bugün

entry'ler (9767)

merhaba mesajına soru işareti yazan kız

!! ?? şeklinde cevap yazın, iletişimi noktalama işaretleri ile kurmaya çalışan insanla daha fazla muhatap olmaya gerek yoktur kanımca...

aldığınız ilk maaşı hatırlıyormusunuz sorusu

1999 senesi, Mecidiyeköy Profilo AVM'nin sinema salonunda çalışıyordum sanırım 750.000TL almıştım...ilk maaşım...

bir kadını hamile bırakmak

planlı çocuk sahibi olma evresine gelmiş bir evlilikte çok kolay olmayan durumdur, senelerce kullanılmış doğum kontrol ilaçları yüzünden döllenmeye müsait olmayan onlarca yumurtanın içinde döllenme kapasitesi gelişmiş yumurtaya denk gelmek için aylarca hatta belki yıllarca uğraşmak gerekebilir.
Süreç keyifli başlasa da 6. aydan sonra umutlar yitirilmeye, 1. seneden sonra ise doğal yollarla gebe kalamayacak sanırım, tedavi mi olsak şekline dönüşür. Türk kültüründe büyümüş olmamızdan ötürü sorunun kaynağı %99.9 kadında aranır, erkekte bir sorun olma ihtimali düşünülmez bile ama nitekim tembel spermler yüzünden yumurtaya ulaşamadığını öğrenen er kişi tedavi olmayı kabul eder.
1,5 yıllık çabanın ardından kadın gebe kalır...işte o haber, o an'a kadar hayatınızda aldığınız en güzel haber olacaktır...bundan daha güzelini ise 9 ay sonra alacaksınız "baba oldun berfo"...
canım kızım...iyi ki varsın...seni çok seviyorum...

askılı kot elbisenin altına fileli çorap giyen kız

kıyafete bakarak kişilik analizi yapan fındık beyinlilerin "kaşar" olduğunu iddia edeceği kadındır.

bir kadın hem başı açık hem müslüman olamaz

her başı kapalı da müslüman değildir...

şu kadınları artık bi rahat bırakın be...sene olmuş 2022...
başının açık ya da kapalı olmasına değil de, içinin dolu ya da boş olmasına odaklanın artık...

ya rab!!! beni neden finlandiya'da gebe kalan bir kadının rahmi yerine, müslümanlığı anlamayı bile başaramayan türkiye'de gebe kalmış bir kadının rahmine yolladın acaba...derdin neydi benimle ? ne yaptım ben sana ?

meme avuçlamak

kendi memelerimi avuçladığım zaman hiç bir işe yaramıyor, avuçlayacak fazla memesi olan var mı ?

en zararsız erkek yazarlar

kesinlikle keshberfo değildir...gençliğini biliyorum şerefsiz herif çok hızlıydı bir zamanlar...

christmas

yılbaşı ile karıştıran angutları gördükçe çok mutlu olduğum hıristiyan dini geleneği (25 aralık).

atatürkün en büyük hatası

bu topraklarda yaşayan insanların, güdülmeye alışmış koyunlar olduğunu unutması ve onlara özgürlük vermesi..."padişahım çok yaşa" demeye alışan bir toplum, özgürlük karşısında ne bok yiyeceğini bilememiş ve 80 sene sonra kendine yeni bir padişah yaratmış "padişahın götünün kılıyım" diyerek sokaklara düşmüştür...
Atatürk'ün en büyün hatası, yeni padişah benim amk çocukları sikerim size cumhuriyet vereni diyememesidir...

saçma ayrılık nedenleri

çok konuşuyorsun diye ayrıldı...kendisi aşırı ketum biriydi ve hiç konuşmuyordu...iyi oldu aslında, ilk günler çok üzülmüştüm ama sonradan bi ferahlama bir rahatlama geldi bana da...

üstteki yazarın ne mezunu olduğunu tahmin etmek

iktisat...

izmirli kızların bakire olması

çok büyük bölümü düşündüğünüzün aksine bakiredir...izmir'de rahat yaşayan ve cinsel hayatını aktif şekilde yaşamayı tercih edenlerin çok büyük bölümü aslen izmir'li değildir.

seni istiyorum diye mesaj atan erkek

mesajı kime attığı çok önemlidir...

bana atarsa > ananı avradını diye başlayan ...yim ile biten uzun bir cümleye maruz kalacaktır.
sevgilisine atarsa > bir ciftleşme çağrısı olarak algılanacaktır.
sevgilisi olmayan bir kadına atarsa ve kadın durumdan mutlu olursa, çiftleşme çağrısı...
sevgilisi olmayan bir kadına atarsa ve kadın durumdan rahatsız olursa, mahkeme celbi...

kısa boylu göbekli erkek

çok sevimli, yumoş erkek modelidir...seks hayatı mastürbasyondan ileriye gitsin diye anası tarafından bir kadın kurban seçilir ve görücü usulü kakalanır...

evlilikte cinsel yaşam

olduğu rivayet edilir ancak yoktur...

iddia ediyorum seks olmasa dünya daha güzel olurdu

"Dünyada seks dışında her şey seks ile ilgilidir.
Seks ise güç ile ilgilidir" Oscar Wilde

seks olmasa neler mi olur;
1- kozmetik sektörü batar...
2- otomotiv sektörü ciddi şekilde küçülür, muhtemelen bir çok firma batar...
3- emlak sektörü batar...
4- tekstil sektörü batar...
5- kundura sektörü batar...
6- alkol satışları azalır...
7- tütün ve tütün mamülleri satışları azalır...
8- fuhuş olmayacağı için bir çok kadın ve trans birey işsiz kalır...
9- Ceza evleri boşalır, namus cinayetleri biter...
10- Aile hukuku konusunda uzmanlaşan tüm avukatlar işsiz kalır...
11- Beyaz eşya, mobilya ve ev tekstili sektörleri %90 küçülür...muhtemelen batar...
12- finans kuruluşları batar...

kısacası, kapital sistemin kölesi olmuş olan tüm mecralar ciddi zarar görür...ve dünya çok daha yaşanabilir bir gezegen olur...

not: sadece insanlardaki seksin yok olduğu düşüncesi ile yazılmıştır. üreme maksatlı cinsel aktivite tamamen yok olacaksa, dünya 100yıl içinde çorak ve kurak bir kaya parçası haline gelir...

30 yaş üstü kadınların seks performansı

dünya üstündeki tüm 30 yaş üstü kadınlarla yatmadan bir genelleme yapmak doğru olmaz.
kişisel deneyimimi baz alırsak,
18-20 > vasat
20-25 > vasat üstü
25-29 > idare eder
30-34 > beklentiyi karşılayan
34-40 > ideal
40-44 > beklentiyi karşılayan
44-50 > idare eder
50+ > vasat

evleneceklere tavsiyeler

Ev-Len-me

başka sözüm yok. konu kapanmıştır.

arkadaşın karısını işe bırakmak

tanıştığı her kadına aşüfte gözüyle bakan, gelişmemiş kromozom artıkları için "zinhar günah, olmaz öyle şey!!" tepkisi verilecek eylemdir.

tanıştığı her kadının bir birey olduğunu bilen ve kadınlara saygısı olan gelişmiş embriyolar için ise zerre önemi olmayan, yolunun üstünde 30-40 saniye durmak suretiyle gerçekleşen basit bir eylemden ibaret durumdur.

verdiğiniz tepkiye göre gelişmişlik düzeyinizi kendiniz belirleyin...

nesquik ile kek yapılabilir mi sorunsalı

dene. ne kaybedersin ?

fikir: bence yapılır...
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.