1. 1.
  huzur veren bir sevgiliyle beraberseniz huzur verecek bir eylemdir. baska hicbir sey düsünmeden dilenen yerleri ask sarhosu halinde gezip dolanmak, sevgilinin ucuk kacik fikirlerini gerceklestirmek, magazalari soyup sogana cevirmektir. ölmeden yapilmasi gerekenlerdendir.
  6 ... kopush
 2. 2.
  muhteşem huzur verir, eski anıları canlandırdıkça geçen günler için hüzünlenilir, sevinilir, eğer şu anda yanda yoksa kahrolunur.
  5 ... casualper
 3. 3.
  alternatif yöntem icin burak kut'tan geliyor;

  "tatili boşver hadi gel evde oturalım
  çok sıkılırsak uzun uzun konuşalım
  aynı yatakta çifte kumrular gibi koklaşıp
  her nefesten ayrı bir tat alalım. "
  5 ... kopush
 4. 4.
  beraber haritadan yer beğenip harekete geçmek. belki bir evlilik daha doğrusu balayı provası. altta araba varsa asla tutamaz kimse sizi. muhteşem..
  3 ... dreambegins
 5. 5.
  malesef yapılamayan hededir. sartlar el vermez o arkadaslarıyla ya da ailesiyle giderken sadece arkasından bakılır.
  3 ... jewel
 6. 6.
  sponsor bulunursa dakika durulmayacak muhabbet i şahane.
  6 ... pafküf
 7. 7.
  etraftaki diğer kadınları unutmanız gereken tatildir.
  3 -6 ... bohemian rhapsody
 8. 8.
  en zevk alınan tatildir. tatil budur işte dedirtir. cebinizde para olmaz, 2. sınıf yerlerde kalırsınız ama sevdiğinizlesinizdir, daha ne olsundur.
  6 ... emili
 9. 9.
  sevgiliyi daha iyi tanıyabileceğiniz tatildir.
  3 ... sweet leaf
 10. 10.
  yorucu geçen bir yılın yükünü en güzel şekilde atma yollarından biri. aileyle gitsen annen, baban ona buna karışır, sorun olur. hiç sevmediğim mangal partileri, yine hoşlanmadığım kolalar içilir, akşam ise tavla, okey oynanır, daha sonra sorguya çekilmeler. o neydi bu neydi.

  bunların hiç birine katlanmak istemiyorsanız, babalar gibi alırsınız sevgilinizi, kıyarsınız paraya, yaparsınız tatilinizi. benim gelecek hafta sonu yapacağım eylemdir (ama sevgilisiz). birde sevgiliniz alçak gönüllü, kaprisi olmayan, güler yüzlü muhabbeti bol, espriden anlayan kompleksiz biri ise. tatil bahane olur. çöle gitsen, kurulsan dünyanın en güzel yeri orası oluverir.

  allah herkese bol muhabbetli yarenler versin, olanlarında düzenini bozmasın.
  12 -4 ... erjivan