayacağım bir sevgilim olsaydı beş kuruş harcatmadan tatil yapıp eğlenebilirdik. gerçi öyle biri bulsaydım tatile gerek olmadan da eğlenebilirdik.
eğer sevgiliniz ota boka trip atan biriyse o tatil burnunuzdan gelir. sakın ha sakın gitmeyin.
karşılıklı alış veriş söz konusudur.
insanı gereksiz yere borca sokar.

kamp olaylarına falan girin hesaplı olur.
O kişiler ayrılınca kız yedeklerden bir başkasını tutup onunla devam edecektir.

Bizde şans olsa anamizdan şöyle güzel bir kız olarak çıkardık.
Hangisiyle tatile gitsem evlendim amk.

Gitmem artık tatile sevgiliyle.
kızlar böyle böyle perte çıkıyo işte... bari tatile gittiğniz adamla evlenin de ortama bi tane daha hurda karışmasın.

Edit hurdalar açık eksiliyor..
(bkz: tatil buddy)

Ayrıca sevgilisiyle tatile giden kızla evlenilmez.
Bu sene beraber gecirdiğimiz tatildir. 3 tane şehir gezdik. Deliler gibi eglendik.

Şu an ise uzaklara yolcu ettim onu.

imkanınız ve sevdiceğiniz var ise durmayın doya doya vakit geçirin.
tebessüm ettirmiştir.
tatile 4-5 hemcins ile gidilir sevgiliyle değil. kavga etmekten eğlenemezsiniz.
Sevgiliye vurmak demektir.
onu herkes yapar.
zor olan; sevgilin varken onsuz tatile gidebilmek.
Ya birbirinize daha fazla bağlanmayla ya da ayrılıkla sonuçlanır. ilk tatil çok mühim, dikkatli olmak lazım.
su siralar özel hayatima dair en buyuk hayallerimden. gerceklestirebilen ciftleri kiskaniyorum.
Kimse ayrılmak için başlamaz tabii ki ilişkiye fakat planlama kısmına dikkat edin sizi seri ayrılık kapıda bekliyor olabilir.
13 nisan icin planlamıştık, sonra işlerin yoğunluğu sebebiyle 27 nisan'a erteledik ama kısmet olmadı 12 Nisan'da ayrıldık...hayat...
Bir erkek bir kızla tatile gidip o kız aynı şekilde dönüyorsa ya kızda bekaret kemeri vardır ya da o erkeğin kuşu ötmüyordur.
iki kişi gidilir 3 kişi geri dönulur..

malum kız erkek tatile gittiğinde çanak çömlek patlar..